Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
4
64966

www.osiedleolbrachta.pl


 
Opis Osiedle Olbrachta to doskonała idea dla młodych małżeństw, które z Rzeszowem i okolicami związały swoja przyszlość. Umiejscowione w miejscowości Krasne, w atrakcyjnej, otoczonej zielenią okolicy, jest inwestycją realizowaną przez rzeszowskie przedsiębiorstwo
Domex sp. z o.o., które specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym - jedno- i wielorodzinnym, a także w budowie domów “pod klucz”. Osiedla Olbrachta, które powstaje w 2017 r. to nowe przedsięwzięcie firmy, finał zaplanowano na 2018 r. Sprzedaż cały czas trwa! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!

 

Słowa kluczowe deweloper Rzeszów   deweloperzy Rzeszów   sprzedaż nieruchomości Rzeszów   nowe mieszkania Rzeszów   nieruchomości Rzeszów   biuro deweloperskie Rzeszów   firma deweloperska Rzeszów   osiedle Olbrachta Rzeszów   mieszkania Rzeszów   mieszkania na sprzedaż Rzeszów
Url http://www.osiedleolbrachta.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
DomOferty.eu - nieruchomości, działki, mieszkania, do wynajęcia, inwestycje, warszawa, nad morzem, nowe, domy, lokale, wynajem, biura, sprzedaż. Zapraszamy do nas! DomOferty.eu - nieruchomości, działki, mieszkania, do wynajęcia, inwestycje, warszawa, nad morzem, nowe, domy, lokale, wynajem, biura, sprzedaż.
Kategoria:

Przyszłościowe Ekskluzywne mieszkania Rezydencja Orłowicza to ekskluzywna inwestycja realizowana na malowniczym Powiślu w Warszawie. Postmodernistyczny styl, atrakcyjność, doskonałe wykończenie, energooszczędne i ekologiczne rozwiązania , a oprócz tego najwyższy wygodę to najważniejsze atuty Rezydencji Orłowicza, które wyróżniają ją spośród innych realizowanych w tym momencie warszawskich inwestycji budowlanych. Wszystkiemu wtóruje kapitalna zlokalizowanie – samo serce stolicy, idealne dla ludzi aktywnych, chcących być przez cały czas blisko ważnych punktów kulturalnych i biznesowych Warszawy. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą mieszkań użytych na sprzedaż – na stronie czekają na Państwa wizualizacje wraz z dokładnymi informacjami o poszczególnych lokalach mieszkalnych na sprzedaż. Inwestorem nieruchomości jest uznana firma deweloperska Mostostal Spółka Akcyjna SKA, która ma na swoim koncie wiele prestiżowych inwestycji na terenie całego kraju. Apartamenty Rezydencja Orłowicza zapraszają Państwa – gwarantujemy luksus, komfort i styl.
Kategoria:

Strona skierowana jest dla ludzi szukających mieszkania, domu bądź działki w Warszawie lub jej okolicach. Zawiera codziennie aktualizowaną
bazę danych z ofertami najmu, wynajmu oraz sprzedaży mieszkań. Licząc na bezpieczną i pewną transakcję nie można tej strony pominąć.
Kategoria:

Historia kamienicy sięga XIII wieku. W budynku znajdującym się na jej miejscu mieszkał Jacek Odrowąż – późniejszy Święty Jacek - uznawany za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli średniowiecza. Święty Jacek jest jedynym Polakiem, którego rzeźba została umieszczona na kolumnadzie wokół Placu Świetego Piotra w Rzymie.

Od XIII wieku w budynku przy ulicy Stolarskiej 11 znajdował się pierwszy dom tercjarek dominikańskich, jednej z najstarszych kobiecych wspólnot religijnych mieszkających na terenie Krakowa. Członkinie tego zgromadzenia, pochodzące z rodzin szlacheckich i arystokratycznych, wspólnie wykonywały prace apostolskie i zajmowały się wychowaniem i kształceniem młodzieży. Na początku XIX wieku Tercjarki przeniosły się z kamienicy na pobliski Gródek, a budynki dotychczas przez nie zajmowane zostały przekazane prywatnym właścicielom. Nowi zarządcy gruntownie przebudowali fasadę budynku zachowując przy tym średniowieczne mury i sklepienia.

Przez cały późniejszy okres konstrukcja kamienicy została nienaruszona i przetrwała do czasów współczesnych. Swój obecny wygląd budynek zawdzięcza pracom wykonanym w pierwszej połowie lat sześćdziesiątych XIX wieku.
Kategoria:

RE/MAX Future Group to Agencja nieruchomości zajmująca się sprzedażą, kupnem oraz wynajmę mieszkań, biur, domów, działek budowlanych, sklepów, lokali i innych obiektów. Pośrednictwo obrotu nieruchomościami. Agencja posiada bardzo bogatą ofertę a także umożliwia sprzedaż Twojej nieruchomości.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl