Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248


 
Opis Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO VOBIS w Starogardzie Gdańskim to ośrodek, który oferuje fachowy dostęp do poradnictwa psychologicznego, pedagogicznego, logopedycznego i psychoedukacji, zapewniając wsparcie dzieciom i młodzieży w zakresie specjalistycznych Poradni, jakie znajdują się w strukturach ośrodka. Dbamy o powszechny rozwój naszych pacjentów, chcąc dać wszystkim równe szanse w edukacji, dlatego wspomagamy inne placówki oświatowe dydaktycznie i wychowawczo oraz edukacyjnie rodziców. Z pełną ofertą mogą Państwo zapoznać się odwiedzając naszą stronę - zapraszamy!

 

Słowa kluczowe dobry psycholog Starogard Gdański   gabinet pomocy psychologicznej Starogard Gdański   gabinet psychologiczny Starogard Gdański   gabinet psychoterapii Starogard Gdański   indywidualna terapia psychologiczna Starogard Gdański   konsultacja psychologiczna Starogard
Url http://www.provobis.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Data wpisu Jan 10, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
DIADA - gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny. Usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Leczenie nerwicy, depresji , zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomoc w sytuacjach kryzysowych, treningi i warsztaty psychologiczne, diagnoza ADHD, pomoc psychologiczna, terapia DDA.
Kategoria:

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji tak trudnej, że dotychczasowe sposoby radzenia sobie z problemami nie wystarczają. Bywa i tak, że nie pomaga nawet wsparcie bliskich osób. Pomocna może okazać się psychoterapia, podczas której wspólnie z terapeutą można przeanalizować i lepiej zrozumieć głębokie podłoże problemów oraz wypracować skuteczniejsze metody radzenia sobie z nimi. Gabinet psychologiczny „Palabra” – Renata Moraczewska – oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną dla osób dorosłych. Psychoterapia indywidualna i terapia par. Dane adresowe mojego gabinetu psychoterapeutycznego:
Powstańców Śląskich 85/51,
01-355 Warszawa
Kategoria:

Na stronie znajdziesz listę prywatnych gabinetów i ośrodków pomocy psychologicznej w Warszawie i jej aglomeracji. Oprócz dokładnego regionalnego spisu, cześć teoretyczna, która przedstawia najczęstsze choroby i zaburzenia psychiki - nerwice oraz depresje i dział poświęcony różnym rodzajom psychoterapii - od psychoterapii poznawczej, poprzez Gestalt, aż do programowania neurolingwistycznego.
Kategoria:

Profesjonalna psychoterapia - gabinet psychologiczny w Warszawie. Zmagasz się z kłopotami prywatnymi, małżeńskimi albo rodzinnymi? A może cierpisz na zaburzenia psychiczne? Od razu odwiedź nasz gabinet ewentualnie się z nami skontaktuj. Zatrudnieni w naszym gabinecie zawodowcy na bank pomogą ci rozwiązać wszelkie Twoje kłopoty życiowe, niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Mają oni spore doświadczenie, z tej racji są w stanie pomóc każdemu. Wszelkie wizyty, jakie odbywają się w naszym gabinecie organizowane są w przyjaznej i miłej atmosferze tak by nasi klienci czuli się wygodnie oraz pewnie. W naszej ofercie znajdą Państwo także terapie indywidualne jak i grupowe. Nasza propozycja przydzielona jest dla osób dorosłych i dla dzieci. Wszelkie informacje na temat naszego gabinetu i oferowanych przez nas usług znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategoria:

Zapraszam do gabinetu psychoterapii w centrum Krakowa. Jestem psychologiem i psychoterapeutką, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 letni kurs psychoterapii w Krakowie w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Oferuję psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży, oraz psychoterapię par. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl