Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
2
64830


 
Opis Nasza firma zajmuje się sprawami tokarskimi od wielu lat z doskonałą skutecznością, nie mamy sobie równych pod tym względem i z pewnością będziemy ci mogli pomóc w każdej tego typu sprawie. Nosimy nazwę zszr i naszym głównym celem jest obróbka skrawaniem. Pracownicy doskonale znają się na swojej pracy i z pewnością są w stanie ci pomóc. Nie czekaj ani chwili dłużej i zdecyduj się na nasze usługi.

 

Słowa kluczowe ślusarz   zakład ślusarski
Url http://zszr.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Feb 23, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Fachowy skup każdego rodzaju surowców wtórnych SUR-WTÓR Sp. z o.o. od 1990 r. podejmuje się kooperacji zarówno z Klientami Indywidualnymi, jak również Instytucjami. Jednostka proponuje darmowo prywatny transport metali kolorowych oraz złomu i stali bądź makulatury oraz innych skupowanych poprzez firmę materiałów. oprócz tego możliwe jest przyjmowanie oraz skupowanie kabli miedzianych czy też wiązek samochodowych. SUR-WTÓR proponuje elektroniczne ważenie towaru u Klienta na terenie Starych Babic, Warszawy, Błonia bądź Ożarowaalbo Łomianek oraz okolic. Po wnikliwą propozycję zapraszamy na stronę internetową skupu surowców wtórnych.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu firmę Raden, która jest liderem w kompleksowych usługach sprzątających. Czyścimy przeróżne typy powierzchni, kamienne oraz syntetyczne podłogi, panele, wykładziny, tarasy, chodniki, parkingi oraz wiele innych. Myjemy elewacje szklane, również z wykorzystaniem technik alpinistycznych i tynki, jakie zabezpieczamy przed graffiti. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia aby czyścić urządzenia przemysłowe, piece hutnicze i piekarnicze. Ponadto zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem i serwisowaniem maszyn czyszczących, a także mat wejściowych i dozowników mydła i artykułów higienicznych. Podczas prac korzystamy z renomowanych środków posiadających atesty, jakie gwarantują wysoką jakość prac. Bogate doświadczenie, wiedza, wyszkoleni pracownicy i specjalistyczne sprzęty gwarantują sprawną realizację zadań. Pełna propozycja odnalazła się na stronie.
Kategoria:

Opieka nad grobami,usługi,mycie grobów,mycie nagrobkówporządkowe,Śląsk,Katowice,Mysłowice,Będzin,Sosnowiec,
Bytom,Siemianowice Śląskie,Czeladź,Piekary,Mikołów,Tychy,Jaworzno,Tarnowskie Góry,Śląskie,zagłębie,mycie i sprzątanie nagrobków,opieka jednokrotna,opieka całoroczna,usługi,czyszczenie,
znicze,cmentarz,pielęgnacja zieleni,
Kategoria:

Firma sprzątająca Do Porządku działa na terenie województwa mazowieckiego. Wiemy, że porządek w domu oznacza porządku w życiu, dlatego swoim klientom oferujemy: stały harmonogram sprzątania, usługi porządkowe po remontach, jednorazowe sprzątanie mieszkań i domów. Oferujemy również mycie okien i prasowanie. Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu. Firma sprzątająca Do Porządku zapewnia profesjonalny sprzęt oraz środki czystości.
Kategoria:

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Helios, jaka zajmuje się zagospodarowaniem odpadów, od doradztwa w dziedzinie metod utylizacji oraz recyklingu po ich przewóz. Funkcjonujemy kompetentnie oraz skutecznie. Trudnimy się w utylizacji oraz recyklingu zużytego sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego, takiego jak komputery, urządzenia biurowe, AGD, RTV, elektronarzędzia oraz świetlówki, jak również zużytych baterii, chemikaliów, odczynników chemicznych, trucizn, przeterminowanych leków, termometrów rtęciowych i odpadów przemysłowych. W ramach naszych usług proponujemy na dodatek transport, załadunek, pakowanie i unieszkodliwianie odpadów. Działamy w zgodzie z prawem i posiadamy wszelkie pozwolenia konieczne do prowadzenia tego rodzaju działalności. Ofertę kierujemy do aptek, szpitali, przychodni, szkół, laboratoriów, uczelni wyższych, instytucji, urzędów, biur, firm oraz osób prywatnych. Zależy nam na zadowoleniu klientów, więc realizujemy wszelkie usługi rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem oraz bezpieczeństwem. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl