Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080


 
Opis Nasza firma zajmuje się sprawami tokarskimi od wielu lat z doskonałą skutecznością, nie mamy sobie równych pod tym względem i z pewnością będziemy ci mogli pomóc w każdej tego typu sprawie. Nosimy nazwę zszr i naszym głównym celem jest obróbka skrawaniem. Pracownicy doskonale znają się na swojej pracy i z pewnością są w stanie ci pomóc. Nie czekaj ani chwili dłużej i zdecyduj się na nasze usługi.

 

Słowa kluczowe ślusarz   zakład ślusarski
Url http://zszr.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Feb 23, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Nowo powstała spółka rodzinna Galbin jest obecna na Wielkopolskiej arenie od od maja 2011 roku. Przede wszystkim obsługujemy zleceniodawców indywidualnych. Oferujemy utrzymywanie terenów zielonych.
Sprzątamy profesjonalnie od niemal 20 lat. Swoje doświadczenie zebraliśmy podczas porządków u zleceniodawców we Francji. Potrzebujesz firmy sprzątające, która posprząta Twoje mieszkanie? Zapraszamy do nas!
Kategoria:

Firma MANNA powstała z myślą o ludziach XXI wieku. Naszym zadaniem jest sprostanie oczekiwaniom współczesnego – zapracowanego człowieka. Za cel stawiamy sobie, więc rzetelny i profesjonalny dobór Państwa pracowników. Ludzi odpowiedzialnych, którzy:


- zadbają o porządki w Państwa domu/biurze/mieszkaniu
- pomogą w prowadzeniu domu
- fachowo zaopiekują się Państwa dzieckiem
- umiejętnie zaopiekują się osobą starszą


Posiadamy bazę wyspecjalizowanych pracowników, których selekcjonujemy odpowiednio do Państwa potrzeb.


Firma MANNA posiada Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego potwierdzający wpis do rejestru firm prowadzących Agencje Zatrudnienia.

Z poważaniem
Anna Magier
Kategoria:

VEXTRA świadczy tylko specjalistyczne usługi: mycie okien i szyb w mieście Warszawa.
Zajmujemy się myciem okien wszystkich rodzajów w ramach drewnianych, aluminiowych i plastikowych, a także na wszystkich wysokościach.
Okna niedostępne z poziomu posadzki myjemy używając różnorodnych typów drabin, technik linowych (alpinistyczne mycie okien), oraz dodatkowo wykorzystując podnośnik koszowy o zasięgu 20m.
Nie licząc okien myjemy zarówno przeszklenia, szyby, witryny, oranżerie, fasady i elewacje.
Ponadto udostępniamy naszą zwyżkę wraz z doświadczonym operatorem dla innych podmiotów bądź osób prywatnych.
Wykorzystując podnośnik koszowy realizujemy mnóstwo usług z jego zastosowaniem, na przykład: mycie szyb czy fasad, prac konserwacyjnych, ścinania drzew czy ucinania gałęzi.
Nie licząc mycia fasad i usług wykonywanych zwyżką realizujemy mnóstwo innych specjalistycznych usług, jak np. czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej (sofy, fotele wypoczynkowe, krzesła, i wiele innych), pranie tapicerek samochodowych.
W naszej ofercie jest także usługa prania żaluzji poziomych i prania żaluzji verticali - usługi wykonywane przy użyciu myjki ultradźwiękowej.
Kategoria:

W obecnych czasach usługi zagospodarowani takich odpadów jak gruz sa wykonywane za pomocą transportu kontenerowego i sa niezastąpione przy budowach, rozbiórkach i remontach. Kontenery na gruz jest zestawiany na poziom terenu co ułatwia załadunek przede wszystkim ręczny. Spośród wielu zalet jest możliwość bieżącego sprzątania placu budowy, utrzymywania czystości oraz segregowania śmieci bezpośredniego co przekłada się na aspekty estetyczne. Współczesna technika pozwoliła wykonać odpowiednie urządzenia załadowcze do tych kontenerów co pozwala ustawić je w dowolnym miejscu i dowolnej pozycji.
Kontenery do gruzu w naszej ofercie maja pojemności od dwóch do siedmiu metrów sześciennych – są to pojemniki stalowe otwarte przystosowane do załadunku góra. Oprócz usług kontenerowego transportu odpadów budowlanych posiadamy w sprzedaży szeroka gamę asortymentu kruszyw i piasków, dowozimy je na budowy oraz wszystkim pozostałym podmiotom gospodarczym.
Kategoria:

Mopik to ekipa sprzątająca pracująca na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, sprzątaniem biur a także porządkowaniem domów. W swoim zakresie działalności mamy również sprzątanie na zamówienie wspólnot mieszkaniowych, utrzymanie trawników i klombów oraz aranżację terenów zielonych a także obsługę sprzątającą podczas imprez plenerowych. Zlecone nam sprzątanie robimy z ogromną starannością i zaangażowaniem. Posiadamy wysokiej jakości zawodowy sprzęt oraz używamy profesjonalnych środków czyszczących.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl