Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64870


 
Opis Jeżeli szukasz dekoracyjnych tasiemek, lub zamków i różnej długości, to nasza firma jest do Twojej dyspozycji. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę i pokażemy Ci jak należy składać zamówienia. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania odnośnie naszej oferty, to czekamy na kontakt. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic, jeśli tylko będziesz chciał to możesz poprosić nas o przedstawienie referencji. Na co dzień produkujemy tekstylia i dobrze wiemy, że takie produkty muszą być funkcjonalne.

 

Słowa kluczowe pasmanteria   producent pasmanterii
Url http://www.texline.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Feb 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Furex – Furex.pl Palety Euro, Epal, Przemysłowe, nowe i używane sprzedajemy, wymieniamy, poddajemy renowacji. Skupujemy palety używane, zbędne, uszkodzone. Produkujemy palety nietypowe według rysunku klienta. Zajmujemy się zagospodarowaniem odpadów ( Ustawa o odpadach Dz.U.2001.112.1206 ) posiadamy stosowne zezwolenia urzędowe na odbiór, składowanie i transport odpadów. Jesteśmy w stanie odebrać odpady od klienta na terenie całej Polski w krótkim czasie, wystawiamy kartę przekazania odpadu. Posiadamy własną bazę transportową, którą stale rozwijamy, dodatkowo świadcząc usługi transportowe dla naszych klientów. Posiadamy licencje i certyfikat na krajowy przewóz rzeczy. Firma Furex to Sprzedaż palet nowych i używanych, Wymiana, Renowacja używanych i uszkodzonych, Produkcja palet nietypowych według rysunku klienta, Skup palet używanych, uszkodzonych zbędnych, Zagospodarowanie odpadów, Pogotowie paletowe 24h.
FUREX Furex.pl palety i beczki nowe i używane skup sprzedaż
Kategoria:

Zapraszamy do zainteresowania się propozycją przedsiębiorstwa Sargo z Kaliskiej w województwie pomorskim. Zajmujemy się fabrykacją przeróżnego rodzaju podpałek. Dzięki nam nie będziesz już miał problemu z zapaleniem ciepłego, błogiego płomienia w swoim kominku. Bez problemu także rozpalisz grilla bez względu od panujących na zewnątrz warunków. Naszym podpałkom, jeśli są odpowiednio przechowywane, niestraszna wilgoć- także przy dużej wilgotności powietrza zdołasz rozpalić grilla i cieszyć się bajecznym zapachem pieczonych kiełbasek. Oferujemy podpałki w kostkach, pakowane w kartoniki, podpałki w żelu, zapałki. Posiadamy również sprzęt do grillowania, rożna i środki do czyszczenia kominków. Serdeczne zapraszamy do poznania się z naszą stroną internetową, na jakiej można obejrzeć nasze artykuły oraz zdobyć więcej wiadomości.
Kategoria:

Importer posiada w ofercie artykuły z Madagaskaru - Art mada - oferuje kamienie półszlachetne i minerały. Sprzedaz hurtowa i detal - kamienie do masażu i kamienie półszlachetne, nautilus, jaspis, labradoryt, amonit, karneol, kwarc różowy oraz agat. Też szale jedwabne i torebki. Serdecznie zapraszamy po kamienie półszlachetne. Moc kamieni - sprzedaż kamieni szlachetnych oraz rzemiosło artystyczne z Afryki. Kamień półszlachetny, drzewo skrzemionkowane, szale z jedwabiu, kawa, przyprawy, biżuteria z madagaskaru oraz inne artykuły (Madagaskar). Click here - Kliknij w link i zobacz więcej co polecamy.
Kategoria:

Jeżeli pragną Państwo umożliwić swoim pracownikom pełnowartościowy posiłek w porze obiadowej bez straty czasu na długie przerwy, zachęcamy do zapoznania się z usługami cateringowymi dla firm w Obiadybiurowe.pl. W naszej ofercie zawierają się zarówno wyborne śniadania ze świeżym pieczywem, jak również ubogacony asortyment optymalnie zbilansowanych obiadów. Za każdym razem menu sporządzane jest na siedem dni. Proponujemy smaczne zupy oraz kilka możliwości drugiego dania. Zawartość oraz postać każdego posiłku bezustannie monitorowane są przez dietetyka. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo orientacyjne jadłospisy i więcej informacji o przychylnych normach współpracy z firmą Obiadybiurowe.pl.
Kategoria:

Sklep bhp "Efekt" to internetowy sklep z produktami bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy akcesoria takich firm jak Better, Canis, Galworker, Irudek Securalt, Reis, Roch, Venitex. Sprzedajemy taki sprzęt bhp jak odzież robocza, sklep oferuje także buty bhp, szelki bezpieczeństwa, inny sprzęt zabezpieczający przed upadkiem, oferujemy także rękawice ochronne powlekane nitrylem oraz powlekane lateksem. Jako firma posiadamy sklep stacjonarny w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie oferujemy także usługi szkoleniowe na terenie województwa łódzkiego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl