Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248


 
Opis W Wałbrzychu mieści się siedziba kancelarii radcy prawnego mgr Wojciech Zaręba. Świadczy ona usługi z wielu dziedzin prawa dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Można jej zlecić prowadzenie spraw na drodze sądowej i pozasądowej. Działalność firmy obejmuje prawo karne, cywilne, gospodarcze, handlowe, międzynarodowe oraz budowlane. Sporządza umowy cywilno-prawne i pisma procesowe, doradza w zakresie odszkodowań i alimentów, pomaga w zakładaniu oraz przekształcaniu spółek, opracowuje umowy o pracę, zajmuje się sprawami karnymi czy też świadczy wiele innych usług. Szczegóły działalności dostępne są na stronie.

 

Słowa kluczowe radca prawny Wałbrzych   kancelaria radcy prawnego Wałbrzych   kancelaria prawna Wałbrzych   adwokat Wałbrzych   dobry adwokat Wałbrzych   prawnik Wałbrzych   dobry prawnik Wałbrzych   porady prawne Wałbrzych   skuteczny prawnik Wałbrzych   prawo Wałbrzych
Url http://www.radcaprawnywalbrzych.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Jan 10, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Oferujemy kompleksową obsługę prawną restrukturyzacji długów dla firm, instytucji i wielu innych podmiotów, które mogą popaść w problemy finansowe. Przygotowujemy odpowiednie pisma, występujemy w Państwa imieniu do wierzycieli proponując warunki spłaty dopasowane do Państwa możliwości finansowych i pomagamy pozbyć się ciążącego na koncie lub mieniu zajęcia komorniczego. W setkach postępowań doprowadziliśmy już do zaprzestania egzekucji komorniczej.
Kategoria:

Toruńska kancelaria Misiak M. A. zaświadcza kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, gospodarczego i cywilnego na każdym etapie postępowania. Kierujemy sprawy przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i reprezentujemy klientów w innych instytucjach. Często zajmujemy się sprawami z obszaru prawa rodzinnego, takimi jak rozwody, separacje, podział majątku, przyznanie władzy rodzicielskiej i opieki nad dziećmi, alimenty lub potwierdzenie ojcostwa. Proponujemy pełną obsługę prawną przedsiębiorców, ale udzielamy także indywidualnych konsultacji. Dodatkowo proponujemy negocjacje, wydajemy opinie prawne oraz analizujemy umowy oraz kontrakty, a również sporządzamy projekty umów, pozwy i apelacje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Porady prawne świadczone on-line to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących rozwiązania problemu prawnego.

Serwis zapewnia wysoką jakość usług dzięki współpracy z prawnikami-praktykami z wieloletnim doświadczeniem w poradnictwie prawnym.

Ceny usług prawnych są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do innych tego typu serwisów.

Serwis współpracuje również z tłumaczem przysięgłym języka słowackiego Marią Vlaeminck, która może zapewnić tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka słowackiego oraz zwykłe z języka czeskiego.
Kategoria:

Przedmiotem działania Kancelarii jest prawo gospodarcze i prawo cywilne. Od lat specjalizujemy się w prawie telekomunikacyjnym oraz prawie ubezpieczeniowym, pracując dla największych firm na rynku. Prowadzimy liczne procesy sądowe. Odnosimy duże sukcesy w prowadzeniu spraw złożonych i trudnych wymagających szczególnego zaangażowania i dużego doświadczenia.
Kategoria:

Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenieszkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl