Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011


 
Opis Jesteś gotów na podjęcie współpracy z firmą zajmującą się obsługą imprez plenerowych? Chcesz wynająć estradę koncertową i szukasz atestowanych produktów? Zapoznaj się z naszą ofertą, zobacz, jaki mamy zakres usług i już teraz skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegółowe warunki współpracy. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników i nie boimy się trudnych wyzwań.

 

Słowa kluczowe nagłośnienie estradowe   nagłośnienie imprez   koncerty   estrady
Url http://www.estrada.rybnik.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Organizacja imprez
Data wpisu Jul 7, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Prezentujemy ofertę zaprezentowaną przez pracowników przedsiębiorstwa Agrofart, które oferuje urządzenia, które ułatwią pracę każdemu posiadaczowi średnio dużego gospodarstwa rolnego. Biuro przedsiębiorstwa znajduje się w Jankowie Pierwszym, a filia w Dąblinie, ale docieramy do Kontrahentów w całej Polsce. Ukontentowanie naszych Odbiorców jest dla nas najistotniejsze, więc dbamy o najwyższą jakość sprzedawanych przez nas artykułów. W związku z tym oferujemy produkty tylko najlepszych producentów. Staranność wykonania zapewnia bezpieczeństwo korzystania z urządzeń, a także wygodę ich stosowania. Wybór jest ogromny-od podzespołów do różnorodnych maszyn rolniczych poprzez opryskiwacze, aż po zbiorniki oraz pojemniki z nowoczesnych tworzyw. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej informacji i można zapoznać się z proponowanymi przez nas produktami. Zapraszamy.
Kategoria:

Centrum Medyczne Ultramedic z Bielska - Białej oferuje opiekę medyczną w bardzo wielu dziedzinach. Kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z rozlicznych dyscyplin medycyny. Jeśli potrzebujesz wsparcia kardiologa, okulisty, internisty czy gastroenterologa bądź jeszcze innego lekarza, możesz u nas liczyć na wsparcie. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu gabinetów zabiegowych wszelkie specjalistyczne badania możemy przeprowadzić w ciągu jednego dnia, od ręki. Nasi alergolodzy pomagają w poprawie jakości życia alergików, realizujemy również zabiegi odczulania. Na opiekę mogą u nas liczyć ciężarne kobiety, dzieci. Realizujemy badania psychotechniczne. Wszelkie niezbędne informacje o naszej placówce można odszukać na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Zakład Szklarski Mirosław Baranowski z Wągrowca. Trudnimy się świadczeniem usług szklarskich. Mogą nam Państwo zlecić przykładowo wykonanie takich usług, jak: szlifowanie i fazowanie szkła i luster, jak również ich cięcie, szklenie okien i drzwi, wykonywanie kabin prysznicowych na wymiar. Przedstawiona przez nas oferta to nie jest zamknięty zbiór działań, jakich się podejmujemy. Przyjmujemy wszelkie indywidualne zlecenia naszych klientów. Do naszych prac wykorzystujemy zaawansowany technicznie sprzęt. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Łowickie Stowarzyszenie Dać Szansę to profesjonalny ośrodek terapeutyczny w Łowiczu. Nasz ośrodek niesie pomoc osobom niepełnosprawnym, dla jakich przygotowaliśmy liczne kursy edukacyjne mające na celu wsparcie w rozwoju osobistym oraz wyrównanie szans w zdobyciu wykształcenia i ewentualnego zatrudnienia. Jesteśmy jednym z nielicznych tego rodzaju ośrodków, który funkcjonuje na rzecz osób niepełnosprawnych z powiatu łowickiego i zgierskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Zajmujemy się także upowszechnianiem i ochroną wolności i praw człowieka, swobód obywatelskich oraz działań wspomagających rozwój demokracji. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę Grupa Wschodnia, która od 1992 roku oferuje swoje usługi. Specjalizacja nasza to sprawne egzekucje długów. Funkcjonowania które podejmujemy wyróżniają się od standardowego nękania dłużnika wezwaniami do zapłaty. Współpracujemy z grupami operacyjnymi na obszarze całej Polski jak i w innych krajach takich jak: Ukraina, Białoruś, Litwa czy Rosja. Przez nieomal dwudziestoletni okres działania naszej firmy zgromadziliśmy mnogie referencje. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie zezwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale także zapewnia skuteczność działania. W celu kontaktu z naszą firmą prosimy o telefon. Szczegółowe wiadomości o firmie mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl