Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

Ziemann Nieruchomości - Wejherowo, Reda, Rumia, Pomorze, Trójmiasto, Kaszuby


 
Opis Pośrednictwo w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Wycena nieruchomości, doradztwo, inwestycje, zarządzanie. Tysiące aktualnych ofert. Pomorze, Kaszuby, Półwysep, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk), Wejherowo, Reda, Rumia.
Pomorskie Oferty nieruchomości. Działamy na Półwyspie, Kaszubach, w Wejherowie, Gdyni, Sopocie i Gdańsku. Tu znajdziesz ciekawe propozycje dla siebie i dla Twojej rodziny. Oglądaj zdjęcia i filmy z nieruchomości.

 

Słowa kluczowe nieruchomości   działki   mieszkania   dom   szeregowiec   bliźniak   gowino   luzino   reda   rumia   wejherowo   bolszewo   władysławowo   zarządzanie   doradztwo   wycena   kredyty   sprzedaż   kupno   wynajem   ziemann   nieruchomosci   nieruchomosci reda   nieruchomosci wejherowo.
Url http://www.ziemann.nieruchomosci.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Jan 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Agencja biurowa o nazwie Gwiazda to jeden z czołowych podmiotów na stołecznym rynku, który zajmuje się wynajmowaniem powierzchni biurowych. Jest to oczywiście spojrzenie od strony tych, którzy szukają takiej powierzchni, ale działalność owej agencji możemy rozpatrywać również w odniesieniu do właścicieli owych powierzchni, z którymi owa agencja prowadzi bardziej lub mniej zakrojoną współpracę. Mówimy w tym miejscu zarówno o reprezentowaniu właścicieli danych lokali na zasadzie wyłączności jak również na zasadzie otwartej współpracy. Forma współpracy zależy w głównej mierze od właścicieli poszczególnych obiektów. Bez wątpienia jednak oferta owej firmy jest bardzo atrakcyjna zarówno dla jednych jak i dla drugich wyżej wspomnianych.
Kategoria:

Główną dziedziną działalności firmy Nieruchomości Komfort jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości. Pośredniczymy w kupnie i sprzedaży oraz w wynajmie i najmie mieszkań, domów, kamienic, obiektów komercyjnych, zabytkowych, działek budowlanych i przemysłowych. Istniejemy na jasielskim rynku nieruchomości od 1 czerwca 1990r. Posiadamy licencje państwowe nr 845 i 846 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami i bankami.

Zapraszamy do biura w godzinach: pon. - pt. 8:30 - 17.00 sobota - 10:00 - 13:00
Kategoria:

Wiosna to czas, w którym ludzie na nowo wracają do przedsięwziętych przez siebie pomysłów. Chcą wcielić swoje dawne plany w życie i interesują ich działki i domy nad morzem. Wielu z nich decyduje się więc na inwestycje. Dobrze jednak poradzić się w tejże kwestii profesjonalistów. Niemal non stop na pytania klientów czekają specjaliści z agencji nieruchomości Rewal. Są oni w stanie doradzić im w prawie każdej kwestii. Podobnie zresztą fachowcy z „nieruchomości Gryfice”. Można liczyć na ich pomoc i niezwykle profesjonalną poradę. Co więcej, czasami te porady są też bezpłatne. Warto korzystać z takich okazji, gdyż branża, jaką są nieruchomości nie jest łatwą.
Kategoria:

Dolnośląska firma TEMAR Spółka Akcyjna Deweloper Sp.K. specjalizuje się w proponowaniu lokali mieszkalnych oraz usługowych. Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży deweloperskiej, co pozwoliło nam na analizę potrzeb nabywców. Dzięki temu możemy precyzyjnie dostosować ofertę do wymagań potencjalnych kontrahentów. Proponujemy Państwu dużą różnorodność inwestycji, które realizujemy na obszarze Wrocławia. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki pomocnej przy znalezieniu optymalnego lokalu, która została umieszczona na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Za pomocą znakomitej Grupy PAJO Sp. z o.o. mają możliwość Państwo znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce zamieszkania czy też lokal pod konkretną działalność gospodarczą. Obszar usług, które z sukcesem świadczymy mieści m.in. działalność deweloperską i sektor budowlany. Dodatkowo, na skutek rozporządzania nienagannie wyposażonym parkiem maszynowym, możemy Państwu zaproponować całościową fabrykację przeróżnych typów materiałów budowlanych. Do Grupy PAJO przynależą także dwie, doskonale wyposażone hurtownie materiałów budowlanych, co gwarantuje kupno wysokiej jakości produktów w pociągających, dostępnych cenach. Całą ofertę zawarto na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl