Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743


 
Opis Zadajesz sobie pytanie: “Czy jestem uzależniony?” i zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy poradni leczenia uzależnień? Chcesz o tym porozmawiać i dowiedzieć się, na jakie wsparcie możesz liczyć? Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Ośrodek Odwykowy „WSPARCIE” to właściwe miejsce dla Ciebie. Nasza siedziba znajduje się w Szenajdzie koło Kościerzyny w województwie pomorskim. Jeśli jesteś kimś z rodziny, a może przyjacielem osoby, w stosunku do której podejrzewasz, że ma problem z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, hazardu, komputera czy też leków, to również trafiłeś pod dobry adres. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania na temat leczenia uzależnień. Zasugerujemy Ci rozwiązanie i damy nadzieję, której zapewne potrzebujesz.

 

Słowa kluczowe leczenie alkoholizmu gdynia   leczenie alkoholizmu hipnozą   leczenie alkoholizmu kaszuby   leczenie alkoholizmu kraków
Url http://twojewsparcie.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Jul 19, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
ARTmen.eu to prestiżowa biżuteria, tworzona specjalnie dla nowoczesnych mężczyzn a wszystkie przedmioty wykonywane są ręcznie z największą starannością i dbałością o jakość wykonania.Specjalizujemy się w bransoletach skórzanych w połączeniu ze srebrem, rzemień ze srebrem oraz naszyjniki z rzemienia okrągłego i plecionego oczywiście wszystko połączone ze srebrem.
Kategoria:

Specjalistyczne Studio Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Stomatologia Rodzinna s.c. W.M. Kuroczko świadczy usługi dentystyczne w gabinecie stomatologicznym w Zamościu. Lekarze dentyści podejmują w godzinach 9-20 od poniedziałku do piątku. praktyki zyskane przez lata pracy przełożyło się na stosowną część zaświadczanych usług stomatologicznych jak: stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka, implantologia i protetyka na implantach, wybielanie zębów, diagnostyka rtg. Gabinet gości dzieci i dorosłych. Więcej na rzecz usług na stronie internetowej gabinetu.
Kategoria:

Firma APOldent/HSM A Polanowska jest prekursorem wykorzystania technik termplastycznych w protetyce stomatologicznej. Bierze udział w programach edukacyjnych i badawczych. Oferuje unikalne materiały i sprzęt stomatologiczno-protetyczny dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.
Kategoria:

Jeżeli poszukujesz profesjonalisty, który wykona tatuaż zgodnie z twoimi oczekiwaniami, wybierz Dark Tattoo. Jest to studio tatuażu w Kielcach, które zapewni ci poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz przyjazną, bezstresową atmosferę. Kadra z kilkunastoletnim doświadczeniem zadba o to, by wzór został wykonany zgodnie z twoim zamysłem. W razie potrzeby możesz liczyć na porady odnośnie każdej twojej wątpliwości.
Kategoria:

Miałeś wypadek i teraz puchnie Ci ręka albo kończyna dolna? A może po kilku dobach od przypadku dojrzałeś, że bolą Cię żebra? Z pewnością szukasz konsultacji chirurgicznej. Niepoprawnie zrośnięte kości będą doskwierały już do końca życia- będziesz cierpieć przy każdej odmianie pogody, w dużym stopniu ograniczony będzie zakres ruchów Twojej kończyny. Nie lepiej tego ustrzec się, zgłaszając się w porę do lekarza? Doktor Włodzimierz Kosicki jest doświadczonym chirurgiem, który wspomoże we wszystkich materiach połączonych z urazami kostnymi i nie tylko. Przyjmuje w dwóch gabinetach na terenie województwa zachodniopomorskiego - w Dobrej i w Policach. Jeśli jest taka potrzeba, umawia się z Chorymi w ich domach na wizyty domowe. Zajrzyj na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl