Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

MS Studio fotograficzne fotograf fotografia ślubna reklamowa Szczecin ślub zdjęcia ślubne


 
Opis MS Studio - Maciej Szymula, fotograf, studio fotograficzne - ul. Ściegiennego 27, Szczecin. Akt, portret, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, reklamowa, retusz cyfrowy. Rejestrowanie pędzącego świata, ludzkich emocji oraz kreowanie obrazu - poprzez obiektyw aparatu - stało się moja pasją i pracą.

 

Słowa kluczowe fotograf   ślub   śluby   slub   sluby   szczecin   zdjęcia   reklamowe   reklama   zdjecia   foto   fotografia
Url http://www.msstudio.art.pl
Kategorie Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Data wpisu Jun 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Wyrafinowany styl i niekonwencjonalne spojrzenie - to jest między innymi to, czym się wyróżniamy spośród

innych fotografów ślubnych. Profesjonalna obsługa, dyspozycyjność, oświetlenie studyjne w terenie i wiele

innych o których możesz sam się przekonać, pisząc do nas z pytaniem o wolny termin. Nie trać więcej czasu

na szukanie fotografa na swój ślub, zarezerwuj sobie go już teraz. Zapraszamy do galerii.
Kategoria:

Fotografia ślubna w wysokiej jakości. Oferuję Państwu sesje ślubne będące wspaniałą pamiątką na długie lata jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Sesje plenerowe wykonuję zarówno w dniu ślubu ale również w dowolnym innym terminie tak by mogli się Państwo cieszyć zabawą weselną w dniu ślubu. Sesje wykonuję zarówno w spokojnych romantycznych parkach jak również w bardziej zwariowanych miejscach takich jak stare dworce, ruiny, itp. Każdorazowo z Parą Młodą ustalam miejsce sesji plenerowej. Mam mnóstwo pomysłów dlatego z chęcią służę pomocą w wyborze miejsca na wykonanie sesji.

Do każdej sesji ślubnej oferuję pamiątkowy album z wklejonymi wybranymi ujęciami oraz płytę ze zdjęciami do późniejszego samodzielnego wywołania. Istnieje możliwość zamówienia także foto-książek oraz dodatkowych dużych lub mniejszych albumów dla rodziców i świadków.

Zapraszam także na dziecięce sesje zdjęciowe oraz sesje niemowlaczków, a także ciążowych brzuszków :)

Fotografuję w okolicach Rybnika oraz pobliskich miast: Gliwice, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Radlin, Racibórz.
Kategoria:

Czy poszukujesz fotografa na ślub i jesteś zainteresowany profesjonalnie wykonaną fotografią ślubną? Gwarantuję, że zdjęcia przeze mnie wykonane będą w pełni oddawać miejsce i atmosferę Twojego ślubu oraz wesela. Dobrze wykonana fotografia jest jedną z najwspanialszych pamiątek ze ślubu, tak więc bardzo ważne jest wybranie dobrego fotografa. Nasz ślub to przecież niepowtarzalny dzień w życiu i warto go utrwalić w obiektywie . Działam na terenie miasta Częstochowa oraz okolic.
Kategoria:

Zdjęcia ślubne na terenie Wrocławia. Nasze oferty są indywidualnie dostosowywane do twoich potrzeb, cenę można negocjować, zapytaj się o szczegóły, nie wahaj się zadzwoń lub napisz e-maila. Gwarantujemy miłą i profesjonalną usługę w genialnej atmosferze. Fotografie wykonujemy w najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem marki Nikon. Zobacz naszą galerię, Przekonaj się sam !!!!!
Kategoria:

Poszukujesz eksperta, który przyszykuje dla was wyjątkowe zdjęcia ślubne? W takim przypadku zachęcam już w tej chwili do skorzystania z mojej oferty! Zajmuję się przekrojową obsługą fotograficzną ślubów, aby zaproponować każdemu z moich klientów najlepszą obsługę i oczywiście ładne zdjęcia będące pamiątką na długi czas. Fotografie wykonuję w czasie ceremonii zaślubin oraz wesela, również dokumentuję przygotowania do ceremonii. Unieśmiertelnię cały niesamowity dzień ślubu, tworząc dokument z jego przebiegu. Moją specjalnością są podobnie zdjęcia plenerowe, które przygotowuję według zamysłu pary – w takim miejscu, które wybierze ona jako wymarzone do sesji! Można zamówić u mnie fotografie na płycie DVD, ekskluzywne fotoalbumy, zdjęcia w formie pokazów multimedialnych i galerii internetowych. Wszystkie zdjęcia są dokładnie obrabiane w programach graficznych, by mogły prezentować się jak najbardziej pięknie! Gwarantuję przy tym niskie ceny i jestem w stanie wypełnić wszystkie wymogi moich odbiorców! Zachęcam na witrynę po więcej danych!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl