Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

zmienswojusmiech.pl


 
Opis Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Kliniki Dentystycznej Milcarz. Jesteśmy profesjonalną, znakomicie wyposażoną placówką, która mieści się w Łukowie w województwie lubelskim. W naszej klinice skorzystać Państwo mogą z wiedzy oraz doświadczenia wykwalifikowanych specjalistów a także dostępu do nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych technik leczenia stomatologicznego. Zajmujemy się stomatologią estetyczną, implantologią, ortodoncją a także chirurgią i mikrochirurgią. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, fachową obsługę i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów na naszej witrynie.

 

Słowa kluczowe Dentysta łuków   Stomatolog łuków   Implanty łuków   Implanty Siedlce   Implanty międzyrzec podlaski   Implanty Radzyń podlaski   Implanty biała podlaska   Metamorfozy uśmiechu łuków   Implanty stomatologiczne łuków   Implanty zębów łuków
Url http://zmienswojusmiech.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Sklep zielarsko-medyczny, powstał z myślą o osobach potrzebujących specjalistycznego sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. W naszej różnorodnej ofercie znajdą Państwo, zarówno ortezy i stabilizatory, gorsety, pasy ortopedyczne, obuwie ortopedyczne, jak i wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, laski. Prowadzimy również sprzedaż wysokiej jakości inhalatorów, ciśnieniomierzy i glukometrów. Prowadzimy sprzedaż refundowaną przez NFZ. W naszym sklepie, działającym na terenie Knurowa, zaopatrzą się Państwo również w kosmetyki naturalne, preparaty ziołowe, artykuły dla diabetyków oraz zdrową żywność. Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz wszelkich preparatów ziołowych i kosmetyków. Gwarantujemy nadzwyczaj konkurencyjne ceny. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Nazywam się Magdalena Pawelec-Winiarz i jestem lekarzem pulmonologiem. Zajmuję się leczeniem chorób płuc oraz zaburzeń układu oddechowego. Indywidualną Praktykę Lekarską w obszarze chorób płuc prowadzę od 1997 roku. Mój gabinet pulmonologiczny mieści się w Jeleniej Górze. Moimi pacjentami są chorzy na astmę oskrzelową, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i pylicę płuc. Przyjmuję również pacjentów z gruźlicą, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc i bezdechem. Prowadzę leczenie zakażenia dróg oddechowych. Za pomocą koncentratora tlenowego leczę niewydolność oddechową. mam sprzęt pulmonologiczny, w postaci spirometru, pulsoksymetru oraz polisomnografu. Wykonuję badania diagnostyczne m.in. u osób, jakie odczuwają dyskomfort podczas oddychania. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Zarówno kosmetyki, spa i zdrowe odżywianie jest dla kobiet jest obietnicą piękna, młodości, zdrowia i oczywiście harmonii. Bardzo często kobiety, zaczynają przybierać na wadze, zwiększa się liczba zmarszczek, a skóra staje się sucha. Pojawiają się również problemy zdrowotne i potrzebna nam jest medycyna oraz leczenie. Aby temu zapobiec należy stosować dobrze zbilansowaną dietę oraz zadbać o zdrowy styl życia.
Kategoria:

Apteka internetowa Volfarm dysponuje olbrzymim wyborem produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza apteka internetowa posiada również bardzo tanie leki i suplementy o czym przekonasz się robiąc zakupy w naszej aptece internetowej. Istotną ważną sprawą prezentowanej strony jest fakt iż strona posiada własną czytelnie zdrowia na której moża dowiedzieć się o poprawnym działaniu leków oraz znaleźć sposób na typowe choroby i obajwy.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Specjalistyczne Gabinety Lekarskie An – Med z siedzibą w Sosnowcu. Nasza dziedzina to laryngologia, foniatria i audiologia. Diagnozujemy a także leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani oraz zaburzeń głosu, słuchu i mowy. Leczymy małych i dużych pacjentów. Wykonujemy kompleksowe badania słuchu i głosu. mamy specjalistyczny sprzęt: laryngoskop z torem wizyjnym oraz oprogramowaniem do komputerowej specjalistycznej analizy akustycznej głosu Diagnoscope, audiometr progowy tonalny, audiometr impedancyjny oraz inhalator AMSA, jaki stanowi alternatywę dla operacyjnego leczenia wysiękowego zapalenia ucha środkowego. W propozycji posiadamy leczenie kriochirurgią. Wskazaniem do kriochirurgii są afty, krwawienia z nosa, przewlekłe przerostowe zapalenie błony śluzowej małżowin nosowych, migdałków podniebiennych oraz inne procesy zapalne błony śluzowej jamy ustnej czy gardła. Dzięki współpracy z laboratorium AL-MED proponujemy szeroki zakres badań podstawowych i wysokospecjalistycznych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl