Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Żaluzje


 
Opis Firma Ver Mix oferuje żaluzje w tradycyjnych jak i nowoczesnych formach. Żaluzje do doskonałe zasłony regulujące oświetlenia. W 75% zaciemniają pomieszczenie, o 10-15% obniżają temperaturę. Żaluzje poziome są inwestycją trwałą, przy prawidłowej obsłudze mogą służyć i kilkanaście lat. Żaluzje montowane sa zarówno do okien drewnianych jak i PCV. Żaluzje pionowe doskonale komponują się w wystroju wnętrz. Ogromna elastyczność zastosowania żaluzji pionowych pozwala dowolnie kształtować kształt i funkcje. Elementami składowymi są lamele, które mogą być wykonane z różnorakich materiałów. Do wykonania lameli stosować można tkaniny zaciemniające, tkaniny z antyrefleksem, tkaniny przezroczyste. Utrzymanie lameli w czystości możliwe jest dzięki zastosowaniu letniej wody.

 

Słowa kluczowe bramy segmentowe   bramy uchylne   bramy garażowe   automatyka do bram   napędy do bram   rolety antywłamaniowe   rolety zewnętrzne   rolety okienne   roletki materiałowe   żaluzje   żaluzje pionowe   vertikale poznań   rolety oborniki   bramy oborniki   bramy poznań
Url http://www.vermix.com.pl
Kategorie Budownictwo > Okna
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu Jan 5, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Okna
Pogwarancyjne naprawy oraz serwisowanie okien, rolet i drzwi.Konserwujemy,regulujemy oraz wymieniamy wszystkie elementy ruchome mechanizmu rolet, likwidujemy uszkodzenia pancerza, wymieniamy napęd z ręcznego na automatyczny z montażem silników, wymieniamy paski i zwijacze, awaryjnie podnosimy opuszczone rolety. Nasza firma zajmuje się konserwacją oraz regulacją okuć okiennych oraz drzwiowych, wymieniamy okucia, klamki także na bezpieczne klamki z kluczykiem, wymieniamy zamki i zawiasy, doszczelniamy okna i drzwi, montujemy dodatkowe funkcje okien.
Kategoria:

Alma-Plast - drzwi, okna Warszawa, woj. mazowieckie. Produkcja, sprzedaż i montaż okien. W ofercie atrakcyjne okna, drzwi z PCV o profilu firmy Salamander. Wysoka jakość i dobre ceny na drzwi PCV, okna w warszawie. Producent zaprasza - okna Warszawa.
Kategoria:

Firma ABADAX, której siedziba usytuowana jest w Warszawie, oferuje klientom dodatki do wytwarzania drzwi oraz okien. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą również okucia drzwiowe oraz stosowane w ściankach ze szkła. Za sprawą dużego zróżnicowania asortymentowego, możemy zagwarantować właściwy wybór dla każdego klienta. Dla klientów, którzy dokonają większych zakupów, przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty. Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty znajdą Państwo na witrynie internetowej. Zachęcamy kontrahentów do kooperacji.
Kategoria:

Jednostka o nazwie Lider Plus absorbuje się produkcją okien oraz drzwi z PCV i aluminium. Jesteśmy znani ze swoich wyrobów nie tylko na terenie Polski, ale również Słowacji i Czech. Mamy stanowiska weryfikacji jakości czy nowoczesną linię wytwórczą, w następstwie tego proponowane produkty są najwyższej jakości. Firma Lider Plus mająca siedzibę w Krakowie jest znana z realizacji zamówień w terminie, bo dysponuje własnymi środkami przewozu. Personel posiadający wiedzę czy doświadczenie w doradztwie jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty. Szersze informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Adex ma 18-letnie doświadczenie i świadczy usługi związane ze sprzedażą stolarki okiennej. Wszystkie artykuły sprzedawane przez firmę są najlepszej jakości i cechują się solidnością i estetyką. Firma oferuje okna zarówno osobom prywatnym, jak i instytucjom, na przykład pensjonatom. Zapraszam do zapoznania się z usługami przedsiębiorstwa oraz ofertą, która dostępna jest na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl