Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
4
64921


 
Opis Ultrarent Zakład Badań Nieniszczących specjalizuje się w ekspertyzach technicznych i badaniach nieniszczących tj.radiograficznych, ultradźwiękowych, magnetyczno-proszkowych. Umożliwiają one wykrycie niezgodności materiałowych, występujące w złączach spawanych. Badania wykonywane są m.in. na zbiornikach LPG, kotłach parowych, odlewach, rurociągach technicznych i preizolowanych, konstrukcjach stalowych.

 

Słowa kluczowe radiografia   spawalnictwo   badania ndt
Url http://www.ultrarent.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jun 8, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Przedsiębiorstwo Gwarant-Eko posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zakresie ochrony powietrza atmosferycznego. Produkuje wszelkiego typu wkłady do urządzeń odpylających, takie jak: filtry do klimatyzacji, filtry do wentylacji, kompensatory, rękawy filtracyjne, tkaniny filtracyjne, worki filtracyjne, włókniny filtracyjne, włókniny poliestrowe, włókniny polipropylenowe. Przedsiębiorstwo stawia sobie jako fundamentalny cel dalszy prężny rozkwit na rynku produkcji wszelkiego typu rękawów filtracyjnych, dążąc do tego aby powietrze wokół największych zakładów przemysłowych świadczyło o naszej wspólnej trosce o środowisko.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo NS Metal Sp. z o.o. Siedziba zakładu znajduje się w Gliwicach. Naszą branżą jest obróbka skrawaniem CNC. Tokarstwem zajmujemy się od początku naszej działalności, co zapewnia wysoką jakość usług oraz artykuły, jakie spełnią Państwa oczekiwania. Zatrudniamy doświadczonych tokarzy, jacy poradzą sobie z realizacją każdego zlecenia. W ramach frezowania metalu sporządzimy przeróżnego typu elementy dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego lub gastronomicznego. Ze swojej strony zapewniamy terminową adaptację każdego zamówienia, miłą i doświadczoną obsługę, kompetentne doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Nasi fachowcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i przyrządzą kosztorys obróbki metali. Szczegółowe informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Odkąd SPETECH obecny jest na rynku bezazbestowych uszczelnień przemysłowych, a ma to miejsce od 1991 roku, zaspakajamy w profesjonalny sposób nie tylko potrzeby produktowe naszych klientów, ale również rozpoznajemy ich problemy techniczno-eksploatacyjne w aspekcie ekonomicznym z zakresu szczelności urządzeń i instalacji.

Nasza oferta: uszczelki, szczeliwa, pakunki dławnicowe, sznury uszczelniające, płyty uszczelkarskie, kompensatory, uzczelki w koszulce Ptfe, Gfo, Grafit, eptfe.

Domeną naszej działalności jest obszar stosowania uszczelnień spoczynkowych do aparatów i rurociągów przemysłowych, a także dynamicznych i quasi statycznych do pomp i armatury. Oferta produktowa oparta jest na możliwościach wytwórczych nowoczesnego parku maszynowego i prowadzona jest zgodnie z posiadanym certyfikatem ISO 9001. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane i wyposażone w system stałej kontroli splatarki do produkcji pakunków plecionych z wysokojakościowych przędz, automaty do wielkoseryjnej produkcji preformowanych uszczelniających pierścieni grafitowych, nowoczesne gniazda do cięcia wysokoenergetycznym strumieniem wody w połączeniu z gniazdami wykonawstwa narzędzi pozwalających na szybką i rzetelną realizację nawet nietypowych zamówień klientów.
Kategoria:

ZACH METALCHEM to firma zapewniająca wszechstronną obsługę w zakresie automatyki oraz pomiarów. Siedziba firmy mieści się w Gliwicach. ZACH METALCHEM specjalizuje się w wytwórczości, doborze oraz montażu aparatury kontrolno-pomiarowej. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia służące do sygnalizowania poziomu cieczy, wskaźniki poziomu cieczy oraz mierniki poziomu cieczy oraz materiałów sypkich. Sowity asortyment ZACH METALCHEM tworzą również czujniki temperatury, przetworniki temperatury, mierniki i regulatory ciśnienia i wiele innych artykułów. Urządzenia sygnowane marką ZACH METALCHEM opisują się bardzo wysoką postacią i funkcjonalnością. Firma poszerza swoją propozycję zgodnie z potrzebami klientów. Pracownicy ZACH METALCHEM to wysoko wykwalifikowani specjaliści, jacy służą kompetentnym doradztwem. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma MS Plus to doskonały wybór, jeżeli szukasz wysokiej klasy odzieży roboczej, która zapewni komfort i bezpieczeństwo Twoim pracownikom. Funkcjonuje na rynku już od 1991 roku, a wiele lat zdobywania doświadczenia połączone z dokładnym wsłuchaniem się w potrzeby klientów zaowocowało utworzeniem kompleksowej propozycji idealnie na nie reagującej. Znajdziesz w niej nie tylko odzież roboczą, ale również ochronną oraz ostrzegawczą, która dzięki swojej rozmaitości przenika do niezwykle szerokiego grona odbiorców. MS Plus stawia na rzetelność i fachową obsługę, zapewniającą sprawną oraz terminową realizację każdego zlecenia. Więcej dokładnych informacji na temat oferty znajdziesz na stronie internetowej
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl