Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

Zabawy ruchowe


 
Opis Jeśli jesteś opiekunem dzieci w wieku szkolnym lub młodzieży, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno jest zapewnić im odpowiednią rozrywkę. Wejdź na tę stronę i przekonaj się, jakie gry i zabawy ruchowe, okolicznościowe albo terenowe możesz wykorzystać w trakcie organizowania czasu pozostających pod Twoją opieką dzieci. Na stronie znajdziesz gry integracyjne nawet dla małych dzieci. Wśród opisanych zabaw znajdziemy np. dwa ognie, mysz, klasy, wyspę, zakazany ruch itd. Wszystkie gry mają charakter edukacyjny, zwykle wspierają rozwój ruchowy dziecka.

 

Słowa kluczowe zabawy   dzieci   gry   przedszkole   kolonie   urodziny   klanza
Url http://zabawy.org
Kategorie Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Data wpisu Dec 5, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Woks - Gdynia, Gdańsk i Warszawa. Sprzedaż i wynajem urządzeń rozrywkowych na pikniki i imprezy masowe. Urządzenia rozrywkowe typu dmuchańce, euro bungee, mechaniczny byk rodeo, dmuchane zamki, zjeżdżalnie dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, kula zorbing i symulatory.
Kategoria:

Firma oferuje urządzenia rekreacyjne takie jak: zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, urządzenia pneumatyczne, oraz mechaniczne takie jak np. byk rodeo. Firma świadczy usługi na terenie całego kraju. Przystępne ceny i szybka realizacja zamówień.
Kategoria:

Najlepsza jakość artykułów dziecięcych w sklepie dziecięcym Bobomania. Wszystkich bardzo gorąco zachęcamy do przeglądania oferty i zapewniamy, ze każdy rodzic znajdzie tu coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Każde dziecko zasługuje na wszystko, co najlepsze, o maluchy trzeba dbać w najdoskonalszy możliwy sposób. Sklep Bobomania swoim klientom zapewnia produkty wysokiej klasy, które przydają się w wychowaniu dzieci.
Kategoria:

PARADISE BABY to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji bezpiecznych i wygodnych wózków dla dzieci. Już od prawie 20 lat firma dostarcza najwyższej klasy wózki dziecięce, które w 100% wykonane są przez polskich pracowników. W tym czasie przedsiębiorstwo wielokrotnie modernizowało swoje produkty w celu zapewnienia maksymalnej wygody i jakości tworzonych produktów. Pełny wachlarz wózków i akcesoriów PARADISE BABY dostępny jest na stronie internetowej firmy, na którą serdecznie zapraszamy!
Kategoria:

...bo mali ludzie to wielkie potrzeby - staramy się na nie odpowiadać.

Ubranka w naszym sklepie to efekt starannej i dobrze przemyślanej selekcji, poprzedzonej uważną obserwacją panujących w dziecięcej modzie trendów. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom codziennie poszerzamy swoją ofertę, zapewniając różnorodność oraz najwyższą jakość.

Modą należy się bawić. Z feebee gwarantujemy podwójną zabawę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl