Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
3
64830


 
Opis Zadajesz sobie pytanie: “Czy jestem uzależniony?” i zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy poradni leczenia uzależnień? Chcesz o tym porozmawiać i dowiedzieć się, na jakie wsparcie możesz liczyć? Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Ośrodek Odwykowy „WSPARCIE” to właściwe miejsce dla Ciebie. Nasza siedziba znajduje się w Szenajdzie koło Kościerzyny w województwie pomorskim. Jeśli jesteś kimś z rodziny, a może przyjacielem osoby, w stosunku do której podejrzewasz, że ma problem z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, hazardu, komputera czy też leków, to również trafiłeś pod dobry adres. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania na temat leczenia uzależnień. Zasugerujemy Ci rozwiązanie i damy nadzieję, której zapewne potrzebujesz.

 

Słowa kluczowe leczenie alkoholizmu gdynia   leczenie alkoholizmu hipnozą   leczenie alkoholizmu kaszuby   leczenie alkoholizmu kraków
Url http://twojewsparcie.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Jul 19, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Gabinet ginekologiczny w Białymstoku proponuje swoim pacjentom rozległy zakres usług. Realizuje: badania ginekologiczne, prowadzenie ciąży, antykoncepcja, leczenie chirurgiczne, porady ginekologiczne, jak i leczenie dzieci. Gabinet dysponuje też pracownią USG. Znakomicie wyposażony gabinet, jak również duża wiedza lekarza specjalisty gwarantują pacjentom bezpieczeństwo, komfort, jak również kompleksową obsługę. Gabinet ginekologiczny w Białymstoku to placówka medyczna, która realizuje wszelkie standardy wymagane przez Unię Europejską. Więcej dokładnych informacji można wyszukać na stronie internetowej.
Kategoria:

Witajcie na mojej stronie.
Zapraszam wszystkich Państwa do ćwiczenia QiGong, w Lublinie
filii "Medical QiGong Academy in Scandinavia".

QiGong, to sztuka posługiwania się energią życiową dla zdrowia, siły wewnętrznej i doskonalenia umysłu.
Ćwiczymy QiGong - Styl Da Mo:
Kategoria:

Firma Medikompleks Sp. z o.o. proponuje pacjentom dużą różnorodność usług medycznych. Istniejemy w branży od ponad piętnastu lat. Jedną z naszych działalności jest prowadzenie hospicjum domowego. Leczymy pacjentów na podstawie kontraktów podpisanych z NFZ. Pracuje u nas dobrze wyedukowany pesonel medyczny, który zapewnia doskonałą opiekę każdemu pacjentowi. Cały nasz personel cyklicznie uczestniczy w sympozjach, dzięki czemu poprawia posiadaną wiedzę. Oferujemy także sposobność skorzystania ze świadczeń uruchomionej niedawno szkoły rodzenia.
Kategoria:

Lusowski Zdrój to miejsce, w którym mogą Państwo skorzystać z szerokiego pakietu usług związanych ze SPA&Wellnes. Dodatkowo zapraszamy do korzystania z profesjonalnych świadczeń kosmetycznych a także z naszego basenu. Nasza oferta obejmuje m.in. peelingi, modelowanie sylwetki, makijaż czy też depilację. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla SPA dla sportowców oraz dzieci. Oferujemy zajęcia w grupach i treningi z Mistrzem a także aromaterapeutyczne seanse saunowe, natomiast na basenie organizujemy naukę pływania, fitness wodny a nawet imprezy urodzinowe.
Kategoria:

Gabinet stomatologiczny Alfa Dental w Olsztynie świadczy usługi dentystyczne dla dzieci i osób dorosłych. Gabinet Alfa Dental został stworzony z myślą o wymagających pacjentach, zespół specjalistów stara się przeprowadzić każdego pacjenta przez zabiegi bezstresowo, szybko i bezboleśnie.
Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, wykorzystaniu najnowszych technologii i profesjonalnemu podejściu usługi świadczone są przez nas na najwyższym poziomie.
Gabinet Alfa Dental specjalizuje się głównie w implantologii, chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, jak również protetyce i stomatologii estetycznej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl