Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
18
65106


 
Opis W asortymencie firmy EURO-CODE s.p.j.K.J. Morzywołek klienci odnajdą trzy różne wody lecznicze, które wydobywane są z osobnych źródeł. Cechuje je inny skład chemiczny oraz właściwości. Proponujemy Państwu zestawy, które przeznaczone są na miesięczną kurację. Przy pomocy naszych wód mogą Państwo poprawić kondycję zdrowotną przy problemach z układem oddechowym, trawiennym a także w problemach nowotworowych i innych. W razie pytań dotyczących towarów, zachęcamy do zadawania pytań mailowo lub telefonicznie.

 

Słowa kluczowe cukrzyca   mineralna woda lecznicza   woda mineralna   woda lecznicza   alergia
Url http://www.woda-lecznicza.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Dec 4, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Już teraz zadbaj o swoje zdrowie. hhtp://www.zdrowsi.pl Poznaj preparaty firmy CaliVita International.Polecamy : paraprotex ,suplementy diety, witaminy, minerały, vital dla grupy krwi , leki roślinne, urządzenia zdrowotne.Porady zdrowotne. Indywidualnie dobieramy kuracje i suplementy.Zapisujemy do klubu Calivita. Dla zainteresowanych biznesem oferujemy darmową wizytówkę internetową . Pomagamy budować sieć MLM .Oferujemy szkolenia .
Kategoria:

Zachęcamy do odwiedzenia Profesjonalnego Centrum Stomatologicznego La Dental Spa w Warszawie. Oferujemy w dużej mierze wyspecjalizowane usługi obejmujące: stomatologię zachowawczą, stomatologię dziecięcą, chirurgię stomatologiczną, endodoncję, protetykę, leczenie paradontozy oraz stomatologię estetyczną. Zapewniamy leczenie na najwyższym światowym poziomie i dodatkowo opiekę lekarzy, którzy mają gigantyczne doświadczenie i cieszą się ogromnym zaufaniem naszych pacjentów. Dbamy o przyjazną i miłą atmosferę panującą w naszych gabinetach, pragniemy, aby pacjenci czuli się spokojni i zrelaksowani. Dzięki nam wizyta u dentysty przestanie być przykrym obowiązkiem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

Dbanie o zdrowie własne i naszej familii jest jednym z najważniejszych obowiązków każdego człowieka. Standardowo radzimy sobie z tym na co dzień we własnym zakresie, ale od czasu do czasu nasz organizm odmawia współpracy. Wtedy wypada jak najszybciej zgłosić się do lekarza specjalisty, który pomoże nam rozwiązać dręczący nasz problem i ustrzec się poważniejszych kłopotów w przyszłości. Centrum Medyczne Ursus proponuje opiekę lekarzy mnogich specjalności. przygotowaliśmy też stosownie wyekwipowane gabinety zabiegowe, w których możecie Państwo wykonać wszystkie potrzebne badania diagnostyczne na miejscu, od ręki. Wykonujemy nawet specjalistyczne, wieloaspektowe badania takie jak USG Doppler żył i tętnic, biopsje tarczycy, posiadamy także holtery i urządzenia do wykonania EKG. Bliższych informacji dostarczy nasza strona internetowa.
Kategoria:

Bioptron (lampy bioptron) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia. Lampa BIOPTRON jest urządzeniem medycznym stosowanym w domu jak również w warunkach szpitalach.
Kategoria:

Kłopoty ortopedyczne spotkały także Ciebie? A przypuszczalnie jesteś technikiem ortopedą i potrzebujesz kompetentnego poparcia w kwestii leczenia dla Twoich pacjentów? U nas znajdzie się dla Ciebie kompetentna obsługa techników ortopedów, dzięki czemu jeszcze łatwiej poradzisz sobie z problemami pacjentów, jakie się u Ciebie kurują. Jeżeli zajmujesz się wykonywaniem i sprzedażą wkładek ortopedycznych, to właśnie w naszym sklepie odnajdziesz się znakomicie. Nasze sprawdzonne wkładki nie są szkodliwe i jest dozwolone je długo stosować lecząc tym samym bez liku popularnych wad.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl