Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
13
66358

Hostessy Warszawa


 
Opis Professional Promotion to prężnie rozwijająca się agencja modelek i hostess, którą tworzą ludzie kreatywni, posiadający doświadczenie w organizacji eventów i imprez. Niekwestionowana uroda nie jest jedynym atutem, jaki posiada każda współpracująca z nami modelka i hostessa. Dziewczęta pracujące w naszej agencji to przede wszystkim studentki lub absolwentki najlepszych uczelni w Polsce. Starannie dobrane pod względem urody, kultury osobistej i znajomości języków obcych będą z pewnością profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem reprezentować Państwa Firmę. Doświadczenie, odpowiedzialność i fachowość zapewnią Państwu pełną satysfakcję podczas realizowanych przez nas projektów.

 

Słowa kluczowe agencja hostess warszawa   hostessy warszawa   hostessa warszawa   modelki   modelka   agencja modelek warszawa   hostessy   fotomodelki warszawa
Url http://www.hostessy.org.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Nov 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Gdy potrzebujesz szybko i sprawnie zaprojektować wizualizację Twojej firmy zaczynając od wizytówek i ulotek, a kończąc na wielostronicowych folderach reklamowych z pomocą przyjdzie Ci agencja reklamowa Warszawa. U nas wykonanie pierwszego projektu graficznego trwa nie dłużej niż 24 godziny, a poprawki są nanoszone bezpośrednio podczas rozmowy telefonicznej z klientem. Dodatkowo dzięki własnemu zapleczu maszynowemu jesteśmy wstanie wykonać banery reklamowe na specjalne zamówienie.
Kategoria:

Zajmujemy się wszystkim aspektami działalności projektowo - poligraficznej poprzez kolejne jej etapy- od kreacji po wykonanie produktu finalnego. Nasza specjalnością są wydruki trójwymiarowe, druk 3D. Wykonujemy również druk offsetowy i cyfrowy.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony!!
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie w pracy w klientem pozwala nam świadczyć usługi marketingowe na profesjonalnym poziomie. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i dopasowanie usług tak, by odpowiadały na konkretne potrzeby. W ofercie mamy kampanie promocyjne, organizację eventów, merchandising i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.
Kategoria:

Reklamowanie produktów i usług ma potężne znaczenie w przypadku każdego biznesu. My możemy zaoferować produkt, który jest produktywny i sprawdzony. Kasetony reklamowe pomogą dotrzeć z informacją do niemałej liczby klientów. Wszystkie odmiany mogą Państwo zobaczyć za pośrednictwem naszej strony. Co więcej w skład naszej działalności wchodzi też Termoformowanie. Chcemy zaprosić do zapoznania się z wykazem przedsiębiorstw, które już skorzystały z naszej oferty.
Kategoria:

Na stronie kolportaz-wroclaw.pl znajdziesz informacje odnośnie oferty kolportażu ulotek. Jest to podstawowa usługa świadczona przez naszą firmę. Kolportaż i plakatowanie które realizujemy we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością. Dbamy o klienta. Zawsze staramy sie zaproponować najlepszą możliwą kampanię ulotkową. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wielu doświdczonych kolporterów z Wrocławia
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl