Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083


 
Opis Nowoczesne narzędzia promocji mogą sprawiać niemałe problemy. Z pomocą przychodzi agencja promocyjna Resmarketer. Firma oferuje szeroki pakiet usług i kompleksową obsługę klienta w zakresie reklamy. Agencja działa w czterech województwach i kładzie nacisk na aktywny kontakt z klientem. Zapewnia stałą kontrolę realizowanych działań, współpracę z sugestiami klienta i raport na zakończenie każdej akcji, który zawiera opis podejmowanych działań oraz analizę ich efektywności.
Agencja Resmarketer oferuje usługi takie jak: kolportaż ulotek, wydruk ulotek rzeszów, ulotki rzeszów, fotografia reklamowa i fotografia produktów, projekt materiałów reklamowych, profesjonalne strony internetowe rzeszów, e-marketing, przygotowywanie akcji promocyjnych i obsługa hostess. Wszystkie zlecenia realizowane są z indywidualnym podejściem, terminowo i ściśle w kontakcie z klientem.
Firma Resmarketer to zespół złożony z profesjonalistów, wykonujących powierzone zadania szybko i rzetelnie. Konkurencyjne ceny i liczne rabaty to powód by wybrać agencję Resmarketer. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 

Słowa kluczowe projekt materiałów reklamowych   ulotki rzeszów   wydruk ulotek rzeszów   strony internetowe rzeszów
Url http://resmarketer.pl
Kategorie Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
Data wpisu Dec 5, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Jesteśmy dystrybutorem kalendarzy dla firm. Przygotowana przez nas oferta zawiera ponad 700 propozycji tematycznych. Oferujemy kalendarze książkowe, plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biuwar i inne. Wykonujemy indywidualne nadruki na kalendarzach ściennych , indywidualne tłoczenia na kalendarzach książkowych. Wyróżnia Nas terminowość , kompleksowość usług. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Nasze propozycje są gotowe do wdrożenia i wspólnie z Klientem uczestniczymy w zastosowaniu wypracowanych rozwiązań. Zapewniamy pełne zaangażowanie, dopasowanie do potrzeb Klienta, zachowanie poufności i dyspozycyjność. Chętnie dzielimy się Naszym doświadczeniem w doradztwie marketingowym. Dzięki temu, że tworzymy silny i zgrany zespół Nasza codzienna praca może być tak efektywna. Co skutkuje Państwa pełnym zadowoleniem.
Kategoria:

Studio graficzne. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, projektujemy plakaty, katalogi, kalendarze, foldery, ulotki itp. Zajmujemy się projektowaniem stron www. Wykonujemy fotografie. Tworzymy wizualizacje architektoniczne. Działamy bezpośrednio na terenie Małopolski, a zdalnie na terenie całego kraju.
Kategoria:

BITUBI to wszystko co związane z tworzeniem materiałów reklamowych. Od pomysłu poprzez projekt do realizacji i dystrybucji.

BITUBI to także unikalna aplikacja do zarządzania magazynem, zaopatrzeniem i logistyką materiałów reklamowych. Dzięki naszej aplikacji o każdej porze i z każdego miejsca na świecie masz dostęp do informacji o aktualnych stanach magazynowych swoich ulotek, katalogów czy gadżetów, możesz zlecać wysyłki oraz produkcję.


Aplikacja online do zarządzania magazynem materiałów reklamowych.
Kompleksowe przygotowanie oraz produkcja materiałów reklamowych i informacyjnych:
- kreacja, koncepcja i projekt,
- lokalizacja (tłumaczenia), w szczególności dla branży IT
- DTP,
- doradztwo w zakresie wyboru papieru i technologii produkcji,
- realizacja – print management.

Produkty projektowane na zamówienie, unikalne.
Szeroki zakres realizowanych materiałów POS:
- ulotki, katalogi i broszury,
- teczki, wizytówki, papiery firmowe
- kalendarze książkowe, ścienne, notesy, planery,
- gadżety reklamowe,
- standy reklamowe, rollupy, plakaty.

Usługi logistyczne, konfekcjonowanie zestawów na konferencje, wysyłka mailingów pocztowych.
Projektowanie i produkcja opakowań.
W naszych realizacjach wykorzystujemy wszystkie technologie uszlachetniania, takie jak lakier UV, hot-stamping, tłoczenia, pokrywanie folią, lakiery strukturalne, metaliczne, cold-stamping, lakiery typu twin.
Kategoria:

Słowo może wiele zdziałać. Dzięki nim firmy zwiększają swoją sprzedaż a strony pozyskują nowych czytelników. Jeśli więc zależy ci na którymś z tych elementów to zapoznaj się z naszą ofertą.
Proponujemy copywriting i seocopywriting. Dzięki naszym tekstom zwiększysz sprzedaż. Nasz copywriting wesprze również pozycjonowanie twojej strony.
Zatem nie zwlekaj o sprawdź co możemy ci zaoferować. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl