Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Uszczelki, szczeliwa i płyty uszczelniające


 
Opis Odkąd SPETECH obecny jest na rynku bezazbestowych uszczelnień przemysłowych, a ma to miejsce od 1991 roku, zaspakajamy w profesjonalny sposób nie tylko potrzeby produktowe naszych klientów, ale również rozpoznajemy ich problemy techniczno-eksploatacyjne w aspekcie ekonomicznym z zakresu szczelności urządzeń i instalacji.

Nasza oferta: uszczelki, szczeliwa, pakunki dławnicowe, sznury uszczelniające, płyty uszczelkarskie, kompensatory, uzczelki w koszulce Ptfe, Gfo, Grafit, eptfe.

Domeną naszej działalności jest obszar stosowania uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, a także dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury. Oferta produktowa oparta jest na możliwościach wytwórczych nowoczesnego parku maszynowego i prowadzona jest zgodnie z posiadanym certyfikatem ISO 9001. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane i wyposażone w system stałej kontroli splatarki do produkcji pakunków plecionych z wysokojakościowych przędz, automaty do wielkoseryjnej produkcji preformowanych uszczelniających pierścieni grafitowych, nowoczesne gniazda do cięcia wysokoenergetycznym strumieniem wody w połączeniu z gniazdami wykonawstwa narzędzi pozwalających na szybką i rzetelną realizację nawet nietypowych zamówień klientów.

 

Słowa kluczowe uszczelki   uszczelka   szczeliwa   szczeliwo   uszczelnienie   uszczelnienia   pakunki dławnicowe   sznur uszczelniający   płyty uszczelkarskie   płyty uszczelniające   płyty   kompensatory   Ptfe   Gfo  
Url http://www.spetech.com.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Data wpisu Jan 12, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Firma Ekomal działa na rynku od bardzo dawna, idealnie dostosowana oferta umożliwia na zakupienie urządzeń takich jak kabiny lakierniczo suszarnicze, kabiny do lakierowania farbami ciekłymi, proszkowymi, suszarki, urządzenia przygotowujące powierzchnię. Montaż wybranych urządzeń, wyspecjalizowane wsparcie techniczne, bezawaryjność proponowanych urządzeń. Jakość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, atrakcyjne ceny, wieloletnia gwarancja , poradę jak i rozbudowane podejście do każdego z kontrahentów wyróżniają Ekomal na przyszłościowym rynku.
Kategoria:

jeżeli poszukują Państwo trwałych i porządnie wykonanych elementów z tworzyw sztucznych, jake stosowane są w branży budowlanej i meblarskiej, w takim przypadku zapraszamy do zainteresowania się ofertą instytucji Bortex z siedzibą w Bielsku-Białej. Nikt tak jak my nie wyprodukuje dla Państwa tak dobrej klasie zakończeń żaluzji pionowych oraz do zwijanych rolet zewnętrznych, a także parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Z największą przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę i opowiemy o tworzonych produktach. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję się spotkać oraz porozmawiać. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Wykonujemy wszelkie elementy tłoczone i wyroby z plexi od blistrów, kasetonów, stojaków,
display, po specjalistyczne świetliki dachowe i osłony maszyn.

Posiadamy jedną z największych termoformierek w Polsce (pole robocze 3300x2300 mm).

Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Skup palet - woj.śląskie. Renowacja, naprawa, recykling palet - drewniane palety, nadstawki paletowe, Nadstawki drewniane, palety jednorazowe oraz przemysłowe. Zapraszamy Państwa - europaleta używana, paleta przemysłowa, pojemnik siatkowy, palety śląskie.
Kategoria:

PPU Marek Wojtera to lider w dziedzinie obróbki metali, tworzyw sztucznych oraz obróbki ślusarskiej. Firma działa na rynku od 1996 roku oraz posiada bogate doświadczenie i grono zaufanych kontrahentów. Swą aktywność firma prowadzi we Wrocławiu, jednak chętnie współdziała z klientami z całego kraju. Tak aby sprostać oczekiwaniom klientów firma otworzyła dwie nowoczesne hale produkcyjne, o powierzchni 1500 m2. Co więcej firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i doświadczonym oraz wykwalifikowanym zespołem pracowników. Elementy produkowane przez przedsiębiorstwo produkcyjno usługowe Marka Wojtera są najwyższej jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty i znajdują zastosowanie w elektrowniach, statkach czy pociągach. Cała propozycja dostępna jest dla Państwa na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl