Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005


 
Opis Ze względu na starzenie się skóry, kremy i maski tracą swoją skuteczność, ponieważ nie wnikają w głębokie warstwy, dlatego kosmetologia ma do zaoferowania bardziej radykalna metodę jaka jest mezoterapia igłowa. Zaletą tej metody jest to, że substancje czynne działają lokalnie, tylko na poziomie skóry, nie przenikając do krwi, dlatego nie odnotowuje się skutków ubocznych. Jednak iniekcje z substancji odżywczych działają na skórę. Dlatego nie zdziw się, jeśli po zabiegu nagle zobaczysz że jej stan znacznie się poprawił.

 

Słowa kluczowe stomatolog   botoks   wybielanie zębów   dentysta   medycyna estetyczna
Url http://smile.expert
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Rejestracja leków, rejestracja suplementów diety, rejestracja wyrobów medycznych, badanie czytelności ulotki, tworzenie dokumentacji rejestracyjnej leków, doradztwo farmaceutyczne. Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji mający wieloletnie doświadczenie w ocenie dokumentacji i rejestracji w procedurach narodowych, MRP, DCP. Zapraszamy do wspóółpracy.
Kategoria:

Szybka pomoc specjalisty jest konieczna, kiedy pojawia się problem natury medycznej. Nie ma wtedy czasu na zwłokę i trzeba natychmiast odnaleźć dobrego lekarza oraz pobliską placówkę. Właśnie z myślą o takich zdarzeniach powstała strona internetowa przychodniabydgoszcz.pl. Utworzyliśmy bazę przychodni w województwie kujawsko-pomorskim, które doskonale zaspokoją Państwa potrzeby. Przejrzystość strony i starannie dobrane kategorie pomogą w szybkim znalezieniu lekarza najlepszego do rozwiązania Państwa problemu. Dzięki możliwości dodania lokalizacji placówki wyszukiwanie jest łatwe oraz skuteczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegóły:
Kategoria:

Jeżeli szukają Panie doświadczonego ginekologa-położnika, zapraszamy do kontaktu ze specjalistą ginekologii i położnictwa - prof. dr n. med. Ewą Wender-Ożegowską, która prowadzi indywidualną praktykę w ramach prywatnego, Specjalistycznego Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego w Poznaniu. Dziekan Wydziału Lekarskiego I UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, poza położnictwa i ginekologii, świadczy też specjalistyczne usługi w zakresie leczenia onkologicznego oraz diagnostyki m. in. w kierunku HPV, mięśniaków macicy, niepłodności lub zaburzeń około- i pomenopauzalnych. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Drukowanie recept. Elektroniczny system wspomagający przepisywanie leków NETRECEPTY.PL

jest pierwszym bezpłatnym produktem o tak rozległej funkcjonalności,istotnie ułatwiającym

żmudny i czasochłonny proces wypisywania recept, tym samym przyczyniając się do istotnego

skróceniu czasu trwania wizyty pacjenta w gabinecie lekarskim.
Kategoria:

Nowoczesne rozwiązania medyczne są w dzisiejszych czasach niezbędnym składnikiem wyposażenia każdego gabinetu medycznego. Firma Trimed specjalizuje się dystrybucją najnowocześniejszych i nowatorskich narzędzi oraz urządzeń leczniczych pomiędzy innymi ze specjalizacji - ginekologicznej, kardiologicznej, radiologicznej i innych. Dysponujemy tak bardzo specjalistycznymi urządzeniami jak na przykład holter , Ultrasonix wykonujemy także serwis USG. Nasza rola nie kończy się tylko na sprzedaży aparatury. Gwarantujemy Państwu plany ubezpieczeniowe tudzież gwarancyjne, dzięki jakich wyposażenie jaki u nas zakupicie będzie zarówno serwisowany jak i poddawany przeglądom jak również aktualizacjom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl