Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082


 
Opis Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO VOBIS w Starogardzie Gdańskim to ośrodek, który oferuje fachowy dostęp do poradnictwa psychologicznego, pedagogicznego, logopedycznego i psychoedukacji, zapewniając wsparcie dzieciom i młodzieży w zakresie specjalistycznych Poradni, jakie znajdują się w strukturach ośrodka. Dbamy o powszechny rozwój naszych pacjentów, chcąc dać wszystkim równe szanse w edukacji, dlatego wspomagamy inne placówki oświatowe dydaktycznie i wychowawczo oraz edukacyjnie rodziców. Z pełną ofertą mogą Państwo zapoznać się odwiedzając naszą stronę - zapraszamy!

 

Słowa kluczowe dobry psycholog Starogard Gdański   gabinet pomocy psychologicznej Starogard Gdański   gabinet psychologiczny Starogard Gdański   gabinet psychoterapii Starogard Gdański   indywidualna terapia psychologiczna Starogard Gdański   konsultacja psychologiczna Starogard
Url http://www.provobis.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Data wpisu Jan 10, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Jesteśmy ośrodkiem leczenia uzależnień. Naszymi polami działania są alkoholizm, narkomania, a także depresja. Naszym pacjentom oferujemy doskonale wyposażoną klinikę położoną w ustronnym i cichym miejscu; wygodne pokoje i możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu; łazienki w pokojach, saunę, solarium i doskonałą kuchnię. Osoby walczące z narkomanią otrzymują u nas pełne wsparcie z zakresu detoksykacji i programów terapeutycznych.
Kategoria:

DIADA - gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny. Usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Leczenie nerwicy, depresji , zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomoc w sytuacjach kryzysowych, treningi i warsztaty psychologiczne, diagnoza ADHD, pomoc psychologiczna, terapia DDA.
Kategoria:

Klinika Attente zajmuje się kurowaniem uzależnień. Najczęśtrze uzależneinia to: przyzwyczajenie do hazardu, alkoholizm, narkomania czy medykamentów. Każde z tych uzależnień można wyleczyć. Nasz perfonel jest w stanie efektywnie wyleczyć niezdrowe uzależnienia. Usytuowanie ośrodka w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego gwaru. Jest to dodatkowy atut naszego ośrodka. Przebywanie w ośrodku pomaga wrócić do zdrowia fizycznego i do równowagi psychicznej. Nasi podopieczni mogą liczyć na wsparcie terapeutów, profesjonalizm oraz wysoką jakość usług medycznych, a także atrakcyjne usytuowanie ośrodka. Ośrodek istnieje od 5 lat, zdobył już trwałe miejsce na rynku usług leczenia uzależnień.
Kategoria:

Psychika współczesnego człowieka narażona jest na wiele trudności i problemów, z którymi często nie możemy sobie samodzielnie poradzić. Tym samym czasami, w skrajnych sytuacjach potrzebujemy pomocy fachowcy i profesjonalisty. Warto, więc udać się do osoby, która ma doświadczenie w dziedzinie psychoterapii i psychologii, ponieważ tylko ona jest nam wstanie pomóc. Mówiąc o fachowym psychoterapeucie na terenie Katowic z całą pewnością mamy na myśli Karolinę Matlak, która to już od kilku lat prowadzi profesjonalną klinikę. Z całą pewnością znajdziemy tutaj zawsze adekwatną poradę, która pomoże nam rozwiązać wszystkie nasze problemy.
Kategoria:

Laboratorium wykonuje badania psychologiczne, które umożliwiają rzetelnie i obiektywnie dokonać oceny predyspozycji w zakresie: intelektu, temperamentu oraz osobowości , czasu reakcji , widzenia głębi, umiejętności oceny prędkości , widzenie w mroku , wrażliwość na olśnienie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl