Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
1
65197

Zakład Pogrzebowy STELA Kraków


 
Opis Zakład Pogrzebowy STELA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Od blisko 15 lat istniejemy na krakowskim rynku pogrzebowym służąc Państwu wsparciem w najtrudniejszych chwilach. Organizujemy transport zwłok i prochów, zarówno krajowy jak i miedzynarodowy. W ofercie zakładu pogrzebowego posiadamy szeroki wybór trum i urn, kwiatów, wieńców i wiązanek.

 

Słowa kluczowe zakład pogrzebowy   usługi pogrzebowe
Url http://stelakrakow.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Data wpisu Jan 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Zakopane zaprasza na wirtualny spacer po mieście. Za pomocą wirtualnych panoram (360 stopni), Zakopane prezentuje swoje zabytki, obiekty kulturalne i sportowe, hotele i pensjonaty oraz kwatery prywatne. Dzięki stronie, każdy turysta może przekonać się o urokach Zakopanego, jeszcze zanim odwiedzi tę słynną, zimową stolicę Polski, jaką niewątpliwie jest Zakopane.
Kategoria:

Głównym celem naszej działalności jest zarządzanie przebiegiem badań marketingowych i społecznych poprzez rzetelne przeprowadzanie wywiadów oraz koordynację pracy ankieterów. Współpracująca z nami grupa ankieterów jest szkolona na indywidualne potrzeby każdego projektu, co pozwala na dotarcie w możliwie najkrótszym czasie do grupy docelowej.
Kategoria:

Współczesne obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w projektor i hotspot. W naszym portalu zdołasz zareklamować swój hotel jak też wyszukać obiekt na konferencje. Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników i podwyższają ich kwalifikacje. Super obszerna baza obiektów konferencyjnych. Największy portal konferencyjny w Polsce. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami konferencyjnymi.
Kategoria:

Krynica-Zdrój lub nieformalnie Krynica Górska zaprasza na wirtualny spacer po mieście. Za pomocą wirtualnych panoram (360 stopni), Krynica prezentuje swoje zabytki, obiekty kulturalne i sportowe, hotele i pensjonaty oraz kwatery prywatne. Dzięki stronie, każdy może przekonać się, że Krynica-Zdrój to perła polskich uzdrowisk, jeszcze zanim tu zawita osobiście
Kategoria:

Firma "Auto-Gamma" działa od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, natomiast istnieje mozliwosc dojazdu do klienta. Jako pierwsi rozpoczelismy wykonywać usługe klejenia szyb w Malopolsce. Obecnie wykonujemy również inne uslugi, w celu zapoznania się znimi, zapraszam do odwiedzenia strony www.autogamma.pl.
Oferta:
# naprawy pękniętych szyb samochodowych
# naprawy pękniętych plastików m.in.:
- zderzaków,
- spojlerów,
- filtrów,
- kajaków,
- owiewek do motorów,
- przyczep campingowych
# naprawy obudów
# wymiany lusterek bocznych
# oraz inne...
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl