Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

www.techniczny.sklep.pl


 
Opis Ogrodzenia kute, przemysłowe i systemowe, bramy uchylne, przesuwne, a ponadto kowalstwo artystyczne i ślusarstwo produkcyjno-usługowe to oferta P.W.P.H.U. Stein-Metal mgr inż. Tomasz Kozik w Gierałtowicach. Nasza firma specjalizuje się również w automatyce do bram, dystrybucji napędów do bram oraz pilotów, będąc także przedstawicielem firmy Nice. Oferujemy bramy segmentowe, bramy podnoszone, bramy przemysłowe i wiele innych. Działamy od 20 lat, w 2012 r. wprowadzając usługi w zakresie nowoczesnej technologii oświetlenia LED, tworząc nową markę Ledini. Zapraszamy do współpracy!

 

Słowa kluczowe barwienie stali corten   blacha na balustradę   blachy perforowane na wymiar   blachy perforowane śląsk   brama czteroskrzydłowa   brama harmonijkowa   brama harmonijkowa automat   brama harmonijkowa producent   brama harmonijkowa urządzenie
Url http://techniczny.sklep.pl
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Oferujemy profesjonalny montaż filtrów cząstek stałych Euro 5 do autobusów, ciężarówek i osobowych. Największy wybór producentów filtrów DPF i katalizatorów SCR, gwarancja i załatwienie formalności.
Dzięki zamontowaniu filtra cząstek stałych w pojeździe z normą Euro 1 lub 2 właściciel pojazdu podniesie ekologię w pojeździe do Euro 4 co umożliwi mu wjazd do zielonych stref w Europie oraz niższe opłaty drogowe.
Oferujemy także rejestrację i wyrabianie ekologicznych plakietek. Ekologiczna plakietka jest przyklejana na szybę auta, które chce wjechać do strefy ekologicznej w danym mieście. Bez takiej naklejki właściciel może otrzymać wysoki mandat. Obecnie firma wyrabia plakietki uprawniające do wjazdu do miast niemieckich, duński i angielskich. Strefy te nazywa się Low Emission Zones.
Kategoria:

Poszukują Państwo firmy, która całościowo opracuje plan ochrony przeciwpożarowej Waszej firmy lub budynku mieszkalnego? Zapraszamy do współpracy z firmą Pirotoks Sp. Z o.o. w Katowicach, która wykonuje projekty systemów PPOŻ, oświetlenia ewakuacyjnego czy instalacji hydrantowych. Współpracę standardowo rozpoczyna od uzgodnieniu dokumentacji, opieki podczas realizacji aż po montaż i wyposażenie w sprzęt gaśniczy. W ramach usług znakujemy obiekty znakami bezpieczeństwa i PPOŻ oraz realizujemy usługi serwisowe, m. in. konserwację gaśnic i agregatów gaśniczych. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

W Bydgoszczy znajduje się siedziba firmy AK-TECHNIC, która zajmuje sie sprzedażą narzędzi skrawających oraz materiałów eksploacyjnych do narzędziowni. Firma posiada długoletnie doświadczenie w branży przemysłowej, oferuje najwyższej jakości urządzenia i zapewnia profesjonalne doradztwo. W jej ofercie znaleźć można grafity EDM, narzędzia skrawające, środki chemiczne do form, narzędzia i20 wyposażenie warsztatów, druty mosiężne oraz szeroki wybór rurek. Firma oferuje szybką realizację zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy. Po więcej informacji na temat pełnej oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Celem działania portalu firmypolski.pl jest, poza katalogowaniem podmiotów gospodarczych, pomoc w promocji marki. Zaprezentowaliśmy ofertę działań, gwarantujących długofalowe efekty. Cały katalog jest stale indeksowany przez roboty wyszukiwarek, co pozwala na skuteczne pozycjonowanie firmowych stron. Zadaniem klienta jest tylko opracowanie i umieszczenie ogłoszenia wraz z logiem przedsiębiorstwa. Ogłoszenia standardowe można dodawać nieodpłatnie, natomiast skomplikowane i wyróżnione ogłoszenia są dostępne za dodatkową opłatą.
Kategoria:

Twoja firma na co dzień zajmuje się montażem instalacji elektrycznych? Często zamawiasz różne urządzenia i chcesz je kupować w atrakcyjnych cenach? Zapraszamy Cię do kontaktu z naszą elektrotechniczną hurtownią. Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów, mamy szeroki wachlarz produktów i u nas coś dla siebie znajdą nie tylko przedsiębiorcy, ale także osoby prywatne. Z przyjemnością doradzimy i damy wiele przydatnych wskazówek.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl