Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Naturalne suplementy CaliVita


 
Opis Sklep internetowy niezależnego dystrybutora CaliVita. W ofercie sklepu znajdą Państwo naturalne preparaty roślinne jak min. Paraprotex, Rhodiolin, Nopalin, Immunaid, preparaty mineralne jak min. cynk, selen, Strong Bones, Power Mins i inne, szereg preparatów wzmacniających organizm oraz pobudzających układ obronny organizmu. Istnieje możliwość zakupu wszystkich preparatów ok. 30% taniej - wystarczy dokonać zakupu za min.62 zł i wstąpić do klubu CaliVita.

 

Słowa kluczowe calivita   suplementy   ac zymes   paraprotex   noni   strong bones   chrząstka rekina   nopalin   rhodiolin   klub calivita   lecytyna   luteina   grupy krwi
Url http://www.vitasklep.eu
Kategorie Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Data wpisu Jul 23, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Suplementy diety Calivita wytwarzane są na podstawie naturalnych elementów, spełniają także wszelkie rygorystyczne warunki potwierdzone licznymi zezwoleniami i atestami. Calivita posiada w ofercie szeroki wachlarz produktów pomagających w walce z nadwagą, bądź też po prostu uzupełniających niedobory w codziennej diecie. Produkty często oparte są na roślinach, które już były stosowane w dawnych czasach do celów leczniczych. Produkty firmy nie posiadają także jakichkolwiek substancji szkodliwych oraz nie powodują efektów ubocznych, są więc odpowiednie dla każdego, kto potrzebuje sprawnej suplementacji.
Kategoria:

Zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką mamy. Z myślą o zdrowym trybie życia uruchomiliśmy nasz sklep internetowy. Oferta zawiera ponad 100 produktów w tym suplementów diety, minerałów a także witamin. Są w pełni dostosowane do potrzeb człowieka gdyż bazują na tradycyjnych recepturach. Produkty zawierają tylko naturalne składniki. Brak sztucznych związków chemicznych i konserwantów czyni je w pełni bezpiecznymi dla człowieka. Atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji sprawiają, że oferta naszego sklepu jest wyjątkowo kusząca.
Kategoria:

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dystrybucji wysokiej jakości preparatu, który pozwala na zwiększenie zarówno efektywności energetycznej, jak też wydajności podczas realizowania treningów. Gwarantujemy naszym klientom preparat, który działa w spsoć naturalny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej!
Kategoria:

Misją naszej firmy jest propagowanie zdrowego stylu życia. Jednocześnie staramy się dostarczać naszym Klientom produkty, które w znacznym stopniu wspomogą utrzymanie organizmu w dobrej kondycji. W prowadzonym przez nas sklepie oferujemy wysokiej klasy suplementy diety, witaminy oraz minerały. Stworzone zostały one na bazie doświadczeń zaczerpniętych jeszcze z dawnych czasów. Ich ważna cechą jest to, że wolne są od konserwantów i sztucznych składników. Tradycja została połączona z nowoczesnością dając niesamowity efekt.
Kategoria:

Z miłą chęcią zapraszamy do czytania i zapoznawania się z opiniami i recenzjami osób testujących nasze produkty. Cieszymy się wysokim zaufaniem klientów oraz skutecznością naszych produktów. Staramy się indywidualnie dotrzeć do Naszego klienta, ponieważ każdy ma inne wymagania. Stale aktualizujemy stronę, dlatego macie dostęp do aktualnych produktów widniejących na rynku. Znajdziecie tutaj zarówno suplementy diety jak i preparaty na poprawę kondycji skóry. Oferujemy skuteczną i szybką obsługę. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl