Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495


 
Opis Jeżeli szukasz dekoracyjnych tasiemek, lub zamków i różnej długości, to nasza firma jest do Twojej dyspozycji. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę i pokażemy Ci jak należy składać zamówienia. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania odnośnie naszej oferty, to czekamy na kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic, jeśli tylko będziesz chciał to możesz poprosić nas o przedstawienie referencji. Na co dzień produkujemy tekstylia i dobrze wiemy, że takie produkty muszą być funkcjonalne.

 

Słowa kluczowe pasmanteria   producent pasmanterii
Url http://www.texline.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Ponad 30 lat temu powstała Szkółka Krzewów Ozdobnych, jakiej siedziba mieści się w Załuskach. Szeroki asortyment stanowi ponad 500 odmian różnych roślin liściastych i iglaków. Sprzedajmy wrzosy, wrzośce, magnolie, wielkokwiatowe oraz karłowate różaneczniki, azalie oraz pierisy japońskie. Posiadamy odmiany z licencją, których nie można rozmnażać oraz bez licencji. Nasi doświadczeni pracownicy pomagają w zakresie odpowiedniej pielęgnacji oraz zabezpieczenia przed szkodnikami oraz chorobami, pomagają również dokonać najbardziej odpowiedniego wyboru. Nasza firma jest członkiem Grupy Azalie Polskie oraz Związku Szkółkarzy Polskich, a także cieszy się dużym zaufaniem wśród sklepów oraz centrów ogrodniczych, ma także licznych zadowolonych klientów indywidualnych z całego Mazowsza. Na stronie internetowej zaprezentowaliśmy dokładne informacje odnośnie firmy.
Kategoria:

Pas-met S.C. to jedna z wiodących firm spredajacych używane taśmy tansportowe oraz pasy napędowe i przenośniki. Nasze taśmy posiadają wulkanizowane obrzeża i znajdują zastosowanie praktycznie w każdym przemyśle. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w doborze najlepszych rozwiązań. Dołożymy wszelkich starań aby aby nie zawieść zaufania jakim zostaniemy obdarzeni. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:

Smakuj.com.pl: Zasmakuj Limitowanej Serii przepysznych przetworów rybnych. Contimax wprowadził serię limitowaną produktów ze śledzia odwołującą się do niezapomnianych wakacyjnych podróży. Nowe KLIMATY to czar cudownych kulinarnych wspomnień minionych wakacji zamknięty w 650 g słojach. KLIMATY to wyselekcjonowane filety śledziowe ze smakowitymi dodatkami plus przyprawy. Serię wyróżnia użyta biel na etykietach oraz prosta, elegancka forma grafiki.
Kategoria:

Firma Magomet istnieje od 2000 roku i zajmuje się sprzedażą opakowań, rękawic, obuwia roboczego oraz odzieży roboczej. Towar wysyłamy na cały kraj. Nasz asortyment zwiększa się by zaspokoić oczekiwania klientów. Szeroki wybór, niskie ceny. Zapraszamy na naszą stronę!
Kategoria:

Strona internetowa oficjalnego, polskiego dystrybutora produktów firmy Riedel, zajmującej się produkcją światowej klasy systemów interkomowych. Oficjalnym przedstawicielem Riedel w Polsce jest M. Ostrowski, firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dystrybucji sprzętu oraz projektowaniu i instalacji profesjonalnych systemów elektroakustycznych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl