Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020

Wynajem limuzyny Toruń


 
Opis Najładniejsza limuzyna w Bydgoszczy, Toruniu i okolicy! Oczywiście z pełnym barkiem i miłym szoferem who can speak English sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Obsługujemy śluby, wesela, studniówki, wieczory panieńskie i wszystkie inne imprezy! www.limuzyny24.com Always English speaking driver!

 

Słowa kluczowe limuzyna   auto   do   ślubu   wynajem   wynajmij   lincoln   bydgoszcz   toruń
Url http://www.limuzyny24.com
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Oct 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Firma działa na rynku od 21 lat. Dysponuje rozbudowaną i dobrze wyposażoną flotą samochodów. Dodatkowo, jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty. Autoinwest gwarantuje podjęcie paczki na terenie całej Europy po 2 godzinach od zarejestrowania zlecenia. Szczegółowa oferta i cennik znajdują się na oficjalnej stronie firmy.
Kategoria:

Jeśli organizujesz przeprowadzkę międzynarodową powinieneś skorzystać z pomocy zawodowców. Firma MK Relocation świadczy globalne usługi z obszaru przeprowadzek do Belgii, Niemiec, Francji, czy też Szwajcarii. Posiadamy wielkie doświadczenie oraz bierzemy na siebie wszelakie formalności z przygotowaniem dokumentacji celnej i zabezpieczeniem transportowanych rzeczy. Powinno się wspomnieć, iż odbieramy zlecenia na przenosiny biur, firm oprócz tego składów zarówno w kraju jak i za granicę. Zakres działania i usług spojonych z International Removals wiąże się ze specjalistyczną wiedzą i znajomością uwarunkowań legislacyjnych przy przewożeniu antyków, obrazów tudzież egzotycznych roślin tudzież zwierząt. Obcokrajowcy planujący „moving to Poland” mogą liczyć na nasze fachowe wsparcie.
Kategoria:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani profesjonalną pomocą drogową Kraków w niezwykle dobrej cenie to obowiązkowo odwiedźcie naszą stronę internetową autolaweta24-krakow.pl oraz zaznajomcie się z propozycją naszych usług. Przekonaj się osobiście, iż kompleksowe holowanie w żadnym wypadku nie musi być kosztowne. Jesteśmy dostępni dla Państwa potrzeby 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Nasz interes może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem jak też wieloma zadowolonymi użytkownikami, jacy zawsze zachwalają nasze usługi. Najlepsza autolaweta wyłącznie u Nas!
Kategoria:

Radio Taxi Efekt w Tarnowie zachęca mieszkańców miasta oraz pobliskich okolic do skorzystania z proponowanych usług taksówkarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w aspekcie świadczonych usług, a także dysponujemy współczesnymi samochodami osobowymi, jakie w komfortowych i bezpiecznych warunkach mogą przewieść Państwa do celu. Obsługujemy również uroczystości, imprezy firmowe oraz eventy. mamy wykwalifikowanych kierowców, którzy dysponują zaawansowanymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Na bieżąco przeglądamy nasze samochody pod kątem sprawności technicznej, gdyż chcemy zagwarantować naszym Klientom odpowiednie bezpieczeństwo oraz zadowolenie z naszych usług. Zaufało nam tysiące Klientów, jakich bezpiecznie dowieźliśmy na miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
Kategoria:

Na polskim rynku działamy od niemal dwudziestu lat, oferując zarówno sprzedaż, jak i serwis wózków widłowych. Oferowane przez nas wózki widłowe, to zarówno sprzęt nowy, jak i używany. Bez względu na to, którym w danym momencie interesuje się klient, my gwarantujemy mu rzetelna informacje o stanie technicznym. Osobom, które nie są zdecydowane na zakup wózków proponujemy natomiast ich wynajem. Nasze wózki widłowe wynajmujemy długoterminowo bądź krótkoterminowo, dostosowując za każdym razem ofertę do rzeczywistych potrzeb klienta. Poza sprzedażą oferujemy także pełen serwis, który obejmuje zarówno sprzęt zakupiony u nas, jak i wózki zakupione w zupełnie innych punkach. Te zakupione u nas otaczamy opieka gwarancyjną, w ramach której prowadzimy coroczne badania techniczne oraz darmowe naprawy awarii. Klientom, którzy natomiast trafiają do nas po raz pierwszy zapewniamy profesjonalną kompleksową renowację. Ważnym elementem naszej oferty jest także sprzedaż części zamiennych których asortyment jest naprawdę bogaty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl