Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

Kompleksowe wyposażenie gastronomii


 
Opis Roma posiada w ofercie: sprzęt gastronomiczny, urządzenia gastronomiczne, zaopatrzenie gastronomii. W ofercie meble ze stali nierdzewnej, kompleksowe wyposażenie gastronomii, wyposażenie barów, pizzerii i wyposażenie hoteli. Gastronomia - łopata do pizzy, torby, talerze, piece do pizzy.

 

Słowa kluczowe piece do pizzy   roma   akcesoria do pizzerii   sprzęt gastronomiczny   urządzenia gastronomiczne   zaopatrzenie gastronomii   meble ze stali nierdzewnej   kompleksowe wyposażenie gastronomii   wyposażenie barów   pizzerii   wyposażenie hoteli   łopata do pizzy   tor
Url http://www.piecedopizzy.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Meble
Data wpisu Jul 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Meble
Nasza firma - Miuki istnieje na rynku już od kilku lat. Zajmuje się sprzedażą mebli, przeróżnych dodatków wypełnionych granulatem sako. Dzięki oryginalnemu wypełnieniu i ciekawemu projektowi wszystkie oferowane produkty są użyteczne i wygodne, gdyż dostosowują się kształtem do każdego kto je użytkuje. Meble i worki na drobiazgi firmy Miuki występują w kilkunastu kolorach i wielu kształtach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.
Kategoria:

Nasza firma powstała ponad trzydzieści lat temu - w 1982 roku. Od tamtego czasu bezustannie i z takim samym zapałem zajmujemy się prowadzeniem biznesu lokalnego i rodzinnego, jaki oferuje rozwiązania światowe i dla każdego. Zajmujemy się wyrobem mebli pod indywidualne gusta oraz wymiary, a również oferujemy własne autorskie kolekcje mebli - premium, denim i optimum. Nasze artykuły powstają z najwyższej jakości materiałów i są produkowane z zachowaniem dbałości. Z przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo naszą ofertę i dane kontaktowe!
Kategoria:

MBT - Meble Biurowe Trójmiasto oferowane przez nas meble pochodzą od producenta, który już od ponad 25 lat zajmuje się produkcją mebli biurowych. Naszym celem jest dostarczenie produktu, który będzie spełniał nawet najwyższe oczekiwania i znakomicie współgrał z ciągle zmieniającą się koncepcją organizacji pracy w biurze. Nasze meble dzięki modułowej konstrukcji pozwalają na szybkie zmiany w aranżacji i przeznaczeniu pomieszczeń. Znakomicie dostosowane są do możliwości psychofizycznych człowieka, czyli tak ważną dziś ergonomią stanowiska pracy, jak i wszelkich urządzeń niezbędnych dla funkcjonowania biur. Oferujemy zarówno wysokiej funkcjonalności systemy pracownicze, jak również podkreślające prestiż zestawy dla bardziej wymagających.
Kategoria:

Fima Kaba z siedzibą w Rzeszowie jest producentem stolarki drewnianej i drzwiowej. W ofercie firmy znajdują się między innymi: schody, meble artystyczne, drzwi. Oraz inne produkty z branży stolarskiej.
Firma oferuje możliwość z renowacji i odtwarzania stolarki zabytkowej.
Kategoria:

Jest to strona krajowego producenta mebli metalowych, których jakość oraz estetyka sprawiają, iż bardzo dużo osób decyduje się na ich zakup. Szeroki asortyment, profesjonalizm a także pomoc w wyborze najlepszych produktów to niewątpliwie plusy tego producenta. Na stronie tej odnajdziemy pełną ofertę, która obejmuje na przykład szafki na laptopy, meble warsztatowe, czy regały na wymiar. Zaawansowane technologie a do tego wyłącznie blachy posiadające odpowiednie atesty sprawiają, że jakość produkowanych mebli jest tak doskonała.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl