Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773


 
Opis Jeżeli szukasz dekoracyjnych tasiemek, lub zamków i różnej długości, to nasza firma jest do Twojej dyspozycji. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę i pokażemy Ci jak należy składać zamówienia. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania odnośnie naszej oferty, to czekamy na kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic, jeśli tylko będziesz chciał to możesz poprosić nas o przedstawienie referencji. Na co dzień produkujemy tekstylia i dobrze wiemy, że takie produkty muszą być funkcjonalne.

 

Słowa kluczowe pasmanteria   producent pasmanterii
Url http://www.texline.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Hurtownia Wentylacyjna Pefra działająca na terenie Wrocławia, od początku swojej aktywności, specjalizuje się w sprzedaży, hurtowej i detalicznej elementów instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej. W jej bogatej i różnorodnej ofercie, odnajdą Państwo, między innymi, akcesoria do klimatyzacji, sprzęt montażowe, aparaty grzewczo instalacyjne, centrale klimatyzacyjne, centrale wentylacyjne, izolacje techniczne, kanały i kształtki okrągłe, wentylatory, nagrzewnice, akcesoria elektryczne, kurtyny powietrza oraz nawietrzaki podokienne. Nasi interesanci mogą liczyć na doświadczoną obsługę w obszarze kompletacji dostawy instalacji i doradztwa technicznego. Szczegóły na stronie:
Kategoria:

Logo - hurtownia papieru. Papier Gdańsk i okolice - sprzedaż, export, import. Tektura falista, papier gazetowy, LWC, pergaminowy, siarczany, barierowy, makulatorowy, pakowy, silikonowy i papier kolorowy do kwiatów prezentów. Hurtownia papiernicza zaprasza po papiery białe, szare, kolorowe.
Kategoria:

Dbasz o czystość w swoim zakładzie pracy? Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że w każdej chwili możesz mieć kontrolę z Sanepidu? Jeżeli chcesz, żeby wszystko było w porządku, to zwróć uwagę na dostępne w naszej ofercie maty dezynfekcyjne. Jesteśmy ich producentami i kupując u nas masz pewność, że do ręki dostajesz wysokiej jakości towar. Serdecznie zachęcamy Cię do składania zamówień. Jeżeli będziesz mieć trudności z wyborem, to daj nam znać.
Kategoria:

Jeżeli potrzebują Państwo aktualnie wysokiej klasy tkanin obiciowych to proponujemy zapoznać się z propozycją hurtowni tkanin obiciowych Mati. Nasza hurtownia tkanin mieści się w Swarzędzu. Dbamy o kompetentną obsługę każdego z naszych klientów. Gwarantujemy korzystną cenowo propozycję oraz bogatej i wysokiej jakości artykuły. Wszelkie zapytania, dotyczące rodzajów produktów oraz cen prosimy kierować do nas telefonicznie bądź elektronicznie. Zapraszamy także do kontaktu z obsługą, bezpośrednio w hurtowni. Informujemy klientów, iż zakupią u nas tkaniny, między innymi takie jak: Amelia, Andre, Antyk, Arabeska, Berke, Bolero, Dafne, Diabolo, Dubaj, Elefant, Esteban, Gobi, HC, Hudson, Irys, King, Laczyn, Lara, Lemans, Logos, Markos, Megan, Nubuk, Piano i wiele innych. Więcej wiadomości na witrynie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo PROGRES HELENA SUSKA wchodzi w skład dużego kompleksu handlowo-usługowego mającego siedzibę w Staszowie w woj. świętokrzyskim. Na terenie kompleksu znajdują się m.in. bezdotykowa myjnia samochodowa, hurtownia spożywcza i alkoholowa oraz pralnia chemiczna. Market Helena to przedsiębiorstwo z dużymi tradycjami i doświadczeniem. Właścicielom od początków działalności zależało na różnorodności oraz jakości oferowanych towarów.
W markecie Helena znajdziesz w jednym miejscu szeroki wybór pieczywa i nabiału, zawsze świeże warzywa i owoce, artykuły gospodarstwa domowego, spożywcze, chemiczne oraz wiele innych. Dowodem na wysoką jakość oferowanych produktów przez supermarket Helena są także pochodzące z własnej hodowli mięsa wołowe.
Za swoje zaangażowanie o dbałość produktów oferowanych klientom przedsiębiorstwo otrzymało certyfikat Firma Godna Zaufania.
Przekonaj się sam, że zakupy w polskim markecie Helena w Staszowie są szybkie i przyjemne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl