Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Hotel Ułan** w Grudziądzu


 
Opis Serdecznie zapraszamy do Hotelu UŁAN ** w Grudziądzu . Oferujemy Państwu 23 pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe, które mogą pomieścić jednocześnie 42 osoby. Doskonała lokalizacja (2000 m od starego rynku), duży, strzeżony parking, bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu oraz miły i kompetentny personel to niepodważalne atuty Hotelu. Kompleksową obsługę gastronomiczną zapewni Państwu hotelowa restauracja specjalizująca się w tradycyjnej kuchni polskiej. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer: (056) 6439313 lub za pomocą poczty elektronicznej: ulan@hotele21.pl

 

Słowa kluczowe Hotel   Hotele   Ułan   Ulan   Grudziądz   Grudziądzu   nocleg   noclegi   pokój   pokoje   biznesowy   biznesowe   restauracja   posiłki   imprezy   impreza   okolicznościowe   okolicznościowa   wesele   wypoczynek
Url http://www.hotelulan.pl
Kategorie Sport Turystyka > Hotele
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Sport Turystyka > Noclegi
Data wpisu Sep 13, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Hotele
Hotel u Mocnego położony jest w Poznaniu 7 km od targów, 1 km od lotniska Ławica. To 21 pokoi ukrytych w zielonym ogrodzie - blisko, a jednocześnie daleko od centrum Poznania. Do wyboru pokoje jedno i dwuosobowe oraz apartamenty.
Hotel trzygwiazdkowy. Z każdego okna jest widok na zieleń i kwiaty. Własna restauracja prowadzona od 1983 roku zadowoli najbardziej wybredne gusta.
Kategoria:

Planujesz wizyte w Krakowie? Nie wiesz jeszcze, gdzie się zatrzymasz na nocleg? W Honey Hostel znajdziesz wszystko to, co hostel, oferujący noclegi w Krakowie, mieć powinien. Niskie ceny - a do tego świetna lokalizacja i miła obsługa. Serdecznie Zapraszamy.
Kategoria:

Hotelisko.pl to nowopowstały serwis noclegowy, skupiający obiekty oferujące usługi noclegowe i gastronomiczne w Polsce. Serwis został pogrupowany w kilkanaście dostepnych kategorii tj. hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne itd. Przyjazny i budzący zaufanie wygląd sprawia, że serwis jest chętnie odwiedzany przez uzytkowników, a wielojęzykowość umożliwia zapoznanie się z ofertą noclegową także zagranicznym turystom. Zapraszamy do odwiedzin.
Kategoria:

Rezerwacje internetowe online hoteli w Polsce i na całym Świecie. Hotel's reservation system online - hotels in Europe, Asia, America,Africa. Liczne oferty promocyjne, brak opłat za rezerwcje i anulacje. Oferty wczasów, noclegów, oferty specjalne dla grup i firm. Bezpieczne rezerwowanie. Darmowe ogłoszenia turystyczne. Turystyka krajowa i zagraniczna
Kategoria:

Hotele w Polsce - rezerwacja online - ceny niższe do 50%! Cała Polska: hotele Warszawa hotele Zakopane hotele Kraków hotel Poznań hotel Wrocław. Noclegi i konferencje, apartamenty i pokoje hotelowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl