Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Bogaty wybór pendrivów z nadrukiem logo


 
Opis Jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia gadżetów reklamowych. Nasze gadżety z logo projektujemy z myślą, by były nie tylko skutecznym narzędziem promocji, ale również z myślą o ich estetyce, funkcjonalności. Jako renomowany producent pendrivów z nadrukiem oferujemy pendrivy skórzane, drewniane, metalowe. Dla najbardziej wymagających Klientów wykonamy unikatowy pendrive - ściśle według dostarczonej specyfikacji oraz projektu. Serdecznie zapraszamy

 

Słowa kluczowe pendrive z logo   pendrive z nadrukiem   drewniany pendrive   pendrive karta kredytowa
Url http://usbmarket.pl
Kategorie Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Biznes Ekonomia
Inne > Grawerowanie laserowe
Data wpisu Mar 21, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Wykonujemy statuetki szklane grawerowane laserem 3D. Proces grawerowania laserem 3D polega na „wypalaniu” wiązką lasera wewnątrz szklanej statuetki setek tysięcy mikroskopijnej wielkości pęknięć. Rozmieszczenie ich z doskonałą precyzją w obrębie grawerowanej bryły zapewnia uzyskanie zdumiewającego efektu „chmury punktów” ułożonej w kształt odwzorowywanego obiektu: logo, modelu maszyny bądź kwiatu.

Dysponujemy nowoczesną maszyną grawerującą, pracującym na bazie zielonego lasera z rozdzielczością 500 dpi. Z tego względu utrwalane przez nas w szkle obrazy są wyraźne, ostre i bogate w idealnie odwzorowane szczegóły. Zapewniamy szeroki wybór wzorów szkła oraz gotowych modeli 3D.

Realizujemy również indywidualizowane kompozycje - specjalnie z myślą o klientach indywidualnych stworzyliśmy markę CrystalCiTY i uruchomiliśmy pod nią sklep internetowy z prezentami. Zaimplementowaliśmy w nim mechanizm konfiguratora produktu pozwala na samodzielne wybranie i zaprojektowanie upominku na takie okazje jak ślub, chrzest, imieniny, urodziny, itp. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki.
Kategoria:

Billboard-X to ceniony i sprawdzony producent reklam zewnętrznych (również wielkoformatowych) oraz tablic informacyjnych. Doskonale znamy się na wymaganiach stawianych przez Unii Europejską. Tworzymy wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się na tle innych i stanowią świetną wizytówkę dla Twojej firmy. Sprawdź nasze portfolio na billboard-x.pl i zadzwoń już dziś!
Kategoria:

Nasza agencja ma siedziby Wrocławiu oraz Katowicach. W naszej ofercie znajduje się kompletny zakres usług reklamowych. Przedmiotem naszej szczególnej specjalizacji są nowoczesne formy komunikacji takie jak Internet i multimedia oraz video. Ponadto oferujemy pełną obsługę firmy w zakresie druku oraz sesji zdjęciowych – zarówno tradycyjnych jak i panoramicznych.
Kategoria:

ReMedia - drukarnia, ulotki, bydgoszcz, agencja reklamowa, bilbordy, słupy reklamowe, plakaty, wizytówki. Najlepszej jakości druk tylko u nas. Drukarnia w
Bydgoszczy. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie remedia.pl
Kategoria:

Firma Rewkom zajmuje się dystrybucją produktów i upominków reklamowych. W swojej bogatej ofercie posiada m.in. bawełniane torby w najróżniejszych kształtach oraz o różnym przeznaczeniu, a także szereg innych produktów wykonanych z juty oraz włókniny non woven, które są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Zamawiając produkty u nas zyskujesz nie tylko doskonałą reklamę dla swojej firmy, lecz również budujesz jej wizerunek jako dbającej o środowisko naturalne. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl