Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011


 
Opis W asortymencie firmy EURO-CODE s.p.j.K.J. Morzywołek klienci odnajdą trzy różne wody lecznicze, które wydobywane są z osobnych źródeł. Cechuje je inny skład chemiczny oraz właściwości. Proponujemy Państwu zestawy, które przeznaczone są na miesięczną kurację. Przy pomocy naszych wód mogą Państwo poprawić kondycję zdrowotną przy problemach z układem oddechowym, trawiennym a także w problemach nowotworowych i innych. W razie pytań dotyczących towarów, zachęcamy do zadawania pytań mailowo lub telefonicznie.

 

Słowa kluczowe cukrzyca   mineralna woda lecznicza   woda mineralna   woda lecznicza   alergia
Url http://www.woda-lecznicza.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Dec 4, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Przedstawiamy Państwu innowacyjne odkrycie w obszarze endodoncji system Nanotec Endo. Jest to perfekcyjnie zaprojektowany system przeznaczony do płukania kanałów korzeniowych. Umożliwia on wygodę stosowanie zarówno dla lekarza, jak i bezpieczeństwo dla pacjenta. Polega on na połączeniu w jedno urządzenie części podającej płyn płuczący oraz części ssącej. Dzięki użyciu tego patentu tłumimy przedostanie się toksycznych substancji do jamy ustnej klienta. Jest to też świetne rozwiązanie dla lekarzy pracujących w pojedynkę, ponieważ w trakcie używania systemu Nanotec Endo nie jest potrzebna pomoc asystentka. Możliwość ustawienia nieprzerwanego ciśnienia podawania płynu zapobiega jego rozpryśnięciu się. Dodatkowo dużo lepiej i efektywniej oczyszcza kanały z resztek tkanek i bakterii. Więcej o Nanotec Endo na stronie internetowej.
Kategoria:

Klinika Medycyny Estetycznej BEAUTY SKIN proponuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych a także zabiegi związane z medycyną estetyczną. Za sprawą naszych usług uzyskają Państwo lepszy i zdrowszy wygląd skóry twarzy i ciała. Zabiegi realizowane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu na świecie, który nabywamy od renomowanych producentów. Wyspecjalizowaliśmy się w permanentnym usuwaniu owłosienia. Naszą klinikę wyróżnia to, że jako jedyni w kraju posiadamy dwa lasery Vectus w jednym salonie. Użytkowany przez nas laser jest niebywale skuteczny oraz bezpieczny w stosowaniu.
Kategoria:

Firma APOldent/HSM A Polanowska jest prekursorem wykorzystania technik termplastycznych w protetyce stomatologicznej. Bierze udział w programach edukacyjnych i badawczych. Oferuje unikalne materiały i sprzęt stomatologiczno-protetyczny dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.
Kategoria:

Jeśli wymagasz sprawdzonego, pewnego i funkcjonalnego środka, ulokuj we Floragyn! Jest to pakiet produktów, jakie idealnie zadbają o Twoją higienę intymną! W ofercie odkryjesz proste w aplikacji globunli dopochwowe, jedwabny i rozkoszny płyn do higieny intymnej a również co niemiara innych artykułów, jakich nie ma żadna inna jednostka! Zaręczamy Cię, że nasze produkty odnajdziesz jedynie w aptece, co również poświadcza ich efektywność i bezpieczeństwo. Zawierz nam i wyłoń wypróbowane środki do pielęgnacji.
Kategoria:

Wybór lekarzy różnych specjalności, po specjalnościach, badaniach, profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji.
Setki porad i artykułów medycznych pisanych przez lekarzy specjalistów. Zawsze aktualna baza lekarzy
i aktualności ze świata medycyny. Na bieżąco dodawanne nowe porady medyczne.
z nami zawsze znajdziesz najlepszego lekarza specjalistę
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl