Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012

www.osiedleolbrachta.pl


 
Opis Osiedle Olbrachta to doskonała idea dla młodych małżeństw, które z Rzeszowem i okolicami związały swoja przyszlość. Umiejscowione w miejscowości Krasne, w atrakcyjnej, otoczonej zielenią okolicy, jest inwestycją realizowaną przez rzeszowskie przedsiębiorstwo
Domex sp. z o.o., które specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym - jedno- i wielorodzinnym, a także w budowie domów “pod klucz”. Osiedla Olbrachta, które powstaje w 2017 r. to nowe przedsięwzięcie firmy, finał zaplanowano na 2018 r. Sprzedaż cały czas trwa! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!

 

Słowa kluczowe deweloper Rzeszów   deweloperzy Rzeszów   sprzedaż nieruchomości Rzeszów   nowe mieszkania Rzeszów   nieruchomości Rzeszów   biuro deweloperskie Rzeszów   firma deweloperska Rzeszów   osiedle Olbrachta Rzeszów   mieszkania Rzeszów   mieszkania na sprzedaż Rzeszów
Url http://www.osiedleolbrachta.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku. Na początku działalność Spółki koncentrowała się tylko na usługach związanych ze wstępnymi etapami procesu deweloperskiego, tj. pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, a także szeroko rozumianym konsultingiem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Od 2000 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Oaza Development Sp. z o.o. oferuje klientom możliwość nabycia obszernych lokali mieszkalnych, które zlokalizowane są na osiedlu Sosnowa Polana, znajdującym się w Wawrze. Najważniejsze atuty oferowanej inwestycji to bliskość centrum stolicy a także ustronność miejsca, jaką zapewniają lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Doskonała infrastruktura osiedla zapewnia dostępność niezbędnych obiektów. Do budowy apartamentów zostały wykorzystane starannie wybrane surowce, dlatego możemy zapewnić doskonałe parametry użytkowe.
Kategoria:

Warehouse - nieruchomości komercyjne. Magazyny, hale, biurowce, nieruchomości komercyjne dla firm. Na stronie warehouse informacje z rynku transakcje, oferty, ceny. Zapraszamy - biurowce, nieruchomości komercyjne, Magazyny, hale Warszawa.
Nieruchomości komercyjne - Warehouse - Centra logistyczne, grunty, biurowce, hale, parki logistyczne, magazyny Warszawa. Na stronie warehouse informacje z rynku transakcje, oferty, ceny. Nieruchomości w warszawie, Lokale do wynajęcia, centra logistyczne Warszawa.
Kategoria:

Portal poświęcony inwestycjom na polskim rynku nieruchomości komercyjnych - informacje, artykuły, raporty, analizy (wersja polska i angielska). Czytają nas osoby i instytucje zaangażowane w proces inwestycyjny - inwestorzy, deweloperzy, generalni wykonawcy, architekci, prawnicy, bankowcy, zarządcy, agencje doradcze. Interesują nas następujące nieruchomości: biurowe, handlowe, magazynowe, przemysłowe, sportowe, edukacyjne, kulturalne, służby zdrowia, a także inwestycje drogowe, kolejowe i prowadzone na lotniskach. Poruszamy też kwestie związane z rynkiem kapitałowym oraz z zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi.
Kategoria:

Oferujemy Państwo PRZYJAZNE ŚRODOWISKU domy w atrakcyjnej cenie. Dzięki doskonałej znajomości rynku i wieloletniej praktyce zawodowej współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi fachowcami. Przez cały czas prowadzony jest profesjonalny nadzór inwestorski nad przebiegiem prac budowlanych. Zaprojektowane przez nas domy znajdują się w dzielnicy Wawer, przy ulicy Tawułkowej/Liliowej. "Osiedle pod dębami" to połączenie nowoczesnej architektury z wysokim komfortem. Stawiamy na ekologię, ekonomię, bezpieczeństwo i wygodę dlatego domy zostały wyposażone między innymi w kolektory słoneczne, które zapewnią państwu za darmo ciepłą wodę i jednocześnie nie zatruwają środowiska, instalację alarmową i centralny odkurzacz.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl