Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Żeglarstwo Kaszuby


 
Opis Jachty - zapraszamy na czartery jachtów, wynajem jachtów Wdzydze Kiszewskie, Gołuń, Kaszuby, woj. pomorskie. Żeglarstwo Kaszuby - oferujemy czarter jachtów w atrakcyjnych cenach. Jachty, czartery jachtów na pomorzu.
Czarter jachtów Wdzydze Kiszewskie, Gołubie, Kaszuby, woj. pomorskie. Oferujemy czartery jachtów nad jeziorem. Wynajem jachtów, żeglarstwo Kaszuby, rejsy rodzinne, szkolenia żeglarskie. Czarter jachtów, wypożyczalnia sprzętu wodnego na kaszubach.

 

Słowa kluczowe czarter jachtów   czartery jachtów   jachty   wdzydze   czarter   czartery   jachty wynajem   czarter jachtu
Url http://www.marina.comweb.pl
Kategorie Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Oct 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Szwajcaria - wyczerpujące informacje dla wszystkich planujących wyjazd na wakacje do Szwajcarii.
Historie, opisy miast i regionów, zwyczaje i zabytki.

Wszystko o Szwajcarii - multum informacji o tym państwie. Wczasy Szwajcaria, Szwajcaria last minute
W serwisie m.in. historia, zwyczaje i zabytki Szwajcarii.
Kategoria:

Cypr jest położony we wschodniej części Morza Śródziemnego.

Językiem urzędowym jest język grecki i turecki. Można się posługiwać także angielskim.

Cypr jest wymarzonym miejscem dla osób szukających wodnych atrakcji. Nurkowanie jest wspaniałym sposobem na zobaczenie wielu gatunków kolorowych ryb ,jeżowców,rozgwiazd oraz ukwiałów. Dodatkową atrakcja są jaskinie, ,tunele,wraki a nawet kawałki starożytnej porcelany. Inne dyscypliny sportów wodnych to narty wodne i lot na spadochronie motorówką.
Kategoria:

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odszukasz wiadomości na temat uzdrowisk, jakie znajdują się na obszarze województwa świętokrzyskiego. Informacje, które są na naszej stronie zezwolą ci na wybranie kurortu do jakiego możesz się wybrać. Dostarczamy także wszelkich informacji na temat jakie dokumenty potrzebujesz do wyjazdu do sanatorium, oraz które konkretnie choroby możesz kurować w danych uzdrowisku w naszym regionie.
Kategoria:

Oferty Wycieczek na Jamajke - oferty-jamajka.pl. Polecamy katalog Jamajka Last Minute, znajdziesz w nim najaktualniejsze lasty. Na stronach można zapoznać się z bardzo szczegółowym przewodnikiem po Jamajce, a także dokonać rezerwacji wycieczki. Wakacje Jamajka, Wczasy Jamajka. Jamajka to mekka turystów.
Kategoria:

Włochy :: Aby lepiej poznać świat :: Pozwolimy Ci zwiedzić ten piękny kraj nie ruszając się z domu. Poznasz jego zabytki, kulturę oraz potrawy. Dowiesz się co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać. Włochy, zwyczaje, tradycje, potrawy, wakacje, turystyka, hotele, zabytki, Adriatyk, Wenecja, Mediolan, Turyn, Alpy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl