Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Jan Zwoliński - Moje Fotografie


 
Opis Galeria autorska fotografii Jana Zwolińskiego

 

Słowa kluczowe fotografia   fotografie   fotografii   fotografiami   fotografowanie   fotografiach   fotograficzna   fotograficznie   fotografią   fotogaleria   fotogalerią   foto   galeria   zwoliński   zwolinski   zdjęcia   zdjecia   zdjęciami   fotki   fotka   foto   photos   photography  
Url http://www.janzwolinski.freehost.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Dec 30, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Proponujemy Państwu udział w wyjątkowych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez znanych i cenionych polskich fotografów. Oferujemy zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne w postaci pracy pod okiem najlepszych fotografików.
Warsztaty mają formę cykliczną i organizowane są w Gliczarowie Górnym w Willi W Gliczarowie.
Naszym atutem jest kreatywność oraz świeże podejście do tematu warsztatów fotograficznych. Ponadto współpracujemy z najlepszymi co gwarantuje wysoki poziom zajęć.
Organizowane warsztaty mają na celu przede wszystkim pokazać Uczestnikom nowe drogi w fotografii, jak również pomóc im w poszukiwaniach własnego stylu fotograficznego.
Kategoria:

Witam serdecznie jestem fotografem z Ostrowca Świętokrzyskiego. Fotografią zajmuję się od kilku lat jest ona moją największą pasją. Na swojej stronie prezentuję nie tylko swoją pasję ale przede wszystkim to jak postrzegam w szerokim rozumieniu słowo fotografia i,że jest ona dla mnie nie tylko uwiecznienie chwili ale między innymi smutku, radości i innych ludzkich odczuć ,które towarzyszą nam w codziennym żuciu, które nie zawsze jest dla nas łaskawe...
Kategoria:

W przypadku posiadania firmy dość często zdarza się, że należy zrobić konkretną reklamę dla produktu. W tym celu wykonuje się różnorodne sesje reklamowe, które mają na celu podkreślić atrakcyjność danego produktu, a także zachęcić do jego kupna. W takim przypadku konieczne jest wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Najlepiej zgłosić się do dobrego fotografa w Poznaniu, który będzie posiadał wiedzę na temat wykonywania profesjonalnych sesji zdjęciowych reklamowych. Profesjonalna sesja reklamowa wpłynie pozytywnie na reklamę.
Kategoria:

Strona foart.com.pl zawiera dokumentację fotograficzną przygotowań, ceremonii ślubnych, zabaw weselnych oraz zdjęcia plenerowe świeżo upieczonych małżonków. Stanowi ofertę dla osób pragnących wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz dla osób potrzebujących nieamatorskich zdjęć do celów reklamowych. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Fotografia ślubna w nowoczesnym wydaniu

Wiesz jak wygląda klasyczna sesja reporterska? Chcesz, żeby z Twojego ślubu i wesela nie umknął żaden ważny szczegół? Zdecyduj się na usługi naszej firmy i ciesz się zdjęciami ukazującymi prawdziwe emocje. Naszą najważniejszą zaletą jest praca w duecie. Dzięki temu każda zrobiona przez nas fotografia ślubna jest pełna wyrazu. Umów się z nami na spotkanie, obejrzyj dotychczasowe realizacje i opowiedz nam jakie chcesz mieć zdjęcia ślubne. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl