Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102

Uszczelki, szczeliwa i płyty uszczelniające


 
Opis Odkąd SPETECH obecny jest na rynku bezazbestowych uszczelnień przemysłowych, a ma to miejsce od 1991 roku, zaspakajamy w profesjonalny sposób nie tylko potrzeby produktowe naszych klientów, ale również rozpoznajemy ich problemy techniczno-eksploatacyjne w aspekcie ekonomicznym z zakresu szczelności urządzeń i instalacji.

Nasza oferta: uszczelki, szczeliwa, pakunki dławnicowe, sznury uszczelniające, płyty uszczelkarskie, kompensatory, uzczelki w koszulce Ptfe, Gfo, Grafit, eptfe.

Domeną naszej działalności jest obszar stosowania uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, a także dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury. Oferta produktowa oparta jest na możliwościach wytwórczych nowoczesnego parku maszynowego i prowadzona jest zgodnie z posiadanym certyfikatem ISO 9001. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane i wyposażone w system stałej kontroli splatarki do produkcji pakunków plecionych z wysokojakościowych przędz, automaty do wielkoseryjnej produkcji preformowanych uszczelniających pierścieni grafitowych, nowoczesne gniazda do cięcia wysokoenergetycznym strumieniem wody w połączeniu z gniazdami wykonawstwa narzędzi pozwalających na szybką i rzetelną realizację nawet nietypowych zamówień klientów.

 

Słowa kluczowe uszczelki   uszczelka   szczeliwa   szczeliwo   uszczelnienie   uszczelnienia   pakunki dławnicowe   sznur uszczelniający   płyty uszczelkarskie   płyty uszczelniające   płyty   kompensatory   Ptfe   Gfo  
Url http://www.spetech.com.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Data wpisu Jan 12, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Firma Conform z Dobrej zajmuje się realizowaniem posadzek betonowych i dystrybucją włókien polipropylenowych Texa- Fib do zbrojenia betonu. Dzięki użyciu włókien polipropylenowych w standardowych rozmiarach albo nanowymiarowych, beton staje się znacznie bardziej wytrzymały. Zbrojenie takie zezwala na uniknięcie powstawania szram skurczowych w nawierzchni betonu, a jednocześnie czyni ją w znacznym stopniu mrozoodporną i nienasiąkliwą. Nawierzchnie uzbrojone poprzez dodanie włókien polipropylenowych do mieszanki są odporniejsze na warunki atmosferyczne i mniej podległe na uszkodzenia wynikające z rozkruszania lub rozciągania przy zginaniu. Dzięki temu cudownie sprawdzają się jako nawierzchnie przemysłowe i mostowe, używane są również przy budowie autostrad i obiektów hydrotechnicznych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Farm - Pak to fabrykant opakowań dla farmacji. Przedsiębiorstwo zaistniało w 1987 roku w Luboniu. Wszelkie wyroby posiadają Świadectwa Pozwolenia Do Obrotu Instytutu Leków w Warszawie. Nasze artykuły to: butelki, słoiki, dozowniki do płynnych środków farmaceutycznych, łyżeczki do podawania leków, miarki. Artykuły nasze posiadają: wieczko zatrzaskowe, pojedynczą nakrętkę, podwójną nakrętkę, plombę, zabezpieczenie przed dziećmi bądż też nakrętkę gwarancyjną (membrana aluminiowa, taśma zrywana, pierścień zrywający). Nasi fachowcy to specjaliści z wieloletnim stażem w branży. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Osoby zaciekawione pozyskaniem gruntownych informacji dotyczących naszej działalności i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Naszą działalność prowadzimy od 1994 roku. Zajmujemy się zmniejszaniem głośności w urządzeniach typu wibratory czy sprężarki wirowe i tłokowe oraz wielu innych narzędziach, które emitują dźwięki niedopuszczalne przez środowisko pracy. Obiekty przez nas tworzone są zawsze wysokiej jakości i gwarantują tłumienie hałasu każdego urządzenia. Z naszej szerokiej gamy obiektów możemy wyróżnić kabiny dźwiękochłonno-izolacyjne, jak i obudowy dźwiękochłonno-izolacyjne, a także ekrany akustyczne, czy przemysłowe tłumiki absorpcyjne.
Kategoria:

Wysoką jakością produktów i usług chce podbić swoich klientów firma ARTCOP z Warszawy, swoją politykę wprowadzają w życie już długie lata i jak na razie świetnie działa. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1998 roku, od początku działa w branży reklam uzyskiwanych z plexiglasu. Pośród ich inicjatywy znaleźć można tablice zwykłe, tablice podświetlane, pylony zwykłe i podświetlane, witacze, dekoracje, a także napisy i loga 3D. Współpracują z dużymi i małymi firmami. Swoją pracę czynią sprawnie i rzetelnie, dzięki czemu reklamy nie tylko są schludne, ale również trwałe, a co za tym idzie, konsumenci są zadowoleni. Firma ARTCOP prowadzi także sklep internetowy, w którym oferują towary z plexi i PCV. Można więc z dowolnego miejsca w Polsce, o dowolnej porze, zamówić u nich na: stojaki z plexi i pcv, ulotniki, stojaki na ulotki, cenówki, koszulki, tabliczki, skarbony, urny, mównice, stojaki gabarytowe, gabloty, szafki, stojaki kaskadowe, płyty plexiglasu, zawiasy i wiele innych. Zamówienia wykonywane są profesjonalnie szybko i punktualnie. Szczegółowe wiadomości o firmie znaleźć można na stronie.
Kategoria:

Prowadzona przez Ciebie działalność związana jest z pneumatyką lub automatyką? Do realizacji zadań niezbędne są dla Ciebie sprawdzone urządzenia i elementy? A może potrzebujesz rady od doświadczonych specjalistów z branży? Koniecznie odwiedź podaną stronę internetową i znajdź odpowiedź na wszelkie pytanie i niejasności. Serdecznie polecamy i zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl