Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Zdjęcie na prezent


 
Opis Retusz zdjęć, obróbka, usuwanie drobnych niedoskonałości.Dowiedz się jak stworzyć z twoich fotografii wyjątkowy prezent dla Ciebie, ukochanej osoby czy przyjaciół. Dzięki nam spełnisz swoje marzenia o posiadaniu plakatu niczym największe gwiazdy ekranu. Poprawiamy jakość twoich zdjęć. Chciałbyś posiadać zdjęcie z kimś sławnym lub pochwalić się znajomym z wypadu na Hawaje gdy nigdy tam nie byłeś? Już teraz możesz. Wystarczy odrobina wyobraźni i nasza kreatywność.

 

Słowa kluczowe Fotografia   fotomontaż   retusz   zdjęcie   zdjęć   obróbka   plakat   prezent   renowacja   zdjęcia   foto
Url http://www.ruszwyobraznie.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Data wpisu Feb 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
W serwisie zbiór zdjęć najciekawszych miejsc nad Morzem Bałtyckim. Miejsca zostały uwiecznione w najpiękniejszej dla nich porze roku. Zobacz i przeczytaj jakie ciekawe miejsca można zwiedzić na północy Polski. Serwis stwarza możliwość zamieszczania własnych zdjęć polskiego wybrzeża. Wystarczy skontaktować się z administratorem. Zapraszamy na nasza stronę.
Kategoria:

Jesteśmy agencją fotograficzną specjalizującą się w eventowej fotografii sportowej. Fotografujemy na wszelkich imprezach sportowych takich jak: biegi długodystansowe (głównie maratony i półmaratony), czy zawody kolarskie (zwłaszcza wyścigi górskie mtb). Nasi fotoreporterzy pracują na starcie i mecie oraz w najciekawszych punktach na trasie wyścigu, starając się sfotografować poszczególnych zawodników podczas rywalizacji. Zdjęcia następnie można odszukać na naszym portalu internetowym posługując się indywidualnym numerem startowym z danych zawodów. Zdjęcia sportowe są wspaniałą nagrodą i pamiątką dla każdego zawodnika.
Kategoria:

Andrzej Robak, fotograf, zdjęcia ślubne Śląsk, zdjęcia ślubne Katowice, fotograf Śląsk, fotograf Katowice, fotografia, fotografia ślubna Katowice, fotografia ślubna Śląsk, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, ślub, wesele, fotograf, śluby, okolicznościowa, cyfrowa, ślubna, portretowa, plenerowa, wedding, glamour, wesele, galeria, portfolio.
Kategoria:

Zapraszamy na stronę fotografa Piotra Krawca, pochodzącego z Cewic, położonych koło Lęborka, w województwie pomorskim. Fotograf proponuje kompleksową, pełną obsługę wesel i ślubów. Każde ze zleceń wykonane jest dokładnie oraz terminowo. Dopracowuje każdy detal i stara się uchwycić najważniejsze emocje. Nagrania dostępne są w wersji standard lub w formie rozszerzonej i wykonane są z wielką dbałością o szczegóły. Fotograf wykorzystuje legalne oprogramowanie i dobrej klasy sprzęt fotograficzny, w tym: lustrzankę pełno klatkowej, jasnej, stało ogniskowej, a także kamerę, nagrywają w technologii w HD. Efektem pracy fotografa jest przygotowywanie około 700-1000 zdjęć, dostępnych do odtworzenia na nośnikach DVD i albumów tradycyjnych oraz fotoalbumów. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę internetową fotografa.
Kategoria:

Fotografia ślubna Artur Laszczak.Portfolio fotografa ślubnego oferującego profesjonalną fotografię reportażową ślubów,chrzcin,
oraz wszelkich innych uroczystości.
Jeśli zależy Wam na profesjonalnym reportażu ślubnym oraz na pięknych zdjęciach plenerowych to zapraszam do współpracy.
Zapewniam, że materiał który otrzymacie będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.
Pracuję głównie na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego, lecz jeśli jesteście znad morza, a zależy Wam na tym, abym to ja uwiecznił
ważne dla Was chwile, to z przyjemnością to zrobię.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl