Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
19
65106


 
Opis Ze względu na starzenie się skóry, kremy i maski tracą swoją skuteczność, ponieważ nie wnikają w głębokie warstwy, dlatego kosmetologia ma do zaoferowania bardziej radykalna metodę jaka jest mezoterapia igłowa. Zaletą tej metody jest to, że substancje czynne działają lokalnie, tylko na poziomie skóry, nie przenikając do krwi, dlatego nie odnotowuje się skutków ubocznych. Jednak iniekcje z substancji odżywczych działają na skórę. Dlatego nie zdziw się, jeśli po zabiegu nagle zobaczysz że jej stan znacznie się poprawił.

 

Słowa kluczowe stomatolog   botoks   wybielanie zębów   dentysta   medycyna estetyczna
Url http://smile.expert
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Bezcenny Dar - to program na rzecz specjalnych substancji którymi są komórki macierzyste. Zaplanowanym celem jest podnoszenie świadomości jak również edukowanie społeczeństwa, a przede wszytskim początkujących mam, na temat tego, co kryje w sobie krew pępowinowa pobierana przy porodzie i w jaki sposób w przyszłości będzie w stanie pomóc naszym dzieciom.Naświetlamy, czym jest bank krwi pępowinowej tudzież w jaki sposób przyszykować się do pobrania i przechowywania krwi pępowinowej naszego malca. Zapraszamy każdą zainteresowaną osobę na naszą stronę www. Prezentujemy najnowsze efekty badań tudzież artykuły naukowe dotyczące przeszczepów. Tu odkryjecie informacje na wszystkie pytania połączone z pobieraniem oraz przeszczepianiem komórek macierzystych.
Kategoria:

Jeżeli szukają Panie doświadczonego ginekologa-położnika, zapraszamy do kontaktu ze specjalistą ginekologii i położnictwa - prof. dr n. med. Ewą Wender-Ożegowską, która prowadzi indywidualną praktykę w ramach prywatnego, Specjalistycznego Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego w Poznaniu. Dziekan Wydziału Lekarskiego I UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, poza położnictwa i ginekologii, świadczy też specjalistyczne usługi w zakresie leczenia onkologicznego oraz diagnostyki m. in. w kierunku HPV, mięśniaków macicy, niepłodności lub zaburzeń około- i pomenopauzalnych. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz gabinet okulistyczny mieszczący się w Płońsku z nadzieją, że oferta ta sprosta Państwa oczekiwaniom a także zainteresuje Państwa na tyle żeby skorzystać z naszych usług. Jesteśmy jednostką medyczną zajmująca się diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu zarówno dorosłych jak i dzieci. Nasz gabinet okulistyczny prowadzony jest przez doświadczonego specjalistę. Specjalizujemy się w diagnostyce okulistycznej i leczeniu chorób oczu, w tym również w badaniach profilaktycznych i okresowych oraz badaniach okulistycznych kierowców. Gwarantujemy Państwu rzetelną diagnostykę i profesjonalne podejście do leczenia. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na tę stronę internetową:
Kategoria:

Parkinson to powszechna choroba osób starszych. Dowiedz się jak skutecznie zapobiegać występowaniu bądź rozwojowi choroby. Poznaj główne przyczyny, czynniki ryzyka i objawy tej dokuczliwej choroby. Serwis porusza tematykę istotnych kwestii diagnozy oraz leczenia Parkinsona. Zawiera praktyczne porady dotyczące rehabilitacji i pomocnej profilaktyki zapobiegawczej nawrotów czy wzrostu natężenie choroby. Parkinson może trwale zniszczyć prawidłowe funkcjonowanie człowieka – dowiedz się, jak do tego nie dopuścić.
Kategoria:

Specjalizacją lekarza medycyny Mikołaja Pernaka jest medycyna estetyczna i chirurgia kosmetyczna. Doktor ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na specjalizacji chirurgicznej a nieustannie partycypuje w różnorodnego typu szkoleniach oraz kursach z interesującej go dyscypliny. Lek. Med. Mikołaj Pernak prowadzi w Gdańsku osobisty gabinet medycyny estetycznej oraz chirurgii kosmetycznej, oferuje szereg zabiegów - m.in. liposukcję i modelowanie sylwetki, podnoszenie piersi czy usuwanie znamion a także odkrywcze osocze bogatopłytkowe czy nieoperacyjny lifting twarzy z użyciem nici Silhouette. Po kompletną propozycję zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl