Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

wynajemogrodzen.pl


 
Opis Bezpieczne ogrodzenia tymczasowe zgodne ze standardami BHP, użyteczne dzięki szerokim opcjom zastosowania - od prac ziemnych i budowy, po imprezy masowe - to oferta lubelskiej firmy PPR. Wynajem ogrodzeń zajmujemy się od kilkunastu lat, proponując solidne, stalowe, ocynkowane panele ogrodzeń pełnych lub ażurowych z akcesoriami. Prócz wynajmu, świadczymy transport pod wskazany adres oraz montaż. Działamy na terenie całego kraju, a swój oddział posiadamy dodatkowo w Warszawie. Zapraszamy do zaznajomienia z naszą ofertą oraz do rezerwacji online, która jest bezpłatna!

 

Słowa kluczowe Ogrodzenia budowlane   Budowlane ogrodzenia   Wynajem ogrodzeń budowlanych   Ogrodzenia budowlane wynajem   Ogrodzenia tymczasowe   ogrodzenia ażurowe wynajem   Ogrodzenie placu budowy   Ogrodzenie tymczasowe cena   ogrodzenia tymczasowe cennik
Url http://www.wynajemogrodzen.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Firma "Żelazny" została założona w czasie gwałtownego rozwoju polskiej przedsiębiorczości w 1991 roku. Od samego początku stawiała na rozwój i wysoką jakość obsługi klienta, a także na ciągłe poszerzanie oferowanego asortymentu. Ukoronowaniem tych starań są corocznie przyznawane prestiżowe wyróżnienia wśród Diamentów Forbsa oraz Gazeli Biznesu.
Obecnie, stawiając na ciągły rozwój naszej firmy, rozwijamy sprzedaż internetową, aby dotrzeć do jeszcze większej rzeszy klientów oraz podnieść standard obsługi naszych partnerów. Nasz sklep online będzie oferował szeroki wybór materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, systemów rynnowych, oraz narzędzi stosowanych w nowoczesnym budownictwie.
Kategoria:

Bezpieczne ogrodzenia tymczasowe zgodne ze standardami BHP, użyteczne dzięki szerokim opcjom zastosowania - od prac ziemnych i budowy, po imprezy masowe - to oferta lubelskiej firmy PPR. Wynajem ogrodzeń zajmujemy się od kilkunastu lat, proponując solidne, stalowe, ocynkowane panele ogrodzeń pełnych lub ażurowych z akcesoriami. Prócz wynajmu, świadczymy transport pod wskazany adres oraz montaż. Działamy na terenie całego kraju, a swój oddział posiadamy dodatkowo w Warszawie. Zapraszamy do zaznajomienia z naszą ofertą oraz do rezerwacji online, która jest bezpłatna!
Kategoria:

Oferujemy płyty warstwowe, budujemy kurniki, chlewnie, obory. Naszym celem jest rozwój firm poprzez proponowanie gotowych rozwiązań w zakresie konstrukcji stalowych i obudowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od projektowania i dostarczenia materiałów, poprzez wykonawstwo i serwis. Naszą domeną jest szybkość wykonania, optymalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów elewacyjno-izolacyjnych.
Kategoria:

Remont mieszkania lub budowa domu dla osób które nie siedzą w branży budowlanej to nie lada gratka. Jak podejść do takiego przedsięwzięcia aby wszystko poszło zgodnie z naszym planem ? Przede wszystkim warto poświęcić trochę czasu na poznanie podstawowych zasad którymi rządzi się świat budowlanki. Przy minimum wiedzy na temat stawiania domu lub remontu mieszkania będzie nam dużo łatwiej chociażby nadzorować pracę naszych fachowców. Nasz poradnik zawiera takie informacje i pomoże Tobie zaznajomić się z każdym etapem potrzebnym przy remoncie lub budowie. Zapraszamy.
Kategoria:

Czy zdarzyło Ci się kiedyś poszukiwać fachowca budując dom? A może miałeś problem z wykończeniem mieszkania? Czy realizując remont wiedziałeś z czyich usług skorzystać? A może prowadzisz firmę budowlaną i od lat zaopatrujesz się w tym samym miejscu - nie wiedząc o tym, że może być taniej, wygodniej? Może poszukujesz godnego polecenia dewelopera, a może partnera do przeprowadzenia inwestycji budowlanej? Bez względu na to czy poszukujesz firmy, która wyburzy komin czy też malarza pokojowego, czy chcesz kupić materiały czy zlecić usługę w obszarze usług budowlanych - dobrze trafiłeś!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl