Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Jan Zwoliński - Moje Fotografie


 
Opis Galeria autorska fotografii Jana Zwolińskiego

 

Słowa kluczowe fotografia   fotografie   fotografii   fotografiami   fotografowanie   fotografiach   fotograficzna   fotograficznie   fotografią   fotogaleria   fotogalerią   foto   galeria   zwoliński   zwolinski   zdjęcia   zdjecia   zdjęciami   fotki   fotka   foto   photos   photography  
Url http://www.janzwolinski.freehost.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Data wpisu Dec 30, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Posiadasz bardzo stare i zniszczone zdjęcia swoich przodków? Może to dziadkowie w dniu ślubu lub pradziadek na wojnie? Chcesz dać tym fotografiom drugie życie? Tak, aby były znowu piękne i mogły cieszyć kolejne pokolenia. Czujesz, że renowacja jest ważna dla Ciebie i Twoich dzieci. W takim razie zgłoś się do mnie! Zajmuje się tym od dawna. Mam duże doświadczenie. Wejdź na cyfrowarenowacjazdjec.pl.
Kategoria:

Szukasz specjalisty od realizowania fotografii ślubnej? Jeżeli tak to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Dla mnie robienie zdjęć to nie tylko przykry obowiązek, ale także moja pasja. Zdjęcia, które robię zawsze wykonane są na bardzo wysokim poziomie i zawsze pozwalają na wydobycie tego co najbardziej istotne w tego rodzaju chwilach. W zakres realizowanych przeze mnie reportaży ślubnych najczęściej zaliczają się zdjęcia z błogosławieństwa, przyjęcia weselnego a także ceremonii zaślubin. Dzięki moim usługom każdy będzie miał wyjątkową pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Gwarantuje zadowolenie z moich usług.
Kategoria:

Witam, nazywam się Dariusz Szubiński. Moja przygoda z fotografią zapoczątkowana została we wczesnych czasach młodzieńczych. Przygoda ta przerodziła się w pasję, którą aktualnie realizuję w formie fotografii ślubnej od 2002 roku. Oferuję Państwu specjalistyczne usługi fotograficzne na najwyższym poziomie. W proporcje zlecenia może wchodzić w zależności od potrzeb: jedynie foto reportaż ze ślubu i wesela, sesja plenerowa, studyjna bądź wszystko jako komplet w jednym pakiecie. Sesje plenerowe urzeczywistniam na terenie całego kraju, jest również propozycja wyjazdu za granicę. Niezapomniane momenty z naszych wspólnych sesji, w postaci estetycznych dużych odbitek fotograficznych formatu 18 x 25 cm często wędrują w specyficznie dobrany, zrealizowany pod polecenie i ręcznie wyklejany album. Zapraszam na www.fotoszubi.pl celem obejrzenia portfolio i szerszego zapoznania się z moją ofertą.
Kategoria:

Fotografia ślubna dla wymagających. Nowe, kreatywne podejście do fotografii okazjonalnej - ślub, wesele, sesja plenerowa, sesje indywidualne. Ekskluzywna oferta skierowana do Klientów o dużych wymaganiach. Niekonwencjonalne miejsca sesji (obszar działania - Kraków, Bochnia, Katowice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Kęty, Tychy, Czechowice, itd.), indywidualne podejście do każdego zamówienia. Fotografia profesjonalna (sprzęt Canon). Liczne rekomendacje Młodych Par. Duży przegląd sesji ślubnych. Galerie z pokazowymi zdjęciami ślubnymi, a także osobne albumy przedstawiające sesje ślubne poszczególnych Par
Kategoria:

FotoKubin - Wywoływanie zdjęć:laboratorium fotograficzne oferuje zdjecia cyfrowe i studyjne, zdjęcia ślubne i zdjęcia do dokumentów (legitymacyjne, paszportowe). U nas kupisz także akcesoria fotograficzne, albumy na zdjecia oraz ramki. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl