Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248

zmienswojusmiech.pl


 
Opis Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Kliniki Dentystycznej Milcarz. Jesteśmy profesjonalną, znakomicie wyposażoną placówką, która mieści się w Łukowie w województwie lubelskim. W naszej klinice skorzystać Państwo mogą z wiedzy oraz doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów a także dostępu do nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych technik leczenia stomatologicznego. Zajmujemy się stomatologią estetyczną, implantologią, ortodoncją a także chirurgią i mikrochirurgią. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, fachową obsługę i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów na naszej witrynie.

 

Słowa kluczowe Dentysta łuków   Stomatolog łuków   Implanty łuków   Implanty Siedlce   Implanty międzyrzec podlaski   Implanty Radzyń podlaski   Implanty biała podlaska   Metamorfozy uśmiechu łuków   Implanty stomatologiczne łuków   Implanty zębów łuków
Url http://zmienswojusmiech.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
W Katowicach znajdą Państwo Klinikę Implantologii i Stomatologii Estetycznej Romana Borczyka. Wykonuje się tutaj różne zabiegi w obrębie stomatologii estetycznej, periodontologii i chirurgii stomatologicznej. Podczas zabiegów używane są specjalistyczne urządzenia umożliwiające dokładne oraz bezbolesne leczenie próchnicy i ekstrakcji zębów, a nawet przeszczepów dziąseł oraz rekonstrukcji kości, takie jak mikroskopy, rentgen, tomograf komputerowy oraz lasery. Zadbamy o Państwa zęby, zarówno o ich wygląd i zdrowie, zrekonstruujemy powstałe ubytki, dopasowując odpowiednie protezy, czy też implanty. A także wyleczymy wiele chorób jamy ustnej i przeziębia. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu stomatologicznego Violetty Adamko, który jest zlokalizowany w Koszalinie. Gabinet został otwarty w 2011 roku. Stomatolog zajmuje się periodontologią - leczeniem chorób przyzębia, czyli dziąseł i kości wokół zębów, które pejoratywnie wpływają na komfort życia i samopoczucie pacjentów. W ramach całościowego leczenia, Violetta Adamko oferuje pacjentom usuwanie kamienia i osadu nazębnego oraz piaskowanie. W celu umówienia wizyty zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej, kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Kategoria:

Jesteśmy profesjonalną poradnią dietetyczną która zajmuje się walką w nadwagą, złym samopoczuciem oraz ogólnym stanem zdrowia. Nasz dietetyk ułoży dla Państwa profesjonalną dobrze zbilansowaną dietę pełną pysznych posiłków. Naszym celem jest aby świadczyć usługi jak najwyższej jakości za jak najniższą cenę. Oferujemy korzystne pakiety w ich skład wchodzi również analiza składu ciała.
Kategoria:

Strona o apiterapi czyli leczeniu produktami pszczelimi (miód, propolis, pyłek kwiatowy, jad pszczeli, mleczko pszczele, wosk pszczeli, właściwości)
Kategoria:

Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, który utrzymuje klimat rodzinnego ciepła i tworzy optymalne warunki leczenia w zakresie przytulnych pokoi z łazienkami, terapii grupowej w kameralnych, max. 10 osobowych zespołach. Gwarantujemy domową kuchnię oraz całodobową opiekę medyczną i terapeutyczną. Współpracujemy z lekarzem psychiatrą, psychologiem, internistą. W ramach oferty przeprowadzamy detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Skontaktuj się z nami - wskażemy Ci słuszną drogę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl