Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951


 
Opis Działamy na terenie Poznania, gdzie wszystkim gościom zapewniamy doskonałe warunku do wypoczywania w doskonałej lokalizacji. Nasz tani hostel w poznaniu zapewne miejsca zarówno dla osób prywatnych, grup turystycznych, pracowników firm, jak też rodzin z dziećmi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hostelu! Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź comożemy zaoferować.

 

Słowa kluczowe retro hostel   retro hostel Poznań   hostel poznań   hostel
Url http://www.retrohostel.pl
Kategorie Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Mar 31, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Hotele
Serdecznie zapraszamy do naszego wspaniałego i bardzo dobrze wyposażonego hotelu, który mieści się w Zabrzu. Hotel jest przygotowany do odwiedzin najbardziej wymagających gości. Posiadamy wspaniałą restaurację, w której możecie Państwo zjeść niepowtarzalne potrawy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową celem zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Senator to luksusowy hotel położony w miejscowości Dźwirzyno niedaleko Kołobrzegu. Niezwykły morski mikroklimat, bliskość sosnowego lasu i plaży pozwalają na prawdziwy odpoczynek z daleka od stresów i miejskiego hałasu. Dysponujemy pokojami wyposażonymi we wszelakie potrzebne udogodnienia, też takimi, które zostały przystosowane dla rodzin z małymi dziećmi. Nasza profesjonalna obsługa stara się spełniać wszystkie oczekiwania gości. Zachęcamy także do organizowania u nas konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i uroczystości branżowych. Więcej informacji dotyczących naszej działalności jest dostępne na witrynie internetowej.
Kategoria:

Centrum Wypoczynku Odys zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Posiadamy 140 miejsc noclegowych w 40 całorocznych domkach z centralnym ogrzewaniem i łazienkami. W głównym budynku znajduje się: restauracja, sala bankietowa, kawiarnia, hol kominkowy, sala klubowa, kącik gier zręcznościowych, mini siłownia i sala fitness. Organizujemy obozy dla dzieci i młodzieży. Dla grup zorganizowanych proponujemy szeroki wybór integracyjnych imprez i atrakcji w zależności od preferowanego stopnia aktywności. Więcej wiadomości oraz pełna oferta mieści się na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:

W samym sercu Wysowej, na skraju Parku Zdrojowego, od prawie stu lat, stoi Stary Dom Zdrojowy - zwany często Białym Domkiem.

Hotel Stary Dom Zdrojowy pamięta pierwsze lata XX wieku. Na początku swego istnienia służył kuracjuszom jako lecznicze łazienki.

Pragniemy przyjmować naszych gości z całą prostotą i galicyjską serdecznością.

Kiedy Stary Dom Zdrojowy zaprasza na pokoje, jest w tym tyle z gościnności, ile dumy z przytulnie i wygodnie urządzonych wnętrz. Każdy z pokoi, to odmienny wystrój i nastrój. Dominują motywy kwiatowe, ściany jak ze starego dworku i widok z okien na Park Zdrojowy i pijalnię wód mineralnych.

Ze względu na swe pochodzenie jest niezwykłym miejscem. Skłania do zadumy i z pewnością wypada go odwiedzić.


Życie toczy się tu wolniej.
Kategoria:

Hotel Marand Rzeszów oferuje wysokiej klasy oraz niedrogie noclegi dla wszystkich, którzy odwiedzają miasto Rzeszów. Hotel świadczy również usługi dla firm oraz pomaga organizować konferencje firmowe, imprezy firmowe i imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl