Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23641
415
2
65736

Wydruki wielkoformatowe - AmStudio


 
Opis AM Studio to agencja reklamowa trudniąca się obszernie rozumianą promocją marki, natomiast projektanci posiadający prawie 20-letnie doświadczenie spełnią oczekiwania wszelkich Klientów. Znajdująca się w Poznaniu firma zajmuje się wykonywaniem prac z dziedziny architektury wnętrz, poligrafii oraz kreacji przedsiębiorstw. Własne zaplecze produkcyjne zapewnia wykonanie projektów na najlepszym poziomie, do których należą takie usługi, jak na przykład wydruki dużego formatu, projektowanie portali www, wycinanie liter przestrzennych a także projektowanie wnętrz.

 

Słowa kluczowe Reklama   Poznań   Wydruki   Wydruki wielkoformatowe   reklama Poznań
Url http://www.amstudio.com.pl
Kategorie Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie > Poznań
Marketing Reklama > Studia Graficzne
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Agencje reklamowe
SPECCHIO - projektowanie graficzne
Nasza firma zajmuje się malarstwem ściennym, potocznie nazwanymi freskami. Mieścimy się w Szczecinie, aczkolwiek chętnie podejmiemy się realizacji poza granicami naszego miasta. Firma współpracuje również z grafikami, drukarnią i firmą vidi. Możemy zrealizować każde pragnienie klienta z dziedziny sztuki jak również nowoczesnego projektowania graficznego. Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Kategoria:

Precyzja wykonania i przystępne ceny. Tak w prosty sposób można scharakteryzować nasze naklejki. Jesteśmy sprawdzonym zespołem pracowników, mamy spore doświadczenie i udało nam się zrealizować już niejedno nietypowe zlecenie. Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak działamy, lub jeśli interesuje Cię to jak zamówić nasze naklejki, to wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Śmiało korzystaj z naszego kreatora i dobrze się baw podczas projektowania.
Kategoria:

Style'One jest profesjonalną agencją hostess i modelek, która zajmuje się doborem dziewczyn na imprezy, przyjęcia, bankiety, eventy, przygotowaniem i produkcją sesji zdjęciowych, planów reklamowych, pokazów. Nasze modelki to specjalnie wyselekcjonowane dziewczyny o nieprzeciętnej urodzie, i wysokiej kulturze osobistej.
Kategoria:

Lepsza agencja reklamowa - zajmujemy się:
animacja komputerowa - sztuka tworzenia ruchomych obrazów z wykorzystaniem komputerów. Jest poddziedziną grafiki komputerowej i animacji. W coraz większym zakresie jest ona realizowana jako animacja 3D (trójwymiarowa).
BTL - są skierowane głównie do detalistów i konsumentów i noszą nazwę materiałów POS (ang. point of sale) lub POP (ang. point of purchase). Częścią BTL jest również Direct Mail i Consumer Promotion.
Webmaster (ang. mistrz sieci) - szeroki termin, do niedawna oznaczający jedną osobę zajmującą się projektowaniem, kodowaniem, szatą graficzną oraz aktualizacją witryny internetowej. Witrynę WWW webmaster wykonuje na zamówienie osoby (firmy), która chce zaistnieć w sieci internetowej. Może to być jednorazowe zlecenie i wtedy praca kończy się z chwilą umieszczenia witryny na wskazanym serwerze. Usługa może mieć też charakter ciągły - wtedy webmaster aktualizuje i rozbudowuje stronę zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zleceniodawcy. Profesjonalnie przygotowana strona powinna być przygotowana w zgodzie ze standardami określonymi przez W3C.
Kategoria:

Wykonujemy nadruki na pendrivach w dobrej cenie. Każde zamówienie realizujemy bardzo szybko, a nasza oferta jest naprawdę szeroka. Możesz przebierać w pendrivach różnego koloru, decydować o tym, z jakiego materiału mają być wykonane. Czy mają to być eleganckie pendrivy skórzane? Czy może drewniane pendrivy eko? A może wolisz klasyczny plastikowy model? Już teraz dokonaj wyboru, a jeśli masz pytania, śmiało skontaktuj się z nami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl