Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19945
415
3
64661


 
Opis Jesteś gotów na podjęcie współpracy z firmą zajmującą się obsługą imprez plenerowych? Chcesz wynająć estradę koncertową i szukasz atestowanych produktów? Zapoznaj się z naszą ofertą, zobacz, jaki mamy zakres usług i już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników i nie boimy się trudnych wyzwań.

 

Słowa kluczowe nagłośnienie estradowe   nagłośnienie imprez   koncerty   estrady
Url http://www.estrada.rybnik.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Data wpisu Jul 7, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Integracyjne.pl od 2006 roku zajmuje się przygotowywaniem imprez integracyjnych dla firm i instytucji. Przygotowana przez nas propozycja zawiera trzy rodzaje imprez. Po pierwsze proponujemy klientom atrakcje jednodniowe, wśród których proponujemy zawody strzeleckie, jazdy przełajowe, zawody paintballowe i inne. Dodatkowo proponujemy pakiety integracyjne składające się z kilku atrakcji takich jak paintball, quady i grill lub kolacja firmowa z party busem. Następnym elementem naszej oferty jest proponowanie rozrywek wraz z noclegiem w doskonałych hotelach, które dopasowujemy do oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Firma "HTS" Spaczyńscy Sp. z o.o. powstałą w roku 1992 w Katowicach. We wrześniu 2004 roku firma wykupiła zakład produkcyjny Huty "Batory", co pozwoliło na rozszerzenie zakresu działalności firmy. Tą drogą powstał oddział Chorzów. Podstawową formą działalności oddziału jest skup, przerób i sprzedaż złomu oraz wsadowych do hut i odlewni krajowych oraz na rynki zagraniczne.
Kategoria:

W Wałczu znajduje się siedziba firmy VOGEL&NOOT działającej na międzynarodowym rynku branży grzewczej. Działalność VOGEL&NOOT koncentruje się na produkowaniu energooszczędnych grzejników. Oferowane rozwiązania to grzejniki płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kolumnowe i niskotemperaturowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, firma oferuje solidnie wykonane grzejniki, jakie wyróżniają się unikalnym designem. Wszystkie produkty pozwalają na zwiększenie wydajności systemów grzewczych, a co się z tym wiąże, obniżenie kosztów ogrzewania budynków i pomieszczeń. Dokładna specyfikacja techniczna produktów i aktualne cenniki znajdują się na stronie producenta.
Kategoria:

Unitube to firma posiadająca ugruntowaną pozycję wiodącego dostawcy rur stalowych i profili zamkniętych dla firm działających w branży energetycznej, budowy maszyn, konstrukcji stalowych, aparatury oraz urządzeń fabrycznych, instalacji przemysłowych i rurociągów przesyłowych. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Zawadzkie, w województwie śląskim. Posiadamy też dwa magazyny w Tarnowskich Górach i Gliwicach. Dysponujemy produktami w pełnym zakresie wymiarowym, sa to rury grubościenne, bez szwu, ze szwem, rury do kotłów oraz profile zamknięte nadające się do zastosowań ciśnieniowych, w niskich i wysokich temperaturach i innych. W dodatku wykonujemy usługi cięcia rur i profili o maksymalnej średnicy 620 mm. Wszystkie proponowane produkty wyróżniają się wysoką jakością. Spełniają także wymagania określone polskimi i międzynarodowymi normami. Inforamcje na stronie.
Kategoria:

Wykonujemy przeprowadzki z anglii, w ofercie mamy przewoz anglia polska dużym vanem. Przeprowadzka może polegać tak na wynajęciu całego Vana i wtedy całe auto jest do Państwa dyspozycji. Istnieje również druga opcja skierowana do osób posiadających mniej rzeczy do przewiezienia polegająca na tym, że możemy połączyć dwie lub trzy mniejsze przeprowadzki i tym samym pomniejszyć Państwa koszty. Przewozimy również różnego rodzaju przesyłki takie jak : motocykle, rowery, sprzęt AGD i RTV, meble oraz wszystko co sobie Państwi wymyślą do ciężaru 1600kg. W naszej ofercie znajduje się również przewóz psów i kotów którym zapewnimy pożywienie i osobny kojec na czas podróży.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl