Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081


 
Opis Działamy na terenie Poznania, gdzie wszystkim gościom zapewniamy doskonałe warunku do wypoczywania w doskonałej lokalizacji. Nasz tani hostel w poznaniu zapewne miejsca zarówno dla osób prywatnych, grup turystycznych, pracowników firm, jak też rodzin z dziećmi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hostelu! Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź comożemy zaoferować.

 

Słowa kluczowe retro hostel   retro hostel Poznań   hostel poznań   hostel
Url http://www.retrohostel.pl
Kategorie Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Mar 31, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Hotele
Jeśli właśnie zacząłeś się zastanawiać nad wakacjami tegorocznego lata to świetnie trafiłeś. Pensjonat „Marmas” w Jastrzębiu Zdrój zaprasza do zapoznania się ofertą na urlop 2012 na firmowej stronie internetowej. W powyższym nowoczesnym budynku możliwe jest zakwaterowanie w 2 i 4-osobowych, komfortowych pokojach o wysokim standardzie a także jednym apartamencie. Jeśli chcesz się przekonać, że naprawdę warto tam jechać – sprawdź naszą najnowszą ofertę i wszystkie promocje, które gwarantujemy.
Będziesz zadowolony tegorocznym urlopem w naszym obiekcie.
Kategoria:

Hotel posiada 100 klimatyzowanych pokoi, restaurację, bar i sale konferencyjne. Lokalizację hotelu docenią zapewne uczestnicy i goście targów, którzy mogą skorzystać z usług hotelu, a także zaprosić swoich partnerów biznesowych do hotelowej restauracji lub zorganizować business party.
Kategoria:

Witamy w Hotelu Apis w Krakowie. Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Odwiedzając je warto zatrzymać się tutaj na dłużej. Jeśli szukasz noclegu w miejscu, z którego będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta, zatrzymaj się u nas. Hotel Apis uprzyjemni Twój pobyt w Krakowie.
Kategoria:

Hotel Lwigród jest hotelem po renowacji, w którym mogą Państwo spędzić wypad , a oprócz tego wypocząć. Nasz hotel to też sanatorium, w którym można korzystać z pomocnych przy zdrowieniu seansów zdrowotnych oraz przechodzić rekonwalescencję po przebytej chorobie. Oferujemy Państwu interesujące cenowo noclegi w mieście wypoczynkowym, jakim jest Krynica.
Kategoria:

Działamy na terenie Poznania, gdzie wszystkim gościom zapewniamy doskonałe warunku do wypoczywania w doskonałej lokalizacji. Nasz tani hostel w poznaniu zapewne miejsca zarówno dla osób prywatnych, grup turystycznych, pracowników firm, jak też rodzin z dziećmi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hostelu! Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź comożemy zaoferować.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl