Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25026
415
8
66140

Zespół na wesela - F.H.U. "CREO"


 
Opis Jeśli poszukują Państwo zespołu na takie wydarzenia, jak: bale karnawałowe, studniówki lub imprezy weselne w Katowicach lub pobliżu - nasz zespół muzyczny z przyjemnością zapewni Państwu dobrą zabawę. Zamówią Państwo zarówno muzykę graną na żywo, jak i odtwarzaną z płyt. Takie połączenie skutecznie sprawdza się dla gości w każdym wieku. Posiadamy własny sprzęt nagłośnieniowy a także zapewniamy efekty laserowe, dymne i świetlne. Co więcej każdemu wydarzeniu nadajemy oryginalny styl.

 

Słowa kluczowe zespół muzyczny   zespół weselny   orkiestra na wesele   muzyczny zespół
Url http://www.zespol-creo.pl/
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Data wpisu Jun 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Śląskie
GEOSTAN PN Geodezja Nieruchomości Rybnik Działki Agencja Biuro Nieruchomości i Firma Geodezyjna Świadectwa Energetyczne Certyfikaty Energetyczne Posiadamy w naszej ofercie działki budowlane w obrębie Miasta Rybnik i gminach ościennych. Świadczymy również usługi geodezyjne. Podziały nieruchomości, mapy do celów projektowych, Świadectwa Energetyczne, certyfikaty energetyczne i inne. Kontakt: 607 548 735 admin@geostanpn.pl tel/fax (032) 42 44 214 Zapraszamy na www.geostanpn.pl
Kategoria:

Dąbrowskie Centrum Pogrzebowe „ARKA" to zakład pogrzebowy realizujący profesjonalne usługi z zakresu ceremonii pogrzebowych. Firma prowadząca zakład prowadzi działalność od lat dziewięćdziesiątych, służąc Państwu wsparciem w trudnych chwilach. Posiadamy cztery zakłady pogrzebowe znajdujące się w województwie śląskim. Zapewniamy kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych oraz pomoc w załatwieniu formalności. Dokładamy wszelkich starań, aby pogrzeb osób bliskich odbył się z godnością i należytym szacunkiem.
Kategoria:

W okresie PRL-u uporczywie zwalczano poniemiecką nazwę „Giszowiec” (wywodzącą się od nazwiska Giesche), forsując „Osiedle im. Stanisława Staszica”. Ówczesne władze widziały w całym osiedlu i jego nazwie relikty kapitalizmu, dlatego też z pomocą propagandy na łamach prasy m.in. „Dziennika Zachodniego „ uderzali, zarówno w założyciela dynastii Giesche, jak i jego potomków, twierdząc, że prowadzili politykę ucisku narodowego, społecznego i gospodarczego. Ostatecznie 15 listopada 1979, Miejska Rada Narodowa w Katowicach przemianowała nazwę Giszowiec na Osiedle Staszica. Nazwa „Osiedle im. Stanisława Staszica” była umieszczana na wszystkich planach miasta z tego okresu, czasem podawano tradycyjną nazwę „Giszowiec” w nawiasie, ale zawsze na drugim miejscu. Zmiana ta, jako sztuczna, nie przyjęła się w świadomości społecznej, mieszkańcy nadal posługiwali się tradycyjną nazwą, która utrzymała się w stosunku do starej i nowej części osiedla. Ostatecznie w roku 1990 z inicjatywy Jerzego Forajtera, Rada Miejska przywróciła nazwę Giszowiec.
Kategoria:

Chorzowska pracownia hafciarska realizuje zamówienia na szaty liturgiczne, sztandary, chorągwie, baldachimy i inne. Oferuje bogate wzornictwo, ale przyjmuje też zlecenia oparte o indywidualny projekt przyniesiony do pracowni. Stosujemy różne techniki zdobnictwa, oprócz haftów, także aplikacje czy ręcznie malowane obrazy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Kategoria:

Osiedle Ignacego Paderewskiego w Katowicach − osiedle mieszkaniowe, położone na południowy wschód od Śródmieścia Katowic. Wraz z Muchowcem tworzy dzielnicę o nazwie Osiedle Paderewskiego-Muchowiec. Sąsiaduje z Doliną Trzech Stawów.
Inwestorem była Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, która podjęła decyzję o jego budowie w 1965 roku. Autorami projektu osiedla są Jurand Jarecki, Stanisław Kwaśniewicz i Ryszard Ćwikliński. Budowę rozpoczęto w 1970, zakończono w 1980 r.
Udział powierzchni zabudowanej w powierzchni terenu osiedla wynosi 15%, wskaźnik intensywności zabudowy (netto) − 1,28 WIZ, średnia ważona liczby kondygnacji to 8,53.
Składa się przede wszystkim z wysokich bloków mieszkalnych. Osiedle zamieszkuje około 12 tys. osób.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl