Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120


 
Opis Euro Grad Kraków zajmuje się usuwaniem wgnieceń oraz rys bez lakierowania. Usuwamy wgniecenia po gradobiciu do średnicy ok. 6 cm i maksymalnej głębokości 3 mm, a także te powstałe na skutek aktów wandalizmu, drobnych kolizji, lawin śnieżnych itp. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na estetyczny wygląd samochodów, rozszerzyliśmy ofertę o wieloetapowe polerowanie lakieru, usuwanie drobnych zarysowań systemem SSR oraz aplikację powłok ochronnych na lakier, ceramicznych marki GYEON Q2 MOHS SYNCRO.

 

Słowa kluczowe polerowanie lakieru kraków   usuwanie wgnieceń bez lakierowania kraków   usuwanie wgnieceń kraków   usuwanie wgnieceń po gradobiciu   wyciąganie wgnieceń kraków
Url http://www.eurograd.pl
Kategorie Motoryzacja > Tuning
Motoryzacja > Części samochodowe
Data wpisu Jun 8, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja > Tuning
Nasz cel to umiejętność osiągania maksymalnej możliwej poprawy wyciszenia samochodu. Wygłuszenie oferowane przez producentów nie jest wystarczające by powstrzymać hałas przedostający się do wnętrza auta. Stąd nasza propozycja dodatkowego wygłuszenia auta... Wykonane przez nas wyciszenie auta średniej klasy to obniżenie poziomu dźwięku wewnątrz o nawet 6-7 dB co stanowi bardzo zauważalną różnicę w porównaniu do auta nie wyciszonego. Jeżeli mówimy o roadsterach czy pickupach, różnice stanowią nawet 12dB, co jest gigantyczną zmianą.

Wyciszamy auta każdej marki i każdego rodzaju. Użyte materiały wysokiej klasy dają gwarancje wieloletniej szczelności i izolacji akustycznej. Wyciszamy auta będące na gwarancji producenta oraz te po gwarancji. W ramach usługi otrzymują państwo możliwość wynajęcia samochodu zastępczego w korzystnej cenie.
Kategoria:

Jesteś wielbicielem samochodów? W takim razie ekspresowo odwiedź stworzony sklep internetowy z środkami samochodowymi. Dzięki Naszym kosmetykom, skutecznie wyczyścisz lakier czy fotele skórzane w samochodzie. Dzięki interesującej przystępności kosmetyków, twój pojazd będzie niczym z salonu. Proponujemy kosmetyki profesjonalnych dystrybutorów na świecie. Bezustannie realizujemy powalające promocje na cały asortyment. Współcześnie czyszczenie ulubionego pojazdu to tzw pestka, jeśli kupujesz w proponowanym oddziale. Przeanalizuj Naszą obszerną ofertę! Zresztą sami zobaczcie jak efektywne może być zniwelowanie rysy na samochodzie! Od dzisiaj pielęgnacja Twojego pojazdu leży w Twoich rękach, pod warunkiem że kupujesz to co trzeba i tam gdzie trzeba!
Kategoria:

Za sprawą tego nowoczesnego sklepu internetowego pojawiła się wygodna możliwość nabycia w jednym miejscu produktów przeznaczonych do wyścigów rajdowych. Mowa tutaj oczywiście nie tylko o tym co jest niezbędne dla kierowców, ale o możliwości kompleksowego wyposażenia całego zespołu, także pilotów oraz co nie mniej ważne mechaników. Wyjątkowo szeroki asortyment pozwoli na znalezienie odpowiednich dla siebie produktów. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami motorowymi zainteresować mogą się produktami do kartingu, których także nie mogło tutaj zabraknąć. Zakupić można nie tylko kombinezony czy ochraniacze, ale także niemniej przydatne w tego rodzaju sporcie stopery.
Kategoria:

Tuning Modeli: portal modelarza: opisy modeli, modele plastikowe i metalowe, felgi, 1:24, 1:18, in-box, zdjęcia modeli, tutoriale modelarskie, filmy, zloty, teamy modelarskie, forum. Serwis TuningModeli.pl to jeden z zyskujących coraz większa grupę fanów w Polsce serwisów o tematyce modelarskiej, a jednoczenie zintegrowanych z forum, największym serwisie społecznościowym o tematyce motoryzacyjnej forumsamochodowe.com. Serwis posiada dużą grupę internautów zainteresowanych modelarstwem i w większości Tuningiem Modeli. Zapraszamy na TuningModeli.pl, tutaj poznasz prawdziwe oblicze modelarstwa!
Kategoria:

Regeneracja wałów to wyzwanie dla profesjonalnych serwisów. Nie zrobisz tego sam w dobry sposób, dlatego zleć to profesjonaliście. Gdy wstukasz w wyszukiwarkę „regeneracja wałów” wtedy znajdziesz warsztaty, które wykonają ją dla Ciebie w Twoim mieście. Regeneracja wałów napędowych możliwa jest na podstawie rysunków technicznych lub zepsutego elementu, który panowie wykonają dla Ciebie zbliżonego do Twojego auta. Udaj się do takiego warsztatu jeśli uznasz, że Twój wał napędowy w samochodzie uległ awarii i wymaga nowego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl