Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
3
65164

Fotografia - Moje OkO


 
Opis Fotogaleria Michała Śliwczyńskiego Moje oko Nikon. Polubiłem Fotografia cyfrowa jakiś roku temu. Teraz staram sie uchwycić każdy ciekawy moment. Głównie skupiam się na kategoriach: sport, auto, pejzaże, natura. Wycieczka lub wakacje to zawsze okazja by zrobić interesujące zdjęcia, fotki.

 

Słowa kluczowe sportowe auta   Snowdonia   fotografia cyfrowa   galeria zdjęć   gallery   nikon d80   speedway   zdjęcia z wakacji   wakacje w Anglii
Url http://mike.jabbas.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu May 31, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Zdjęcia dzieci VelvetKids - profesjonalne i wyjątkowe sesje fotograficzne dzieci. Pełne pozytywnego klimatu fotografie, które na długo zapadną w pamięć. Fotografuję wszędzie tam, gdzie dzieją się małe wielkie rzeczy :) Zapraszam do obejrzenia galerii.
Kategoria:

Mam nadzieję, że poznając mnie, odkryjecie dla siebie piękno czystej fotografii emocjonalnej.

Mam na imię Piotr: jestem fotografikiem, od lat zapalonym miłośnikiem tej gałęzi sztuki, uczniem swojego Mistrza, wykładowcy ASP, Jacka Kulma; wierzę, że fotografia emocjonalna i cechująca się czystym kadrem, może przypomnieć Wam przeżycia i uczucia z tamtych chwil. Nawet po wielu latach, gdy część wspomnień przykryje już mgła czasu. Mam nadzieję, że właśnie wtedy, w tej mgle, Wasze radosne twarze będą błyszczeć najjaśniej. Na fotografiach, które powstały w tej właśnie filozofii.

Pracownia fotografii ślubnej i rekamowej w Poznaniu oferuje zdjęcia ślubne (wesele, plener, kościół) oraz zdjęcia reklamowe (moda, biżuteria, do sklepów internetowych)
Kategoria:

Każdy fotograf musi zdawać sobie sprawę z tego, iż ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu wielu osób. Zdjęcia ślubne są nie raz jedyną pamiątką ślubną po długich latach, do których najchętniej wracamy. Każde zdjęcie ze ślubu musi przenosić emocje, które wówczas towarzyszyły w dniu ślubu. To fotograf musi wiedzieć w jaki sposób najlepiej uwiecznić te chwile okiem obiektywu aparatu fotograficznego.
Kategoria:

Strona internetowa Karola, który od kilku lat zajmuje się profesjonalną
fotografią ślubną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną
ofertą, którą wspólnie z Karolem dla Państwa przygotowaliśmy.
Najlepsze zdjęcia ślubne w Polsce. Sprawdź sam!
Kategoria:

Profesjonalne zdjęcia produktów potrafią go „sprzedać” podobnie jak dobry opis lub nawet znacznie lepiej. Wykonane przez dobrego fotografa zaczynają żyć własnym życiem i są po prostu efektowne. Realizacja tego typu zdjęć mieści się w kategorii określanej fotografią produktową. Przykłady zdjęć tego typu możecie Państwo zobaczyć już w chwili pierwszych odwiedzin naszej strony internetowej. YummyPix zaprasza wszystkich klientów zainteresowanych zamówieniem doskonałej fotografii określonej rzeczy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl