Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Fotografia ślubna - Fotom


 
Opis Fotom to studio fotograficzne, którym zarządza uzdolniona Monika Buńkowska. Od pięciu lat fotografia jest dla specjalistki pasją, którą z powodzeniem wykonuje. Studio znajduje się w Bydgoszczy, gdzie poza wykonaniem standardowych fotografii do legitymacji, możliwe jest zrealizowanie specjalistycznej i osobistej sesji. Na dodatek, pani Buńkowska specjalizuje się w wykonywaniu fotografii ślubnych, co jest jej pierwszoplanową pasją oraz działalnością. Wszelkie niezbędne informacje umieszczono na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszam.

 

Słowa kluczowe Fotografia   Ślubna   Fotograf   Zdjęcia   Bydgoszcz
Url http://www.fotom.info
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Data wpisu Dec 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Zdjęcia ślubne to istotna pamiątka, która potrafi przechować wspomnienia bardzo długo. Należy powierzyć to zadanie profesjonalnemu fotografowi, który oprócz doskonałego sprzętu posiada zmysł artystyczny i wydobędzie ze zdjęcia to co najistotniejsze. Każdy fotograf powinien zapewnić kompleksową obsługę, również dystrybucja zdjęć musi być na wysokim poziomie.
Kategoria:

Fotografia ślubna rybnik dla ludzi wymagających profesjonalnych zdjęć oraz najwyższej jakości usług fotograficznych. Wszystkie momenty utrwalone na naszych fotografiach są na bardzo wysokim poziomie. Nasza firma Foto-Primo fotografuje na obszarze woj. śląskiego oraz całej Polski. Ten jedyny "Dzień Ślubu" należy bezsprzecznie do jednych z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu każdego człowieka, bo wiadomo, że owe niepowtarzalne chwile pragnie się zawsze mieć w pamięci, tak aby móc powracać nietylko wspomnieniami do tamtych chwil. To co mamy wam do zaoferowania, pozwala zatrzymać na fotografiach Wasz szczególny dzień, Wasze emocje i cudowne chwile w nieprzeciętnym i nowoczesnym stylu. Temat reportaż ślubny jest niesamowicie pasjonujący, oraz bardzo wymagający sporej odpowiedzialności tyczy się to przede wszystkim usługi fotograficznej która spadająca na barki fotografa, zatem tworząc moje zdjęcia ślubne rybnik, nie mogę sobie pozwolić na żadne ograniczenia, co pomaga mi w tym przedsięwzięciu wysokiej jakości sprzęt spod znaku Canona. Zarówno moje albumy czy też fotoksiążki zlecam u zaufanych i sprawdzonych dostawców.
Kategoria:

Superfoto.pl poleca tanie odbitki, zdjęcia cyfrowe, fotoprezenty ze zdjęć cyfrowych przez internet, w tym fotoksiążki, kalendarze ze zdjęciami, fotokubki, fotoalbumy, ramki, kartki, zaproszenia i wiele innych gadżetów z Twoimi zdjęciami. Dla oszczędnych: tanie odbitki w pakietach! Fachowa obsługa, szybka wysyłka. Zapraszamy!
Kategoria:

W Galerii zdjęć znajdują się tematyczne galerie m.in duży zbiór zdjęć Bielska www.fotokus.com/bielsko_-_biala__zdjecia.html , wykonywanych przez fotografa z Bielska, są również zdjęcia wiewiórek, krajobrazy Beskidów
Kategoria:

Fotogaleria Michała Śliwczyńskiego Moje oko Nikon. Polubiłem Fotografia cyfrowa jakiś roku temu. Teraz staram sie uchwycić każdy ciekawy moment. Głównie skupiam się na kategoriach: sport, auto, pejzaże, natura. Wycieczka lub wakacje to zawsze okazja by zrobić interesujące zdjęcia, fotki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl