Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011


 
Opis Ultrarent Zakład Badań Nieniszczących specjalizuje się w ekspertyzach technicznych i badaniach nieniszczących tj.radiograficznych, ultradźwiękowych, magnetyczno-proszkowych. Umożliwiają one wykrycie niezgodności materiałowych, występujące w złączach spawanych. Badania wykonywane są m.in. na zbiornikach LPG, kotłach parowych, odlewach, rurociągach technicznych i preizolowanych, konstrukcjach stalowych.

 

Słowa kluczowe radiografia   spawalnictwo   badania ndt
Url http://www.ultrarent.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jun 8, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Na stronie znajdziesz mnóstwo rzetelnych publikacji oraz porad na temat branży magazynów. Wynajem - magazyny.pl jest to blog w bardzo dobrym kształcie, informacje o rynku magazynowym z kraju i ze świata, interesujące fakty z sektora magazynowego.

Dziś nie tylko w Europie, ale i na naszym rynku magazynowym pracuje sporo przedsiębiorców, którzy zajmują się budową i projektowaniem nowoczesnych parków magazynowych, gdzie inwestorzy mogą podnająć dopasowany magazyn za rozsądne pieniądze. Najbardziej znani deweloperzy wznoszą parki magazynowe na terenach różnych części kraju do których należy Śląsk, centrum Mazowsza głównie tereny blisko miasta stołecznego Warszawy, Pomorza. Na terenie Polski powierzchni magazynowych gotowych do wynajęcia znajduje się cały szereg, z tego powodu wybór nie jest łatwy. Co w takim razie jest ważne w czasie wybierania magazynu w opcji wynajmu?

Najczęściej w wątku selekcji powierzchni magazynowych na wynajem najważniejszą funkcję kreuje usytuowanie budynku magazynowego. Najlepiej funkcjonują te magazyny, gdzie mapa dróg i autostrad znajduje się na wysokim poziomie. Poza miejscem budowy parku magazynowego ważna jest też sprawa, czy powierzchnię magazynową można przystosować do odrębnych wymagań danego wynajmującego. Nie zawsze, że tradycyjne obiekty magazynowe nadają się dla wszystkich, ponieważ poszczególne firmy mają szczególne wymogi.

Na tego typu problemy otrzymasz odpowiedź na na witrynie, sprawdź sam czy Twoja wiedza o wynajmowaniu magazynu jest wystarczająca.
Kategoria:

W przetwórstwie odpadów z tworzyw sztucznych specjalizuje się P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Jesteśmy firmą recyklingową, która działa głównie na terenie Poznania i Wielkopolski, ale też w kraju. Odbieramy z zakładów produkcyjnych i przetwarzamy tworzywa takie, jak polistyren (PS), polichloerk winylu (PVC, PWC), polietylen (PE), polipropylen (PP), polioksymetylen (POM), poliamid (PA) czy poliwęglan (PC). Posiadamy niezbędne dokumenty i pozwolenia na zbieranie, odzysk, transport oraz przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych. Działamy kompetentnie.
Kategoria:

Rodzinna firma z wieloletnią tradycją GALMEX proponuje swoim klientom pełne usługi w zakresie obróbki metali za pomocą skrawania i powłok galwanicznych. Początki aktywności firmy sięgają 1982 roku. W tej chwili jest to jeden najlepszych zakładów galwanizacyjnych w Białymstoku. Specjalizacją firmy są obróbki metalu skrawaniem poprzez toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie na specjalistycznych obrabiarkach CNC, jak również obróbki galwaniczne poprzez cynkowanie i cynowanie. Obróbka metali odbywa się pod okiem doświadczonego personelu za pomocą specjalistycznych narzędzi. Tak aby wyjść na naprzeciw oczekiwaniom GALMEX całkowicie dostosowuje się do potrzeb klientów bez względu na wielkość zamówienia. Dodatkowym plusem są atrakcyjne ceny i możliwość prowadzenia stałej współpracy uwzględniającej wysokie rabaty. Więcej szczegółowych informacji można odszukać na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty sklepu internetowego Hart Centrum Metali Nieżelaznych. Proponuje on swoim klientom nadzwyczaj rozległy wybór artykułów ze stali nierdzewnej, metali nieżelaznych, a również inne akcesoria uzupełniające. Wśród asortymentu znajdą Państwo między innymi wyroby śrubowe, armaturę kwasoodporną, akcesoria żeglarskie oraz pszczelarskie, blachy oraz kształtowniki, jak także zawiasy, elementy balustrad i niezbędne środki chemiczne. Hart Centrum Metali Nieżelaznych to także bezpieczne transakcje i pełen komfort - czytelna instrukcja składania zamówień, profesjonalna pomoc, opcja odbioru osobistego. Szczegóły na stronie
Kategoria:

Na rynku znaleźć można wiele firm oferujących malowarki. Chcę podkreślić, że jeśli poszukujesz takiego sprzętu to na pewno musisz dokładnie zapoznać się ze specyfikacją techniczną. Rodzajów maszyn jest bardzo dużo - u nas otrzymasz bezpłatną pomoc, która zagwarantuje Ci zakup odpowiedniej maszyny. Malowarki można podzielić na drogowe i przemysłowe. W każdej dziedzinie posiadamy wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Przyjdź, spotkaj się z nami - pozwól nam doradzić Tobie podczas zakupu malowarki dla siebie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl