Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952

www.pwstachyra.pl


 
Opis Szeroki zakres usług budowlanych na terenie Lublina i okolic oferuje P.W. "Stachyra" Stanisław Stachyra. Naszą ofertę stanowi równanie terenu, wyburzenia i rozbiórki, transport oraz wywóz kontenerów. Dysponujemy własną kopalnię, dzięki której w korzystnych cenach możemy proponować piach podsypkowy, piach siany, piach do tynków, żwir, kruszywo i wiele innych materiałów niezbędnych podczas budowy. Obsługujemy firmy budowlane, przedsiębiorstwa oraz odbiorców detalicznych. W branży budowlanej funkcjonujemy od 1998 r. W stałej sprzedaży Mamy kruszywo budowlane tj. kliniec, tłuczeń czy grys. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe Kopalnia piachu Lublin   Transport maszyn Lublin   Transport maszyn budowlanych Lublin   Kontenery na gruz Lublin   Kontenery budowlane Lublin   Wyburzenia Lublin   Rozbiórki Lublin   Kruszywa Lublin   Wbijanie larsenów lublin   wbijanie larsenów wibromłotem
Url http://www.pwstachyra.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Wiązary dachowe prefabrykowane wiązary drewniane prefabrykowane na dach. Wiązary z drewna belki wiązarowe dachowe tworzące w całości wiązary na dach. Firma Inter-Lers wiązary z Kłecka produkuje wiązary drewniane dachowe. Konstrukcje dachowe z drewna, więźba dachowa, impregnowane i prasowane wiązary dachowe.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Bauder ze Stuttgartu jest czołowym fabrykantem systemów dachowych w Europie. Od przeszło 150 lat przedsiębiorstwo jest własnością założycieli firmy. Bauder oferuje wszechstronne doradztwo oraz wszelkie rodzaje towarów do uszczelniania, izolacji i zazieleniania. Zaopatrujemy wysokiej jakości artykuły, jakie wyznaczają się niespotykaną dotychczas niezawodnością i skutecznością funkcjonowania. Gwarantujemy bezproblemową pracę z naszymi artykułami oraz znaczny stopień bezpieczeństwa w okresie modernizacji pokrycia dachu. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie w doborze właściwych surowców. Zapraszamy na stronę WWW firmy Bauder.
Kategoria:

ModelArt to biuro produkujące między innymi modele architektoniczne budynków mieszkalnych jak również przemysłowych. ModelArt ma niemal dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu makiet architektonicznych od wielu lat współpracujemy z licznymi biurami projektowanymi przy przygotowywaniu makiet na bazie oferowanych przez nie projektów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!
Kategoria:

Warszawska firma Mocujemy.pl to generalny dystrybutor produktów marki Specialinsert® na polskim rynku. W ciągu 40 lat naszej praktyki wyspecjalizowaliśmy się w systemach mocowań i łączenia, oferując dziś Państwu szeroki wybór wysokiej jakości elementy złączne, wkładki gwintowane, nitonakrętki i kołki zgrzewalne, a do tego innowacyjne, bezklejowe kotwy do elewacji wentylowanych. Nasze produkty są cenione w wielu branżach i mają zastosowanie w wielu materiałach tj. kompozyt i kamień, blachy i metal oraz tworzywa sztuczne, uwzględniając specyfikę montażową każdego z nich. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Z prawdziwą satysfakcją zapraszamy do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Reperator. Nasza specjalnością są kompleksowe usługi konserwacji oraz serwisowania przemysłowych maszyn spawalniczych. posiadamy duże doświadczenie, które uzyskiwaliśmy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Oferujemy kompleksowe remonty urządzeń, przeglądy okresowe i drobne naprawy. Zajmiemy się też osprzętem potrzebnym do ich prawidłowego i bezpiecznego działania. Realizujemy także pomiary ochrony przeciwporażeniowej, żeby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo korzystania z tych maszyn. Swoją pracę wykonujemy tak szybko, jak to tylko możliwe zdając sobie sprawę z tego, iż niesprawne urządzenia wstrzymują pracę, a tym samym- generują straty. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl