Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310

www.waga.net.pl


 
Opis Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Waga. Specjalizujemy się w dystrybucji wag oraz systemów ważących. Siedziba naszej firmy mieści się w województwie małopolskim, w miejscowości Węgrzce. Pozostajemy w ścisłym kontakcie z wiodącymi firmami technologicznymi, elektronicznymi i informatycznymi, co umożliwia nam stałe doskonalenie metod pracy i indywidualne podejście do realizacji zleceń. Kadra naszych pracowników potrafi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym oczekiwaniom klientów, co zapewnia nam długą listę zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe wagi samochodowe kraków   wagi samochodowe   wagi przemysłowe kraków   wagi przemysłowe   wagi pomostowe   wagi hakowe   wagi zbiornikowe   wagi podkładkowe   wagi przenośne   czujniki tensometryczne kraków
Url http://www.waga.net.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Produkcja Przemysł > Elektronika
Data wpisu Jul 11, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
W kwietniu 2004 roku działalność swą zapoczątkowała na rynku świętokrzyskim firma MIX Dystrybucja z siedzibą w Kielcach. Jednostka ta specjalizuje się w dystrybucji nowoczesnych lakierów wodnych i konwencjonalnych lakierów samochodowych 2K. Zyskają tu Państwo możliwość komputerowego doboru lakieru,a także zaopatrzenia serwisów blacharsko-lakierniczych, zakładów produkcyjnych oraz sklepów i mieszalni. Oferta obejmuje: lakiery wodne, samochodowe i przemysłowe Koncernu PPG; artykuły i akcesoria pomocnicze oraz osprzęt blacharsko-lakierniczy. Ponadto firma przeprowadza profesjonalne szkolenia dla lakierników, a także lokalne akcje promocyjno-szkoleniowe u kontrahentów. Obszar działalności MIX Dystrybucja obejmuje zarówno region świętokrzyski jak i małopolski. Więcej szczegółów o firmie i ofercie znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Firma Rozamet- Producent Siatek Tkanych Technicznych z siedzibą w Biłgoraju dostarczy techniczną siatkę metalową dla dowolnego projektu przemysłowego albo architektonicznego. Obsługujemy Klientów z całej Polski. Jesteśmy producentem siatek ze stali zwykłej, ocynkowanej, nierdzewnej i kwasoodpornej oraz miedzi oraz aluminium. Siatki wytwarzamy zgodnie z Polską Normą PN-88/M-94000 bądź wedle żądań. Każdy Klient jest dla nas równie ważny i każdy może liczyć na podmiotowe podejście naszych pracowników. Staramy się w krótkim czasie rozstrzygać wszelkie problemy związane z zapotrzebowaniem na siatki metalowe i gwarantujemy elastyczność oraz punktualność dostaw. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej wiadomości.
Kategoria:

Firma MS Plus to doskonały wybór, jeżeli szukasz wysokiej klasy odzieży roboczej, która zapewni komfort i bezpieczeństwo Twoim pracownikom. Funkcjonuje na rynku już od 1991 roku, a wiele lat zdobywania doświadczenia połączone z dokładnym wsłuchaniem się w potrzeby klientów zaowocowało utworzeniem kompleksowej propozycji idealnie na nie reagującej. Znajdziesz w niej nie tylko odzież roboczą, ale również ochronną oraz ostrzegawczą, która dzięki swojej rozmaitości przenika do niezwykle szerokiego grona odbiorców. MS Plus stawia na rzetelność i fachową obsługę, zapewniającą sprawną oraz terminową realizację każdego zlecenia. Więcej dokładnych informacji na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej
Kategoria:

Skup palet - woj.śląskie. Renowacja, naprawa, recykling palet - drewniane palety, nadstawki paletowe, Nadstawki drewniane, palety jednorazowe oraz przemysłowe. Zapraszamy Państwa - europaleta używana, paleta przemysłowa, pojemnik siatkowy, palety śląskie.
Kategoria:

Projektowanie i programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki oraz systemów sterowania, to oferta firmy KSC-Automation w Czerwieńsku. Zapewniamy systemy wizualizacji procesów przemysłowych, przeprowadzamy prefabrykację szaf zasilających i sterowniczych i prac elektrycznych na obiekcie. Pracujemy na komponentach firm SIEMENS, Mitsubishi i wielu innych. Przygotowujemy ponadto software i projektujemy oprogramowanie oraz uruchamiamy system Scada w TIA Portal WinCC Professional Advance z archiwizacją danych w MS SQL Server 2014. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl