Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

wynajemogrodzen.pl


 
Opis Bezpieczne ogrodzenia tymczasowe zgodne ze standardami BHP, użyteczne dzięki szerokim opcjom zastosowania - od prac ziemnych i budowy, po imprezy masowe - to oferta lubelskiej firmy PPR. Wynajem ogrodzeń zajmujemy się od kilkunastu lat, proponując solidne, stalowe, ocynkowane panele ogrodzeń pełnych lub ażurowych z akcesoriami. Prócz wynajmu, świadczymy transport pod wskazany adres oraz montaż. Działamy na terenie całego kraju, a swój oddział posiadamy dodatkowo w Warszawie. Zapraszamy do zaznajomienia z naszą ofertą oraz do rezerwacji online, która jest bezpłatna!

 

Słowa kluczowe Ogrodzenia budowlane   Budowlane ogrodzenia   Wynajem ogrodzeń budowlanych   Ogrodzenia budowlane wynajem   Ogrodzenia tymczasowe   ogrodzenia ażurowe wynajem   Ogrodzenie placu budowy   Ogrodzenie tymczasowe cena   ogrodzenia tymczasowe cennik
Url http://www.wynajemogrodzen.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Schody drewniane, samonośne i na beton. Doskonale dopasowane do wnętrza. Zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomiki i bezpieczeństwa przez wyspecjalizowany program. Kilkadziesiąt gotowych wzorów stopni, tralek, poręczy, balustrad oraz specjalnie wyselekcjonowane drewno. Najpopularniejsze to buk jesion, dąb, czy merbau spośród gatunków egzotycznych. Łączenie elementów drewnianych z kamiennymi, stalowymi, szklanymi, itp. Klasyczne oraz autorskie, nowoczesne rozwiązania. W pełni zautomatyzowana obróbka i precyzyjne wycinanie zaprojektowanych elementów za pomocą maszyn CNC. Szybki i fachowy montaż z elementów na miejscu. Projekt, wycena, transport i montaż gratis. Pełna, dwuletnia gwarancja fabryczna.
Kategoria:

Nowoczesna fabryka okien i drzwi Igies&Igies Jaworzno. Produkujemy wysokiej jakości okna drewniane, okna pcv, okna plastikowe, okna z drewna i drzwi drewniane, okna aluminiowe oraz drzwi aluminiowe. Nasze wieloletnie doświadczenie wspomagane jest przez najnowszą technologię - nowoczesne maszyny i urządzenia. Pozwala nam to oferować najwyższej jakości i trwałości stolarkę okienną.
Kategoria:

Autorska Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych DESCON jest jedną z najbardziej uznanych marek planistycznych w kraju i posiada nadzwyczaj znaczne doświadczenie w specjalizacji. Bazując na wysoko wykwalifikowanym teamie projektantów, specjalistycznym oprogramowaniem i nabytych doświadczeniach, firma podejmuje się adaptacji wszelkiego aspektu prac inżynieryjnych, także zadań wysoce powikłanych, obiektów uznanych za niewykonalne. Przykładem takich opracowań są niesłychanie znakomite projekty budynków użyteczności społecznej i wielu innych. Realizacje marki zdołają Państwo zastać w wielu miejscach w Warszawie oraz w innych miastach Polski. Szerzej na WWW.
Kategoria:

Wynajem sprzętu drogowego to jedna z gałęzi jaką zajmuje się nasza firma. W ofercie firmy Seti Polska można znaleźć także usługi związane z wozidłami budowlanymi, rościełaczami asfaltu oraz stabilizacją gruntu. ponadto chcemy Państwu dać możliwość pracy całodobowej wraz z całą brygadą. Firma Seti Polska zajmuje się tą dziedziną od lat. Dlatego jesteśmy wstanie zapewnić usługi oraz sprzęt najwyższej jakości. Świadczy o tym nasze liczne grono zadowolonych partnerów i klientów naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Kategoria:

AWARIA-POGOTOWIE WOD*KAN Wrocław i okolice, czyszczenie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji, serwis kanalizacji 24h, tel.668-718-661 . Do naszych prac używamy specjalistycznego sprzętu co daje wysoką jakość naszych usług, stawiamy na szybko-fachowo-solidnie, na nasze usługi udzielamy gwarancji. Czyścimy kanalizację przemysłową oraz domową. Polecamy nasze usługi.Okresowe przeglądy instalacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl