Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Evigo.pl - E-commerce w Polsce i na Świecie


 
Opis Evigo to informacje na temat handlu elektronicznym. Bieżąca dawka informacji z Polski i całego Świata na temat znanych firm e-commerce, trendów, mediów społecznościowych i nowych rozwiązań w detalicznym e-commerce. Publikujemy najświeższe informacje po polsku (evigo.pl) i po angielsku (evigo.com), oddając także naszym użytkownikom codzienny newsletter. Zapraszamy na nasz serwis Evigo.pl i do zapisania na newsletter!

 

Słowa kluczowe e-commerce   ecommerce   handel elektroniczny   internet   sklepy internetowe
Url http://evigo.pl/
Kategorie Internet > Sklepy internetowe
Data wpisu Dec 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Sklepy internetowe
Zapoznaj się z rankingami najlepszych sklepów internetowych. Sprzedaż internetowa oferuje klientom większą wygodę i satysfakcję, a obecnie nawet grupy rządowe i grupy konsumenckie podejmują działania w kierunku regulacji i promocji szybkiego rozwoju polskiego sektora internetowego tak, by był bezpieczniejszy i łatwiejszy w obsłudze dla polskich klientów.
Kategoria:

Sklep kosmetyczny Be-Beauty. Kosmetyki do makijażu.
Kremy dla cery młodej, dojrzałej, do pielęgnacji stóp, dłoni, paznokci,
balsamy do ciała, kremy z filtrami UV, szampony do włosów, kosmetyki Spa.
Kosmetyki dla kobiet, mężczyzn, dzieci
Kategoria:

Firma Book and Walk przygotowała dla klientów możliwość nabycia wielu e-booków. Dodatkowo w prowadzonym przez nas serwisie klienci odnajdą duży wybór tytułów, które udostępnione zostały nieodpłatnie. Zaawansowany system szukania umożliwia odnalezienie właściwych informacji w bardzo krótkim czasie. Udostępniamy sposobność szukania po treści e-booka. Prezentujemy rozbudowany opis na temat każdej pozycji, takich jak poziom skomplikowania tekstu oraz liczba zastosowanych słów. Na naszym Facebooku mogą Państwo znaleźć kupony rabatowe oraz informacje o interesujących promocjach.
Kategoria:

Poyerbani.pl jest przedsiębiorstwem sprzedającym Yerba Mate jak i akcesoria związane z piciem tego trunku. W oficjalnym sklepie online znaleźć można na przykład szereg naczyń do parzenia napoju, bądź też przydatnych słomek. Przedsiębiorstwo posiada blisko trzyletnie doświadczenie w sprzedaży, zbiera również na stanie magazynowym towary pochodzące jedynie od zaufanych producentów. Oprócz tego yerba mate sprzedawana jest w kilku różnorodnych gatunkach, w tym także i w wygodnych saszetkach. Poza tym asortyment sklepu online zawiera również herbaty rozkwitające jak i wiele oryginalnych mieszanek ziół.
Kategoria:

Do połączenia dwóch lub kilku, czy kilkunastu komputerów potrzebny jest osprzęt typu WLAN ogólnie dostępny w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl