Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Zespół muzyczny Trans - BIAŁYSTOK


 
Opis Zespół muzyczny Trans, to zespół na Twoje wesele. Muzyka na każdš okazję, dobrze dobrany repertuar i profesjonalne wykonanie to gwarancja dobrej zabawy.

 

Słowa kluczowe zespół muzyczny Trans   zespół muzyczny na wesele   zespół na wesele   zespół weselny   zespół   wesele   trans   music band   imprezy muzyczne   zespół muzyczny   Białystok   Sochonie   zespol   zespol muzyczny   zespol muzyczny na wesele   podlaskie   Trans band   Rogowski   Kitlas
Url http://www.trans.freens.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Kultura Sztuka > Muzyka
Kultura Sztuka > Muzyka > Media
Data wpisu Mar 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
White Tiger - ambitny projekt muzyczny. Muzyka z pogranicza rock-pop z elementami blues, funky i smothjazz'u.
Muzyka, która z jednej strony czerpie z doskonale znanych źródeł, a jednocześnie jednoznacznie nie pasuje do jednego konkretnego gatunku.
White Tiger, to projekt, który powstał z miłości - ogromnej miłości do muzyki!
Postawiliśmy przed sobą ogromne wyzwanie. Chcemy dać Wam muzykę rasową, trzymając się konwencji rock-pop, a jednocześnie czerpiąc wiele dobrych rzeczy z innych gatunków.
Skład zespołu - 7 osób!
Kategoria:

Nie oficjalna strona warszawskiego fanklubu Evanescence. Poświęcona amerykańskiemu zespołowi rockowemu evanescence. Członkowie grupy: Amy Lee, Ben Moody, Rocky Gry, John LeCompt i Paul McCoy. Formacja powstała w 1995 roku w miasteczku Little Rock w USA.
Kategoria:

Formacja GO - jesteśmy zespołem coverowym wykonującym szeroko rozumianą muzykę popularno-rozrywkową, zarówno polską jak i zagraniczną.
Nasz repertuar jest skierowany do szerokiej gamy odbiorców i staramy się dopasowywć go do indywidualnego charakteru imprezy.
Wykonywana przez nas muzyka jest w 100% grana na żywo, nie korzystamy z zadnego rodzaju automatów czy gotowych podkładów.
Kategoria:

Jako zespół muzyczny staramy się grać muzykę naprawdę różnorodną.Począwszy od pierwszych utworów wyczuwamy co się gościom podoba najbardziej i tak dostosowujemy nasz repertuar by zapewnić wszystkim super klimat przez całą imprezę.Przypadniemy do gustu osobom lubiącym biesiadę,muzykę góralską,nowoczesną,klasykę 70,80,90 lat.Gramy w Bolesławiec, Legnica, Wrocław.Zadzwoń tel: 601443810
Kategoria:

Prowadzę : wesela katolickie, prawosławne jak i bezalkoholowe (specjalny scenariusz zabawy, specjalna odmiana "gorzkiej wódki", specjalne toasty itp.), bankiety, dyskoteki specjalnie dla młodzieży – repertuar wtedy dostosowuje do obecnych nowości na dyskotekach (gimnazjum, liceum - Bal na zakończenie szkoły, Andrzejkowy, Karnawałowy, Studniówka), karaoke, imprezy integracyjne i firmowe - również po angielsku.
W przypadku wesel prawosławnych nie jest mi obcy repertuar zespołów takich jak Prymaki, Zorka, Viagra, Angina, Russian Boys, Igorek (można sobie wybrać utwory lub zrezygnować). Ostatnio stały się modne imprezy z muzyką dedykowaną np.: tylko z lat 70-tych, lub tylko muzyka latynoska, lub tylko stare polskie przeboje - zawsze pozostawiam możliwość wyboru rodzaju muzyki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl