Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952

Zespół na wesele Opolskie


 
Opis Gdy nadchodzi ten najważniejszy dzień w życiu - wesele - opracowujemy wszystko, żeby był on również najwspanialszym. Dlatego pozwól sobie na komfort w tym dniu. Pozwól, by twoi goście i ty sam wspominał ten dzień z uśmiechem na twarzy. Fundamentem udanej zabawy jest znakomity zespół. Zapoznaj się z naszą ofertą - Zespół Prestige. Zapewniamy ci udaną muzykę i noc niezapomnianych wrażeń.

 

Słowa kluczowe prestige   prestiż   zespół   Opole   muzyka   rozrywka
Url http://zespol-prestige.eu
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Kultura Sztuka > Święta i tradycje
Data wpisu Mar 7, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Blog poświęcony w całości Marinie Łuczenko. każdy artykuł jest z dużą ilością zdjęć.Fotki Mariny podzielone są również na tagi takie jak muzyka, sexy,zdjęcia. Strona jest często aktualizowana i jest na bieżąco każdy fan może dodać wpis który jest sprawdzany przez administratora. Oraz fani mają możliwość dodania sie do fanów Mariny Łuczenko na facebook.
Kategoria:

Oficjalna strona młodego rybnickiego gitarzysty i sound designera zawierająca informacje biograficzne, newsy, zdjęcia, dyskografie, littlologie, video oraz twórczość artysty. Debiutował w telewizji TVP 3 Kraków jako laureat i zwyciezca programu muzycznego Lansator . Jego pierwsze pokazowe demo nagrane w 2004 roku zdobyło bardzo dobre recenzje w legendarnym już piśmie muzykow Gitara i Bas . Został dwukrotnie wyróżniony również w konkursie SOLO ŻYCIA w 2008 i 2009 roku. Nagrywał dla takich artystów jak : Andrzej Rybiński, Kindla czy Barbara Zielińska-Van .
Kategoria:

Zespół na studniówkę Damy Radę oferuje obsługę muzyczną imprez. Zapewnia bogaty repertuar, profesjonalne wykonanie, dojazd na miejsce zabawy oraz usługi konferansjerskie. Kapela obsługuje także wesela i pozostałe imprezy okolicznościowe. Dysponuje fachowym sprzętem (nagłośnienie i oświetlenie). Zespół zapewnia dodatkowe atrakcje, np. przygotowanie konkursów dla uczestników przyjęcia. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Od ponad 8 lad zajmuje się prowadzeniem wesel i innych imprez. Zapraszam na moją stronę internetową www.djdamian.pl Znajdą tam państwo wiekszośc najważniejszych informacji, wszystkich pozostałych a zwłaszcza dotyczące wolnych terminów udzielam mailowo lub telefonicznie. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Kategoria:

Zespół na imprezę, zespół Weselny Warszawa - EveningStar od wielu lat zapewnia oprawę muzyczną imprez okolicznościowych. Sprawdź nas - kliknij i zobacz więcej, mamy atrakcyjne ceny. Zespół na wesele Warszawa - kompleskowa profesjonalna oprawa i obsługa muzyczna imprez. Zespół weselny - obszar działania: Kraków, Warszawa, Białystok i Gdańsk. Zespół weselny w Warszawie zaprasza na wesele. Zespoły Weselne a wśród nich Evening Star.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl