Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23000
415
35
65580

Zdjęcie na prezent


 
Opis Retusz zdjęć, obróbka, usuwanie drobnych niedoskonałości.Dowiedz się jak stworzyć z twoich fotografii wyjątkowy prezent dla Ciebie, ukochanej osoby czy przyjaciół. Dzięki nam spełnisz swoje marzenia o posiadaniu plakatu niczym największe gwiazdy ekranu. Poprawiamy jakość twoich zdjęć. Chciałbyś posiadać zdjęcie z kimś sławnym lub pochwalić się znajomym z wypadu na Hawaje gdy nigdy tam nie byłeś? Już teraz możesz. Wystarczy odrobina wyobraźni i nasza kreatywność.

 

Słowa kluczowe Fotografia   fotomontaż   retusz   zdjęcie   zdjęć   obróbka   plakat   prezent   renowacja   zdjęcia   foto
Url http://www.ruszwyobraznie.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Data wpisu Feb 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Fotografia
Pracownia Fotografii Kreacyjnej Studio Migafka

Kreatywnie obrazujemy (nie) rzeczywistość

Organizacja i realizacja sesji fotograficznych na potrzeby mody, reklamy produktu, kreacji wizerunku, fotografii architektury...
Full profesjonalna fotografia w oryginalnym i niebanalnym podaniu.
Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne!

REALIZUJEMY:

•sesje zdjęciowe mające na celu kreowanie wizerunku aktorów, muzyków, ludzi świata mediów i biznesu;
•sesje zdjęciowe na potrzeby reklamy;
•zdjęcia związane z modą / portfolia dla modelek /modeli;
•zdjęcia architektury i wnętrz / specjalna oferta dla deweloperów;
•reportaże i dokumenty z wszelkiego rodzaju imprez, wydarzeń, festiwali;
•zdjęcia rodzinne, społecznościowe / fotografia pamiątkowa, okolicznościowa
Kategoria:

Z przyjem-nością prezentujemy Państwu atelier Super Foto ze Słupska. Specjalizujemy się w profesjonalnej fotografii ślubnej stu-dyjnej oraz plenerowej. Proponujemy także zdję-cia z okazji narodzin dziecka, chrztu, komunii, sesje ciążowe oraz in-ne. Oferujemy Państwu zdjęcia z retuszem, zdjęcia do wszelkich dokumentów, odbitki z kart pamięci, wydruki wielkoformatowe, fotografię na płótnie malarskim, skanowanie negatywów oraz slajdów na CD, odnawianie i powiększanie starych zdjęć, kartki okolicznościo-we, kalendarze, wizytówki, fotomontaże, fotogadżety (fotokubki, nadruki na koszulkach). Ze swojej strony gwarantujemy najwyż-szej jakości sprzęt oraz materiały, mi-łą oraz profesjonalną obsługę, facho-we doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Szczegó-łowe informacje na naszej stronie interneto-wej.
Kategoria:

Artystyczna fotografia ślubna w wykonaniu Marcina Kamińskiego to coś więcej niż zwykła pamiątka. To wspaniałe i niepowtarzalne ujęcia, do których wracać będziecie z wielką chęcia. Fotografie wykonywane najwyższej jakości sprzętem, na terenie Lublina i oklic. Ciekawe i orginalne Plenery, przepełnione emocjami i niezapomnianymi momentami, we wspaniałych miejscach. Zapraszam do swojego portfolio oraz na bloga.
Kategoria:

Chciałbyś ważne wydarzenie w swym życiu uwiecznić na zdjęciach, dlatego starasz się znaleźć dobrego fotografa, który oferuje swoje usługi w pobliżu Łodzi? Zaglądnij wobec tego na stronę, którą widzisz powyżej. W kategorii fotografia ślubna propozycja przygotowana przez tę firmę jest rzeczywiście ogromnie ciekawa i korzystna zarazem. Przekonasz się o prawdziwości nadmienionych słów w momencie, kiedy zanalizujesz w dokładny sposób propozycję i skontaktujesz się z przedsiębiorstwem w celu otrzymania informacji dotyczących kosztów interesującej Cię usługi. Możesz jednakże być pewien, iż nie będą one nazbyt duże. Co oprócz niskiej ceny winno Cię skłonić do rozpoczęcia współpracy z przedsiębiorstwem? Bezsprzecznie dotychczas zrealizowane zdjęcia, które odnaleźć możesz w galerii na niższej stronie internetowej.
Kategoria:

Organizacja fotografgorzow.pl oferuje pełen wybór usług związanych z oprawą zdjęciową oraz filmową każdego ślubu. Proponujemy również sesje narzeczeńskie, weselne oraz inne. Wybór naszego studia da Państwu gwarancję otrzymania najpiękniejszej pamiątki z uroczystości. Do użytku naszych ludzi jest najlepszej klasy sprzęt foto i wideo, który zapewnia doskonałą jakość i odpowiednią rozdzielczość zarówno wykonywanych zdjęća także rejestrowanych ujęć wideo. Zapraszamy do zapoznania się z udostępnioną kolekcją zdjęć ukazującą niektóre realizacje naszego studia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl