Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19630
415
1
64574


 
Opis Jeżeli szukasz dekoracyjnych tasiemek, lub zamków i różnej długości, to nasza firma jest do Twojej dyspozycji. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę i pokażemy Ci jak należy składać zamówienia. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania odnośnie naszej oferty, to czekamy na kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic, jeśli tylko będziesz chciał to możesz poprosić nas o przedstawienie referencji. Na co dzień produkujemy tekstylia i dobrze wiemy, że takie produkty muszą być funkcjonalne.

 

Słowa kluczowe pasmanteria   producent pasmanterii
Url http://www.texline.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Sprawdzaj dokładnie ofertę hurtowni wędkarskiej Maden, w jakiej to możesz uzyskać naprawdę profesjonalne przynęty wędkarskie, w jakiej to otrzymasz wszystko co najlepsze na ryby. Jak wiadomo, przynęty, ekwipunek musi być doskonałej jakości, dlatego polecamy serdecznie sprawdzenie pełnej oferty Maden i przygotowania sobie odpowiedniego rodzaju zakupów
Kategoria:

Warszawska przedsiębiorstwo Pirat jest dynamicznie działającym wytwórcą konfekcyj ochronnej i roboczej obecnym od 1993r. Odzież robocza z naszej oferty przeznaczona jest do użytku w nader różnych otoczeniach. Wykorzystywana jest w pracach związanych z różnego typu zagrożeniami. Z tego względu nasze wyroby dysponują wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Nasze ubrania są funkcjonalne, trwałe i modne wizualnie. Do produkcji używamy tylko atestowanych materiałów polskich i zagranicznych oraz najwyższej próby dodatków. Naszymi kontrahentami są nie tylko polskie firmy, ale również zagraniczne. Dysponujemy salony sprzedaży w Warszawie i Mińsku Mazowieckim. Szczegóły na stronie:
Kategoria:

KDG Steel sp. z o.o. jest dostawcą produktów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Dzięki naszym partnerom hutniczym posiadamy bardzo szeroka ofertę takich produktów jak pręty, płaskowniki, kątowniki, kształtowniki oraz rury i armatura ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Stal nierdzewna jest oferowana w ciągłej sprzedaży z magazynów w Hamburgu i Poznaniu.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Galmet z siedzibą w Warszawie poleca swoje usługi! Już od ponad 50 lat słyniemy w wykonawstwa najwyższej jakości stojaków reklamowych i ekspozycyjnych. Doceniają nas klienci z całej Polski, czego dowodem są nasze liczne zamówienia i rekomendacje, które otrzymujemy niemal każdego dnia. Zapewniamy terminowe wywiązywanie się z umów, a także to, iż postaramy się spełnić wszystkie oczekiwania, nawet w największym stopniu wymagających zleceniodawców. Z przyjemnością przyjmujemy zlecenia na najbardziej nietypowe projekty. Liczymy na to, iż już niebawem będziemy mieli okazję spotkać się z Państwem oraz porozmawiać o naszej ofercie. Szczegóły na witrynie internetowej.
Kategoria:

Firma 3M w latach 70-tych wyprodukowała pierwszą na świecie jednorazową półmaskę filtrującą. Od tamtego czasu inżynierowie 3M wielokrotnie ulepszali skuteczność i wygodę półmasek tak, aby zaspakajały potrzeby klientów. Wszystkie półmaski filtrujące 3M spełniają wymagania nowej normy europejskiej EN 149:2001. ADMED jest autoryzowanym dystrybutorem produktów bhp (ochronny głowy, słuchu, oczu, dróg oddechowych) firmy 3M (speedglass, peltor).
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl