Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Zakopane noclegi


 
Opis Wyszukiwarka kwater za pomocą mapy Zakopanego i innych miejscowości tatrzańskich jak Bańska,Białka Tatrzańska,Biały Dunajec ,Brzegi,Bukowina Tatrzańska,Chochołów,Czarna Góra,Gliczarów,Groń,Jurgów Kościelisko,Leśnica,Małe Ciche,Murzasichle,Poronin,Witów,Ząb i inne.
ZoL.pl-ZAKOPANEonline -Zakopane i okolice noclegi - U nas znajdziesz tylko zweryfikowane noclegi pod Tatrami.

 

Słowa kluczowe Zakopane   zakopane noclegi   apartamenty   kwatery   pokoje   wynajem   wille   pensjonat   domki   szałasy   hotel   kamera   webcam   pogoda   tatry   online   zol   zakopaneonline   Bańska   Białka Tatrzańska   Biały Dunajec   Brzegi   Bukowina Tatrzańska   Chochołów   Gliczarów   Groń   Jurgów Koś
Url http://www.zol.pl
Kategorie Sport Turystyka > Noclegi
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Sep 25, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Noclegi
Noclegi NEST najlepsze miejsce do przenocowania w Poznaniu szczególnie polecamy rodzina z dziećmi dla których przygotowaliśmy atrakcje na ogrodzie w postaci domku pirackiego, achoj piracie przybywaj do Poznania dobra lokalizacja między największymi ulicami Poznania dobry dojazd z pkp i do lotniska ławica to nie wszystkie atuty wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę telewizory z płaskim ekranem lcd , bezpłatny parking , bramy otwierane automatycznie z komórki
Kategoria:

Jest to portal prowadzony po to, żeby osoby potrzebujące noclegu znalazły go bez problemu. W praktyce na stronie tej znajdziemy bazę ogłoszeń noclegowych z całej Polski. Zaletą strony jest estetyka i podział zamieszczanych ogłoszeń na konkretne kategorie. Poszukując noclegu idealnego, na początku wskazujemy co nas interesuje. Wybieramy między innymi między pensjonatami czy domkami letniskowymi. Ważną zaletą tego portalu jest obowiązek zamieszczania szczegółowej informacji na temat każdej oferty, co pomaga w znalezieniu oferty najlepszej dla siebie.
Kategoria:

Jesteś zwolennikiem pieszych wędrówek po górach? Uwielbiasz zjazdy na nartach zima? Odwiedz Białke. Ta ciekawa pod względem oferty i swoich walorów niewielka wioska przyciąga turystów z całej Polski od lat. Piękne położenie, wspaniałe widoki, dobrze rozwinięta baza turystyczna Białki, zachęcająca do spędzenia tu czasu wolnego. Wieś zamieszkała przez gościnnych, kultywujących stare, autentyczne tradycje obyczajowe i kulturowe górali posiada wiele zabytków i ciekawą historię.

Białka Tatrzańska z jej walorami turystyczno - krajoznawczymi jest wspaniałym miejscem do rekreacji dla każdej grupy wiekowej społeczeństwa.

Białka Tatrzańska ma klimat górski. Jednak tutaj jest on dużo łagodniejszy niż w pobliskich Tatrach. Lato jest w Białce ciepłe, z najwyszymi temperaturami w lipcu i sierpniu.
Co roku organizowane są na rzece Białce - Mistrzostwa Polski w spływie kajakowym. Jest to niezmiernie ciekawe widowisko.

Doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, poprawę kondycji jest turystyka rowerowa, którą także można uprawiać na terenie Białki. Wzdłuż rzeki przygotowana jest do tego celu ścieżka rowerowa. Wycieczki rowerowe można organizować wierchami białczańskimi.

Sprawdź gdzie najtaniej - noclegi Białka Tatrzańska - apartamenty, hotele, pensjonaty, kempingi.

Białka Tatrzańska z uwagi na swoje walory turystyczne i położenie w pobliżu Tatr jest świetnym miejscem do uprawiania pieszych wędrówek oraz dobrym miejscem wypadowym na wycieczki w Tatry i nie tylko. W Białce istnieje Klub Turystyki Wysokogórskiej Białka Tatrzańska .

W Białce Tatrzańskiej każdego roku przygotowuje się kilkanaście imprez zimowych, m. in.:
zjazd na plastikowych workach wypełnionych sianem czy słynna biała noc sylwestrowa na nartach.

Tutejsze stoki są łagodne, trasy szerokie i dobrze utrzymane.Znajduje się tu 18 wyciągów, w tym 2 koleje krzesełkowe, 3 osobowa o długości 1380m i 4 osobowa o długości 800 m, wyciągi orczykowe i talerzykowe.

Przy wyciągach znajdują się kuszące gastronomie z gorącymi posiłkami i napojami oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i szkółki narciarskie.

Znajdź najtańsze noclegi w Białce Tatrzańskiej
Kategoria:

Wypoczynek w Polsce - nad morzem, w górach, nad jeziorem i innych miejscach Polski. Oferta obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych w jednym miejscu.
Kategoria:

Mini Pensjonat Olga - pokoje w Krakowie. Oferujemy tanie noclegi Kraków - 20 minut od rynku. Na naszej stronie cennik oraz pokazane pokoje gościnne i kwatery w Krakowie. Na życzenie gości oferujemy też wyżywienie, kierowcę z samochodem i zwiedzanie miasta. Pokoje Kraków - zapraszamy Państwa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl