Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
14
64995

Ziemann Nieruchomości - Wejherowo, Reda, Rumia, Pomorze, Trójmiasto, Kaszuby


 
Opis Pośrednictwo w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Wycena nieruchomości, doradztwo, inwestycje, zarządzanie. Tysiące aktualnych ofert. Pomorze, Kaszuby, Półwysep, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk), Wejherowo, Reda, Rumia.
Pomorskie Oferty nieruchomości. Działamy na Półwyspie, Kaszubach, w Wejherowie, Gdyni, Sopocie i Gdańsku. Tu znajdziesz ciekawe propozycje dla siebie i dla Twojej rodziny. Oglądaj zdjęcia i filmy z nieruchomości.

 

Słowa kluczowe nieruchomości   działki   mieszkania   dom   szeregowiec   bliźniak   gowino   luzino   reda   rumia   wejherowo   bolszewo   władysławowo   zarządzanie   doradztwo   wycena   kredyty   sprzedaż   kupno   wynajem   ziemann   nieruchomosci   nieruchomosci reda   nieruchomosci wejherowo.
Url http://www.ziemann.nieruchomosci.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Jan 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Warszawa Agencja Nieruchomości w Warszawie, wiodąca liderów w branży nieruchomości,zakresem działalności obejmuje obszar całej Warszawy i po za jej granicami. W katalogach jak i na stronie internetowej przedstawia bogatą ofertę. Zawiera ona nieruchomości od mieszkań o różnej powierzchni metrażowej i stanie wykończenia po domy rodzinne, kamienice,lokale użytkowe, aż po działki budowlane i inne nieruchomości . W ofercie znajdują się nieruchomości z rynku pierwotnego jak i z rynku wtórnego. Agencja pośredniczy ponadto w wynajem mieszkań, domów i lokali użytkowych. Każda taka transakcja kupna i sprzedaży, jest sprawdzana pod kątem prawnym.
Kategoria:

Agencja Krzewscy Nieruchomości Białystok sprzedaż mieszkań, wynajem mieszkań, domy, hale, magazyny, nieruchomości Mieszkania działki, kupię mieszkanie, dom, działka, lokal, kupię nieruchomość, sprzedaż, wynajem, agencje nieruchomości, Białystok, podlaskie, pośrednictwo nieruchomości, ogłoszenia.
Kategoria:

W ofercie naszej agencji są nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Mamy w serwisie wiele mieszkań zarówno w stanie deweloperskim (nowych), jak i z rynku wtórnego. Jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie lub dom, nasza agencja zajmie się tym, uwalniając Cie od wielu uciążliwych obowiązków. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie lub dom, zapraszamy do przeglądania naszej oferty. Wybrane mieszkania obejrzymy wspólnie i wybierzemy najlepszą propozycję.
Kategoria:

Chcesz kupić nieruchomości i nie wiesz jak się za to zabrać? Boisz się natknąć na oszustów, którzy wykorzystają brak twojego doświadczenia? Zgłoś się do nas. Agencja nieruchomości Józef Kufel jest największą agencją na lokalnym rynku Beskidzkim, a główną zasadą, którą się kierujemy to „Wszystko zrób sam”. Aby zapewnić bezpieczeństwo i zgodność oferty z stanem rzeczywistym, przy konstruowaniu każdej z nich przeprowadzamy wizję lokalną podczas której przeprowadzamy:
Własnoręczne pomiary z szczegółowym planem oraz opisem nieruchomości.
Za pomocą fotografii ilustrujemy faktyczny stan obiektu.
Wykonujemy rzetelną wycenę danego obiektu.
Gromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zrealizowania oferty.
Po zatwierdzeniu oferty zostaje ona dodana do systemu obrotu nieruchomości.
W ten sposób zabezpieczamy obie strony transakcji przed ewentualnymi oszustwami dbamy o zadowolenie naszych klientów. Nasza doświadczona i rzetelna kadra ciągle się rozwija, aby być na bieżąco z wszystkimi panującymi trendami na rynku. Bierzemy udział w licznych spotkaniach i szkoleniach aby jeszcze lepiej móc zarządzać naszymi ofertami.
Usługi które oferujemy naszym klientom to sprzedaż lub wynajem domów, mieszkań, lokali, sprzedaż działek, doradztwo kredytowe oraz ubezpieczeniowe, wykonujemy również indywidualne wyceny oraz projekty domów.
Doświadczenie oraz staranność i sumienność naszej kadry sprawia, że klienci którzy raz skorzystali z naszych usług, niejednokrotnie powracają do nas znowu obdarzając nas ponownie zaufaniem.
Kategoria:

Nieruchomości Bydgoszcz i okolice. W jednym miejscu najciekawsze oferty z regionu. Regionalny portal najnowszych ofert nieruchomości a w nim: mieszkania Bydgoszcz , domy i działki z okolic Bydgoszczy , nieruchomości komercyjne na sprzedaż i do wynajęcia. Oferty zamieszczane przez osoby prywatne przyjmowane są bezpłatnie. Zapraszamy biura nieruchomości do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl