Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489

www.toraf.pl


 
Opis Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF w Maciejowie Leszek, Tomasz i Rafał Węgrzynowscy Sp. j. funkcjonuje na rynku nasiennym od 25 lat. Zajmujemy się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym i artykułami związanymi z uprawą warzyw, kwiatów i ziół z nasion. W swojej ofercie dysponujemy ponad 500 pozycji nasion warzyw, kwiatów, ziół, traw, nasion na kiełki i roślin egzotycznych. Dysponujemy 40 ha własnych upraw. Konfekcjonujemy nasiona własnej produkcji, jak też pochodzące od krajowych i zagranicznych firm nasiennych. Zapraszamy do współpracy!

 

Słowa kluczowe nasiona warzyw i kwiatów   hurtownia nasion   nasiona ziół hurt   producent nasion   nasiona warzywne   producent nasion kwiatów   producent nasion warzyw   producent nasion kwiatów jednorocznych   producent nasion kwiatów wieloletnich   producent nasion warzyw gruntowych
Url http://www.toraf.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jul 11, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Firma Adiatek działa na rynku od wielu lat. Bogate doświadczenie, umożliwia na przygotowanie oferty dostosowanej do wymagań różnorodnych klientów. Zmywarki elektryczne, bateryjne, bateryjne z trakcją i bateryjna samojezdne to urządzenia najwyższej jakości i jakości. Podejmując współpracę z Adiatek prawie każdy z odbiorców ma możliwość liczyć na radę i porady powiązane z wadliwym działaniem albo pojawiającymi się problemami, dowóz środków chemicznych i dostępność prezentowanych produktów. Współpraca jest bardzo owocna dla obu stron dzięki czemu zadowolenie kontrahentów równoznaczne jest z kolejnym rozwojem firmy.
Kategoria:

Produkowaniem smacznych i zdrowych i przede wszystkim naturalnych pieczarek zajmujemy się od wielu lat. Klientom z całego województwa firma Agro Team z Goździna oferuje pieczarki świeże i przetworzone. Jesteśmy w stanie przekazać praktycznie każdą ilość asortymentu. Dla państwa wygody pieczarki przesyłamy w workach albo skrzynio-paletach. Drugim profilem działalności jest produkcja nawozu do hodowli pieczarek. Nawóz stanowią odpowiednio wymieszane ze sobą surowce, poddawane fermentacji, a potem pasteryzacji. Nasza firma zatrudnia specjalistów, którzy każdego dnia dbają o wysoką jakość produktów. Szczegółowe informacje na stronie internetowej.
Kategoria:

Metalinox bezustannie wzbogaca swoją propozycję i pracuje nad rozciągnięciem listy trwałych konsumentów. Od lat inwestujemy w najnowsze machiny, aby nasza produkcja była jeszcze wydajniejsza. Gwarantujemy, że wszystkie zamówione u nas śruby i części metalowe, wykonane są z najlepszej próby stali nierdzewnej. Dodatkowo jest ona kwasoodporna. W skład naszych partnerów biznesowych, wchodzą najogromniejsi producenci z branży artykułów metalowych. Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowana kadra i stale czynne biuro obsługi Klienta, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy ukontentowanie i dobre samopoczucie. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i zaznajomienie się z naszą ofertą:
Kategoria:

Curacja to sklep online z zaopatrzeniem medycznym. W asortymencie sklepu Curacja są opatrunki, płyny do dezynfekcji, a także specjalistyczne kosmetyki: mydła, szampony, płyny i olejki do kąpieli, oraz akcesoria dodatkowe:
rękawice i czepki, oraz żele, emulsje i chusteczki pielęgnacyjne. Dodatkowo można kupić zestawy do podróży, a także środki przeciw oparzeniom i na ospę. Artykuły dostępne w sklepie Curacja mają właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, dzięki czemu dają skuteczną pielęgnację, ochronę i dezynfekcję.
Kategoria:

Firma Dematec w osobistej ofercie proponuje urządzenia takie jak tokarki, urządzenia powiązane z centrami obróbczymi dwu sieciowymi, jak również szeroki asortyment związany z obrabiarkami wyposażonymi w systemy wielogłowicowe z dodatkowymi wrzecionami frezującymi. Firma ta para się również dostawą wielkogabarytowych maszyn powiązanych z przemysłem stoczniowym, górniczym. Współpraca z Tsugami pozwala na promowanie nano obróbki na Polskim rynku. Podajniki , pręty, uchwyty, stoły obrotowe, narzędzia, części zamienne to też detale które znaleźć można w ciągle powiększającej się ofercie spółki Dematec.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl