Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007

Zaluzje Rolety


 
Opis Najwiekszy wybór żaluzji i rolet,pełny katalog dostepny w internecie,pomiar i montaż,zamówienia przez Internet,żaluzje,rolety,rolety rzymskie,zaluzje rolety markizy,zaluzje poziome,rolety zewnętrzne,zaluzje pionowe,plisy materiałowe,plisy,zasłony,montaż,roleta gładka,roleta rolowana,roleta deseniowa,drewniane żaluzje,aluminiowe żaluzje,katalog wzorów,katalog kolorów,katalog zdjęć,rolety kasetowe,rolety do okien dachowych,rolety z prowadnicami,vertikale, wertikale,okna,akces,sosnowiec,velux,fakro,okpol,roto,dekoracja wnętrz,Sunflex,dekoracja okien

 

Słowa kluczowe Najwiekszy wybór żaluzji i rolet   pełny katalog dostepny w internecie   pomiar i montaż   zamówienia przez Internet   żaluzje   rolety   rolety rzymskie   zaluzje rolety markizy   zaluzje poziome   rolety zewnętrzne   zaluzje pionowe   plisy materiałowe   plisy   zasłony   montaż   r
Url http://www.rolety.sosnowiec.pl
Kategorie Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Data wpisu Sep 7, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze
Przedstawiamy Państwu propozycję firmy Dario znajdującej się w Skawie koło Rabki- Zdroju. Znajdziecie Państwo u nas wszechstronne systemy zaciemnienia wnętrz, przygotowane przez znakomitych fachowców z ogromnym doświadczeniem. Żaluzje nie spełniają już funkcji jedynie praktycznej- dziś traktujemy je jako ozdobę, całkiem z resztą słusznie. Te sprzedawane przez nas produkowane są z najwyższej próby materiałów, zapewniają długi czas użytkowania i doskonałe spełnienie zarówno roli zaciemnienia okna, jak i ozdobnej. Proponujemy rolety wewnętrzne i zewnętrzne z tkanin wysokiej gramatury oraz tworzyw sztucznych, odpornych na działania światłaoraz łatwych w szorowaniu. posiadamy także żaluzje pionowe oraz poziome z różnych tworzyw, rolety zewnętrzne, plisy oraz markizy. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Eldomix od 1991 roku prowadzi działalność handlowo-usługową w obszarze instalacji kontroli dostępu. Przewodzą dystrybucję urządzeń domofonowych, wideodomofonowych, telewizyjnych systemów dozoru, kontroli dostępu i urządzeń pomocniczych. W swej ofercie mają urządzenia czołowych fabrykantów polskich i importerów, których w regionie reprezentują od dawna. Świadczą również kompleksowe usługi wykonywania, konserwacji, modernizacji oraz serwisu instalacji domofonowych, wideodomofonowych i telewizji dozorowej. Prace wykonywane są we współpracy z grupą partnerów posiadających znaczne doświadczenie zawodowe. Można u nich liczyć także na doradztwo techniczne. Klientom hurtowym (firmy instalatorskie, hurtownie) proponują dobre warunki współpracy, z kolei klientom indywidualnym pomoc w doborze urządzeń do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji o firmie oraz jej ofercie znaleźć można na www.
Kategoria:

Niestety nawet najpiękniejsze przedmioty podlegają działaniu czasu, szczególnie, jeśli są to obiekty o charakterze użytkowym, takie jak meble drewniane. Czasem odbija się na nich również niewłaściwe przechowywanie bądź transportowanie. Wszelkie jednak zasługują na ocalenie i przywrócenie im dawnego blasku, nieraz wspaniale prezentują się we współczesnych wnętrzach- odpowiednio wyeksponowane zajmują w salonach oraz sypialniach należne im miejsce. Pracownia renowacji mebli przy Galerii Stara Praga mieści się w Warszawie i świadczy kompleksowe usługi konserwatorskie oraz restauracyjne mebli dawnych. Nasi konserwatorzy to dyplomowani fachowcy, którzy z największą starannością i szacunkiem dla eksponatu przeprowadzą prace renowacyjne. Warto zajrzeć na naszą stronę internetową, by dowiedzieć się więcej.
Kategoria:

Bio7 to środki do szybkiego udrażniania odpływów w łazience, rozpuszczania materii organicznej a w szczególności włosów, które są odpowiedzialne za zatykanie się odpływów wanien i umywalek. Stosuje się je również w kuchni, w oczyszczalniach ścieków, w szambach itp.
Kategoria:

"Elastyczność, otwartość, profesjonalizm - te cechy najlepiej określają firmę Błyszcząca Bańka. Jesteśmy strażnikami czystości wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Sprzątamy biura, firmy, domy czy mieszkania, zawsze dokładnie wsłuchując się w potrzeby odbiorców.
Na rynku usług sprzątających wyróżnia nas ogromna elastyczność, otwartość i szczerość w kontaktach z klientami oraz ponoszenie odpowiedzialności za swoje usługi. Sprzątamy nie tylko domy i mieszkania, ale także obiekty przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, czy mieszkania.

Do sprzątania używamy tylko bezpiecznych środków i sprzętów. Nasza firma posiada ponadto ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł na powierzone mienie.
Aż 98% naszych klientów jest zadowolonych z usług sprzątających, które proponujemy. Dbamy o najwyższe standardy pracy i chcemy żyć w zgodzie ze środowiskiem. Jako nowoczesna firma stosujemy ekologiczne środki czystości o dużej skuteczności działania. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie. "
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl