Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

PrintCarrier PL - ulotki, ulotki składane, foldery, plakaty, wizytówki


 
Opis Drukujemy ulotki, foldery, ulotki składane, broszury, plakaty, papier firmowy, wizytówki, pocztówki, naklejki, okładki CD/DVD, magazyny, koperty firmowe iinne.Wykonujemy projekty graficzne. Zamówienia online bez wychodzenia z domu! Pełny monitoring procesu! Europejski lider taniego drukowania przez internet już w Polsce.

 

Słowa kluczowe koperty
Url http://www.printcarrier.com.pl/koperty/
Kategorie Firmy wg branż > Drukarnie
Data wpisu Sep 18, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Drukarnie
Jesteśmy dostawcą usług w dziedzinie komunikacji graficznej począwszy od wizytówki przez książki , opakowania na wielkoformatowych wydrukach kończąc. Unikalny park maszynowy wykorzystujący technologię offsetową i cyfrową, pozwala oferować naszym klientom zarówno tradycyjne usługi poligraficzne w nakładach dokładnie takich jakie są im potrzebne, nawet pojedyncze egzemplarze, jak również druk zmiennych danych oparty o aplikacje bazodanowe, stosowany w tzw. 1:1 marketingu.
Kategoria:

Ulotki przedstawiają naszą firmę oraz są świetną reklamą. Decydując się na ulotki należy pamiętać, żeby powierzyć jej projekt rzetelnej i sprawdzonej firmie. Nieodpowiedni projekt może odstraszyć potencjalnych klientów. Zaś oryginalny i dopasowany wzór z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Nasi projektanci (wydrukujulotke.pl) pomogą Ci dobrać format ulotki, rodzaj papieru – stworzą dla Ciebie projekt spójny wizualnie i estetyczny.
Kategoria:

pieczątki i stemple ekspresowe w 5 minut bez dopłaty!, Poznań, ul. Dojazd 68, tel. 502 180 957
Kategoria:

Prezentujemy przedsiębiorstwo API.PL Sp. z o.o. Nasza siedziba znajduje się w Rąbieniu niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego, a oddziały w Warszawie, Chorzowie oraz Szczecinie. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Oferujemy: farby plastizolowe, wodne, rozpuszczalnikowe, materiały transferowe, pomocnicze oraz do przygotowania szablonów. Sprzedajemy wielkoformatowe plotery drukujące, laminatory, zgrzewarki, plotery tnące, trymery, monitory Eizo, programy RIP, atramenty i media do druku. Zaświadczamy usługi serwisowe i modelowania kolorystycznego. Mamy między innymi autoryzację do napraw oraz serwisowania drukarek wielkoformatowych Epson SureColor. Swoje oferty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, starając się zaproponować korzystną cenę oraz szerokie spektrum możliwości. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Dex-Art to pracownia reklamowa i doskonała drukarnia. Posiadamy nowoczesne oprogramowanie do przygotowywania grafiki reklamowej, a dodatkowo wysokiej klasy drukarki. Nasza drukarnia zaopatrzona jest w nowoczesną naświetlarnię CTP, czterokolorowe maszyny offsetowe, introligatornię oraz gilotyny. Biuro reklamy skupia się na kompleksowej obsłudze w zakresie produkcji kasetonów, szyldów, liter przestrzennych, pieczęci i wizytówek. Zajmuje się dodatkowo drukiem wielkoformatowym. Mogą nam Państwo zlecić praktycznie każde zadanie oraz być pewnymi, że będzie profesjonalnie wykonane. Pracownia reklamy mieści się w Tychach, a drukarnia w Bieruniu Starym. Zapraszamy na witrynę www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl