Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082


 
Opis Szeroki wybór pumeksów oferuje Zakład Wyrobów Piankowych GL-PUMEKS - Lucjan Gruszecki w Wiszni Małej. Na rynku działamy od 1978 r. i od tego czasu pozyskaliśmy stałą pozycją oraz opinię godnej zaufania firmy. Jesteśmy jedynym producentem pumeksu uniwersalnego - łączonego, dwukolorowego, do domowego użytku. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę produktów technicznych tj. szklo piankowe, poliuretan techniczny bądź granulaty kwarcowe. Nasze produkty eksportujemy do USA i Kanady. Zapraszamy do współpracy - oferujemy Państwu najniższe ceny w skali całego kraju!

 

Słowa kluczowe Pianka poliuretanowa   Producent pianki poliuretanowej   Producent pumeksu   Producent pumeksu kosmetycznego   Producent pumeksu kwarcowego   Producent pumeksu uniwersalnego   Pumeks   Pumeks kosmetyczny   Pumeks kosmetyczny producent   Pumeks kwarcowy
Url http://www.pumeks.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Jan 10, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą, jaką przygotowało przedsiębiorstwo Aqua Comfort Sp. z o.o. Nasza propozycja to usługi z zakresu systemów okuć do szkła oraz akcesoriów montażowych i usługi obróbki metali. W naszej propozycji okuć znajdują się wyłącznie produkty własne. Nasza propozycja to również kooperacja produkcyjna w zakresie realizowania obróbki skrawaniem, przygotowywania powierzchni pod obróbkę galwaniczną. Naszymi walorami jest solidna postać usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych profesjonalistów. Firma Aqua Comfort Sp. z o.o. to również indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniające pełną elastyczność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategoria:

Poza tworzeniem jednych z najlepszych posadzek żywicznych na świecie, firma Flowcrete zajmuje się także ich fachową dystrybucją nie tylko na terenie całej Polski, ale podobnie w części Europy. Dzięki kooperacji z licznymi firmami zajmującymi się montażem posadzek, które zawsze wpierw sumiennie sprawdzamy, możemy zaoferować naszym klientom najlepsze posadzki żywiczne w Polsce, które, profesjonalnie położone, tworzą prawdziwe dzieło sztuki. Naszą najlepszą reklamą są miejsca, w których zainstalowaliśmy nasze posadzki. Z tej przyczyny właśnie nasza firma cieszy się taką renomą, która dawno już wyszła poza granice Polski. Dla firm montujących posadzki żywiczne proponujemy profesjonalne szkolenia, dzięki którym mogą one zostać zalecanymi przez nas partnerami. Wszystkie osoby zaciekawione naszą ofertą zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

EMPAS do dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w województwie mazowieckim. Produkujemy dodatkowo sprzedajemy najwyższej klasy preparaty do chemicznej obróbki metali dla przemysłu metalowegow szczególności motoryzacyjnego i wojskowego. Funkcjonujemy dla Państwa od 1994 roku. W trakcie naszej wieloletniej działalności udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona kontrahentów, którzy cenią sobie naszą rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność. Gwarantujemy wysoką klasę naszych produktów oraz przystępne ceny dla każdego klienta. Więcej informacji na temat naszej działalności mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą ABC-Pak z Sompolna! Firma ta jest uznanym w kraju oraz Europie producentem naczyń jednokrotnego użytku. Jej propozycja obejmuje wykonane z papieru talerze, tacki owalne czy prostokątne, podkładki, kartoniki do ciasta jak i tacki do dań gotowych. Profesjonalne zaplecze techniczne producenta pozwala na szybką oraz fachową realizację każdego zamówienia. Do tego, wyroby te są nie tylko estetyczne, ale także całkowicie przyjazne środowisku. Wykorzystane do ich wyrobu materiały ulegają bowiem pełnej biodegradacji. Więcej szczegółów dotyczących oferty handlowej przedsiębiorstwa dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo OPAKOWANIA JAWORZNO trudni się wytwarzaniem opakowań a także kartonów. Zapewniamy dużą różnorodność asortymentową, co sprawia, że każdy klient może wyszukać u nas właściwą dla siebie ofertę. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zapewnienie doskonałej klasy oferowanych produktów oraz czynności. Proponujemy klientom także sposobność wykonania projektów graficznych oraz wiele innych świadczeń. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Jaworznie. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl