Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
16
65460


 
Opis W Prywatnych Gabinetach Ortopedyczno-Rehabilitacyjnych w Krakowie oferowane są profesjonalne zabiegi wraz ze specjalistyczną diagnozą lekarską oraz badaniami diagnostycznymi. W ofercie można znaleźć terapię falami uderzeniowymi ESWT, leczenie skoliozy metodą Pressio DEF, masaże lecznicze i relaksacyjne oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Słowa kluczowe rezonans magnetyczny kraków   masaż kraków   ortopeda kraków   rehabilitacja kraków   rtg kraków   rentgen kraków   lekarz sportowy kraków
Url http://www.rehabilitacje.org
Kategorie Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Oct 7, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Osobom trenującym polecamy nasz profesjonalny masaż sportowy – Wrocław to miejsce, w którym znajdziesz nasz salon. Dzięki naszym usługom zapobiegniesz urazom, gdyż przygotujesz mięśnie do wysiłku, zniwelujesz napięcie oraz ograniczysz ryzyko wystąpienia skurczu. Profesjonalnie zajmiemy się osobami po przebytych kontuzjach. Jeszcze dziś zapisz się do nas i przekonaj się, czy odpowiadają Ci nasze usługi.
Kategoria:

SklepikSeniora.pl to największy internetowy sklep z produktami dla osób starszych. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkaset specjalnie dobranych produktów, przeznaczonych dla osób 50+ oraz dla osób o ograniczonej sprawności, żyjących samotnie i borykających się z codziennymi problemami zarówno w domu, jak i poza nim. Wśród polecanych produktów na szczególną uwagę zasługują produkty dla zdrowia i urody, w tym produkty pielęgnacyjne do ciała, ciepłe szale i pledy, telefony komórkowe dla Seniora, buty i koce elektryczne - w sam raz na chłodne dni, ciśnieniomierze, sprzęt rehabilitacyjny oraz szeroki dział z upominkami i prezentami dla babci, dziadka, mamy lub taty! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!
Kategoria:

Malowniczo położony wśród lasów i jezior Ośrodek Jeździecki "Qń" zaprasza na jazdę konną dla dzieci niepełnosprawnych. Turnusy hipoterapii prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy pokoje z łazienkami przystosowanymi dla niepełnosprawnych. Opiekunom grup zapewniamy bezpłatny pobyt.
Kategoria:

Revital Wczasy Borne Sulinowo - Ośrodek wypoczynkowy Borne Sulinowo oferuje: turnusy odchudzająco-kondycyjne, turnusy rehabilitacyjne, ferie zimowe. Rehabilitacja prowadzona jest przez specjalistów podczas zajęć na basenie, w siłowni, oraz na sali gimnastycznej.
Kategoria:

Poznańska firma Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori proponuje klientom terapie zajęciowe Montessori, logopedię i wiele różnych zajęć. Pracują u nas wysokiej klasy fachowcy, którzy zapewniają doskonałe rezultaty każdych działań. Zawsze dostosowujemy terapię do indywidualnych potrzeb naszych uczestników. Oferujemy elastyczne dogadywanie czasu trwania zajęć. Przyjmujemy zapisy telefonicznie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za zajęcia. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na regularne uczestnictwo oraz wybiorą większą liczbę zajęć, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl