Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Zespół na wesele Opolskie


 
Opis Gdy nadchodzi ten najważniejszy dzień w życiu - wesele - opracowujemy wszystko, żeby był on również najwspanialszym. Dlatego pozwól sobie na komfort w tym dniu. Pozwól, by twoi goście i ty sam wspominał ten dzień z uśmiechem na twarzy. Fundamentem udanej zabawy jest znakomity zespół. Zapoznaj się z naszą ofertą - Zespół Prestige. Zapewniamy ci udaną muzykę i noc niezapomnianych wrażeń.

 

Słowa kluczowe prestige   prestiż   zespół   Opole   muzyka   rozrywka
Url http://zespol-prestige.eu
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Kultura Sztuka > Święta i tradycje
Data wpisu Mar 7, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
ZESPÓŁ MUZYCZNY BIAŁE WILKI:
WESELA, PRZYJĘCIA, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, STUDNIÓWKI, BANKIETY. REPERTUAR POLSKI JAK I ZAGRANICZNY.SKRZYPCE DO KOŚCIOŁA NA ŻYCZENIE.GRAMY OD PONAD 10 LAT..WŁASNY SPRZĘT I TRANSPORT.SYLWEK.600163733
ZESPÓŁ MUZYCZNY BIAŁE WILKI:
Kategoria:

Zespół na wesele z Wrocławia, który wykonuje na żywo standardy muzyki rozrywkowej.

Zespół doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, takich jak imprezy firmowe, festyny, bale, bankiety, wesela.

Tworzą go młodzi, profesjonalni muzycy, co zapewnia wysoki poziom wykonawczy oraz pozostawia niezapomniane wrażenia.

Skład zespołu: gitara, bas, instrumenty klawiszowe/wokal męski, perkusja oraz wokal damski.

Gramy 100% na żywo.
Kategoria:

Gdy nadchodzi ten najważniejszy dzień w życiu - wesele - opracowujemy wszystko, żeby był on również najwspanialszym. Dlatego pozwól sobie na komfort w tym dniu. Pozwól, by twoi goście i ty sam wspominał ten dzień z uśmiechem na twarzy. Fundamentem udanej zabawy jest znakomity zespół. Zapoznaj się z naszą ofertą - Zespół Prestige. Zapewniamy ci udaną muzykę i noc niezapomnianych wrażeń.
Kategoria:

Hennesi - Zespół muzyczny nie tylko na wesela. Gramy w stałym składzie od kilku lat. Wykonujemy muzykę na żywo, bez playbecków. Zapewniamy znakomite nagłośnienie, oświetlenie i maszynę do dymu.
Mamy doświadczenie - w realizacji oprawy muzycznej różnych imprez: wesel, zabaw sylwestrowych, karnawałowych, wieczorków tanecznych, pikników, studniówek, imprez integracyjnych.
Kategoria:

Wita serdecznie Zespoł NEWSONIX! Gramy w składzie 2- osobowym : Gosia (vocal klawisze) i Jarek ( vocal klawisze). Posiadamy w swoim repertuarze utwory od muzyki biesiadnej do dyskotekowej-(nowosci polskie i zagraniczne) . W czasie wesela organizujemy ciekawe zabawy i konkursy przy których, bawimy wszystkich gości ! Wszystko można z nami uzgodnić ,każdy szczegół Twego WESELA -( nawet inwidualny repertuar) - Dla Was Wszystko ! WESELE MASZ RAZ W ŻYCIU -My postaramy się ,aby : TEN WAZNY DZIEŃ W WASZYM ŻYCIU POZOSTAŁ NA DŁUGO WAM W PAMIĘCI I SERCU! Pochodzimy z okolic GLIWIC. POZDRAWIAMY WSZYSTKICH SERDECZNE ; Gosia & Jarek TEL.508 278 315 ZAPRASZAMY NA NASZˇ STRONE INTERNETOWˇ : www.newsonixx.republika.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl