Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
2
64862

Zespół na wesele Opolskie


 
Opis Gdy nadchodzi ten najważniejszy dzień w życiu - wesele - opracowujemy wszystko, żeby był on również najwspanialszym. Dlatego pozwól sobie na komfort w tym dniu. Pozwól, by twoi goście i ty sam wspominał ten dzień z uśmiechem na twarzy. Fundamentem udanej zabawy jest znakomity zespół. Zapoznaj się z naszą ofertą - Zespół Prestige. Zapewniamy ci udaną muzykę i noc niezapomnianych wrażeń.

 

Słowa kluczowe prestige   prestiż   zespół   Opole   muzyka   rozrywka
Url http://zespol-prestige.eu
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Kultura Sztuka > Święta i tradycje
Data wpisu Mar 7, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Zespół Chriseen zaprasza do zapoznania się ze swoją witryną internetową. Na niej odnajdą Państwo informacje o tym kiedy został stworzony nasz zespół, jaki gatunek muzyki gramy oraz w którym miejscu zazwyczaj można nas posłuchać. Udostępniliśmy nasze nagrania, które można odsłuchać zupełnie bezpłatnie. Zapraszamy do ich odsłuchania a następnie do ich przekazania dalej. Będzie to dla nas sygnał, że poruszamy w dobrym kierunku.
Kategoria:

Oficjalna strona młodego rybnickiego gitarzysty i sound designera zawierająca informacje biograficzne, newsy, zdjęcia, dyskografie, littlologie, video oraz twórczość artysty. Debiutował w telewizji TVP 3 Kraków jako laureat i zwyciezca programu muzycznego Lansator . Jego pierwsze pokazowe demo nagrane w 2004 roku zdobyło bardzo dobre recenzje w legendarnym już piśmie muzykow Gitara i Bas . Został dwukrotnie wyróżniony również w konkursie SOLO ŻYCIA w 2008 i 2009 roku. Nagrywał dla takich artystów jak : Andrzej Rybiński, Kindla czy Barbara Zielińska-Van .
Kategoria:

Prowadzę : wesela katolickie, prawosławne jak i bezalkoholowe (specjalny scenariusz zabawy, specjalna odmiana "gorzkiej wódki", specjalne toasty itp.), bankiety, dyskoteki specjalnie dla młodzieży – repertuar wtedy dostosowuje do obecnych nowości na dyskotekach (gimnazjum, liceum - Bal na zakończenie szkoły, Andrzejkowy, Karnawałowy, Studniówka), karaoke, imprezy integracyjne i firmowe - również po angielsku.
W przypadku wesel prawosławnych nie jest mi obcy repertuar zespołów takich jak Prymaki, Zorka, Viagra, Angina, Russian Boys, Igorek (można sobie wybrać utwory lub zrezygnować). Ostatnio stały się modne imprezy z muzyką dedykowaną np.: tylko z lat 70-tych, lub tylko muzyka latynoska, lub tylko stare polskie przeboje - zawsze pozostawiam możliwość wyboru rodzaju muzyki.
Kategoria:

Jesteśmy wyjątkowym duetem stworzonym specjalnie dla Waszych potrzeb. Pochodzimy z Wągrowca w województwie WIELKOPOLSKIM, lecz obsługujemy imprezy na terenie CAŁEGO KRAJU. Jeśli macie dylemat przed wyborem typowego zespołu bądź dj prezentera ta oferta jest właśnie dla Was. My godzimy te dylematy. Nasz zespół składa się z Wokalistki, która śpiewa na żywo lubiane kawałki nie tylko typowe weselne ale i z list przebojów, oraz DJ który gra znane przeboje, co daje gwarancje ze usłyszysz to, co lubisz w oryginalnym wykonaniu.WWW.ZESPOL-NA-WESELE.LIVENET.PL
Kategoria:

Blog poświęcony w całości Marinie Łuczenko. każdy artykuł jest z dużą ilością zdjęć.Fotki Mariny podzielone są również na tagi takie jak muzyka, sexy,zdjęcia. Strona jest często aktualizowana i jest na bieżąco każdy fan może dodać wpis który jest sprawdzany przez administratora. Oraz fani mają możliwość dodania sie do fanów Mariny Łuczenko na facebook.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl