Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
12
65048

www.regan.eu


 
Opis Wynajem dźwigów oraz wynajem podnośników koszowych w bardzo interesujących cenach oferuje REGAN sp. z o.o. sp.k. w Solcu Kujawskim. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości żurawie światowych marek m. in. Spierings, Demag, Liebherr, Todano Faun, Grove GMK czy XCMG. Wieloletnie praktyka i biegła wiedza, pozwalają nam na realizację nierzadko trudnych zleceń, a wszystkie zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w województwach: kujawsko-pomorskim, pomorskim, wielkopolskim oraz mazowieckim.

 

Słowa kluczowe Podnośniki koszowe   Żurawie   Podesty ruchome   Usługi dźwigowe   Wynajem podnośników   Wynajem dźwigów   Dźwigi
Url http://https://www.regan.eu
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jul 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy WIAZARY-KRATOWE.PL z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy specjalistycznym i profesjonalnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w projektowaniu i wykonywaniu obiektów o drewnianej konstrukcji inżynierskiej. Proponujemy wiązary kratowe, konstrukcje drewniane, tarcicę jak i elementy drewniane klejone takie jak blaty, stopnie, deski podłogowe czy podesty. Oferujemy jedynie solidne, wysuszone drewno odpowiednio przycięte i zabezpieczone, które wykorzystywane jest przy budowie domów, hal i obiektów rolniczych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowo Usługowe "GRANIT" Henryk Kędziora zostało stworzone w kwietniu 2000 roku jako przedsiębiorstwo o profilu ogólnobudowlanym. Pierwotnie jego aktywność obejmowała prace remontowo-budowlane, dekarskie, brukarskie, jak również roboty ziemne razem z uzbrojeniem terenów budowlanych, a przede wszystkim z termomodrenizacyjnymi elewacji budynków. Przedsiębiorstwo nieustająco dynamicznie się rozwija i wychodząc przeciw potrzebom odbiorców wciąż poszerza swoją ofertę między innymi o roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe zarówno budynków mieszkalnych jak i obiektów przemysłowych. Dodatkowo oferta firmy obejmuje również usługę prac kolejowych. PPHU Granit angażuje wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów - techników, a także doświadczonych operatorów sprzętu, kierowców, spawaczy i pozostałych ekspertów. Dzięki temu gwarantuje realizację zleceń na najwyższym poziomie. Więcej na stronie.
Kategoria:

Profesjonalne tynkowanie, gipsowanie i drobne remonty to oferta przygotowana przez poznańską firmę El-gips. Świadczy ona swoje wszechstronne usługi dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z całego województwa wielkopolskiego. Tynkujemy przeróżne budynki na zewnątrz, a również zajmujemy się pracami w środku obiektów, malujemy i szpachlujemy ściany, a także sufity. Stosujemy atestowane materiały, popularnego producenta Knauf oraz polecamy tynki maszynowe, gipsowe i wapienno-cementowe. Wspieramy oraz udzielamy ciekawych porad odnośnie remontów oraz tynkowania, osobiście w siedzibie naszej firmy, a również przez telefon. Gwarantujemy kompetentną obsługę naszych fachowców, a także terminowe oraz solidne wykonanie każdego zamówienia, a nasze prace obejmujemy 3-letnią gwarancją. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Kominiarze spotykani są dzisiaj jeszcze w wielu miastach, ale generalnie jest to już coraz rzadszy widok i coraz częściej niestety tak już będzie. Kominiarze mają w miastach wbrew pozorom dużo pracy, bo sprawdzają wywietrzniki w mieszkaniach, sprzedają kalendarze noworoczne oraz dbają o to, aby kominy i kratki kominowe były czyste i zatrucie niebezpiecznym tlenkiem węgla było znikome. Kominiarz na pewno nie będzie się nudził w mieście zarówno w sezonie letnim jak i w zimie bo, miasta mają to do siebie, że mieszka tam wiele osób i cały czas któraś osoba potrzebuje fachowej, kominiarskiej przysługi czy rady. Można w razie potrzeby dzwonić po kominiarza i on na pewno przyjdzie człowiekowi z pomocą.
Jeżeli szukasz solidnego kominiarza w Warszawie polecamy Zakład Kominiarski Konrad Małmyga.
Kategoria:

Specjalnością firmy TESM z Dolnego Śląska są kruszywa gnejsowe o zastosowaniach budowlanych i dekoracyjnych. Kora kamienna, głazy, płytka laminowana, szpilki – to tylko wybrane elementy oferty, które pozwalają zaaranżować ogród wedle własnych upodobań. Gnejsy można wykorzystać m.in. do stworzenia skalniaka, ozdobienia alejki, oczka wodnego, wypełnienia gabionu itp. Nietuzinkowa struktura gnejsowych kruszyw ogrodowych podkreśla piękno przyrody i doskonale współgra z zielenią.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl