Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Poszukujesz najlepszych zbiorników na paliwa i nie tylko? Potrzebne rury do LPG? Sprawdź co proponuje Spółka CGH Polska sp. z o.o., należąca do międzynarodowego konsorcjum CGH Group. Nasza oferta to między innymi Thermoflex, rury ciśnieniowe, rury do gazu i rury do ropy naftowej jak i wiele więcej. Jeżeli cenicie sobie rzetelność, wysoką jakość realizowanych usług oraz kwestie bezpieczeństwa, to zapraszamy serdecznie do współpracy właśnie z nami

 

Słowa kluczowe hydrofory   zbiorniki   biopaliwa   dystrybutory   stacje kontenerowe   hydrofory   zbiorniki na biopaliwa
Url http://www.cgh.com.pl
Kategorie Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Jun 17, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Instalacje sanitarne
Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych w Stęszewie istnieje na rynku od 1987 roku świadcząc pełen zakres usług związanych z montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z zaplanowaniem danej instalacji oraz jej fachowym montażem. Prócz tego montujemy kotły gazowe, kominy powietrzno-spalinowe, pompy ciepła, instalacje solarne oraz montaż odkurzaczy centralnych. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, firm deweloperskich, budowlanych oraz innych instytucji. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, a pracujemy według systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001: 2009. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Profesjonalne pogotowie hydrauliczne PHU Winstal świadczy usługi z zakresu wodno-kanalizacyjnego na terenie Poznania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu cieszymy się nieposzlakowaną opinią. W naszym fachu wbrew pozoru ważna jest nie tylko fachowa wiedza, ale również kreatywność i nietuzinkowe podejście do nietypowych prac. My posiadamy te wszystkie cechy dlatego każde nasze zlecenie, jest zleceniem udanym. Dysponujemy również całodobowym telefonem, dzięki czemu działamy na terenie Wielkopolski również jako pogotowie hydrauliczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Firma profesjonalny Hydraulik zapewnia klientom na terenie całej Warszawy rzetelne usługi z branży hydraulicznej. Świadczy między innymi usługi pogotowia hydraulicznego, które znajduje zastosowanie przede wszystkim podczas awarii i usterek wymagających natychmiastowej naprawy, a także montażu urządzeń sanitarnych, udrażnianiu przepływów czy dokonywanie wszelkiego rodzaju napraw.
Kategoria:

Chcesz mieć w swoim domu piękną i przemyślaną łazienkę? Szukasz pomysłów i inspiracji jakie wybrać płytki ceramiczne, jaka armatura sanitarna sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz wiele innych znajdziesz na stronach naszego łazienkowego wortalu. Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:

Jednostka Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko istniejemy nieustannie od 1991 roku, wykonując usługi dla firm oraz klientów instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, fabrykacji elementów do wentylacji i instalacji centralnego ogrzewania, a także handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo produkty znanych oraz docenianych na rynku przedsiębiorstw, a także wysokiej klasy materiały, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu wszechstronnym wsparciem oraz wspieramy w doborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl