Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122


 
Opis Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO VOBIS w Starogardzie Gdańskim to ośrodek, który oferuje fachowy dostęp do poradnictwa psychologicznego, pedagogicznego, logopedycznego i psychoedukacji, zapewniając wsparcie dzieciom i młodzieży w zakresie specjalistycznych Poradni, jakie znajdują się w strukturach ośrodka. Dbamy o powszechny rozwój naszych pacjentów, chcąc dać wszystkim równe szanse w edukacji, dlatego wspomagamy inne placówki oświatowe dydaktycznie i wychowawczo oraz edukacyjnie rodziców. Z pełną ofertą mogą Państwo zapoznać się odwiedzając naszą stronę - zapraszamy!

 

Słowa kluczowe dobry psycholog Starogard Gdański   gabinet pomocy psychologicznej Starogard Gdański   gabinet psychologiczny Starogard Gdański   gabinet psychoterapii Starogard Gdański   indywidualna terapia psychologiczna Starogard Gdański   konsultacja psychologiczna Starogard
Url http://www.provobis.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Data wpisu Jan 10, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Terapia to proces powołany do życia przez pacjenta i terapeutę, zmierzający do odkrywania i rozumienia siebie i tego, co wywiera wpływ na nasze życie. Terapia jest sztuką rozmowy, w której zarówno pacjent jak i terapeuta uznawani są za ekspertów w rozwiązywaniu problemów. Rozmowa terapeutyczna jest twórczym dialogiem, który motywuje do wprowadzania zmian w dotychczasowym sposobie myślenia, inspiruje do myślenia o sobie na nowo. Rozmowa terapeutyczna daje wsparcie, przynosi ukojenie, pomaga poradzić sobie z poczuciem winy, często daje nadzieję, zawsze rozumienie. Daje sposobność na odkrycie tego, co można zmienić albo pomaga zaakceptować to, czego zmienić nie można. Nigdy natomiast nie podaje gotowych rozwiązań. Dlaczego? Bo terapia jest procesem bardzo indywidualnym dla każdego pacjenta. To pacjent wie najlepiej, czego pragnie. Terapeuta tylko naprowadza na drogę wiodącą do poprawy jakości życia, odkrycia własnych potrzeb, zasobów, nowych sposobów na budowanie zdrowszych relacji z innymi. Efekty psychoterapii nie są wynikiem nadprzyrodzonych zdolności terapeuty, tylko zmian wprowadzanych w sposobie myślenia pacjenta, nabycia przez niego nowych wzorców zachowania, wprowadzania zmian w jego relacjach innymi ludźmi. Tego wszystkiego pacjent uczy się w trakcie trwania terapii. Terapia uruchamia i budzi uśpione siły życiowe pacjenta. Efekty terapii i czas trwania zależą przede wszystkim od jego zaangażowania i podjęcia decyzji o wprowadzeniu zmiany.
Kategoria:

Zapraszamy do łódzkiego gabinetu psycholog mgr. Beaty Matys-Wasilewskiej, pomagającej w walce z uzależnieniami, depresją i nerwicą. Możliwe jest zarówno umawianie spotkań indywidualnych, jak i korzystanie z psychoterapii skierowanej do małżeństw i par. Więcej informacji dotyczących form udzielanej pomocy oraz samej terapeutki, znajdą Państwo na stronie internetowej gabinetu.
Kategoria:

Małgorzata Stefanow - doświadczony psychoterapeuta we Wrocławiu, dyplomowany socjoterapeuta i pedagog - specjalista w dziedzinie problemów trudnego wieku dojrzewania.
Psychoterapia skierowana jest do osób dorosłych i młodzieży.
Na stronie można znaleźć informację na temat psychoterapii, czym jest psychoterapia psychodynamiczna, z jakimi zaburzeniami można zgłosić się do gabinetu psychoterapii.
Psychoterapia we Wrocławiu - zapraszam do gabinetu psychoterapeutycznego.
Kategoria:

Biegła pracownia badań psychotechnicznych, która udziela wielorakie badania. Skierowane są one do kierowców wszelkich kategorii prawa jazdy, egzaminatorów i trenerów nauki jazdy. Także do kierowców samochodów uprzywilejowanych, pretendentów na członków OSP, reprezentantów handlowych. Nadto trudni się ona badaniami osób sprowadzonych przez policję za doprowadzenie do wypadków, prowadzenie w stanie nietrzeźwości, wykroczenie pułapu punktów karnych. Także przeprowadzane są badania operatorów wózków widłowych, sprzętu budowlanego i pozostałych urządzeń. Pracownia wykonuje badania osób pragnących starać się o broń myśliwską, sportową, aspirantów na etaty sędziego, prokuratora, rewidentów, osób pracujących z materiałami wybuchowymi. Zakład ma wszystkie zezwolenia na przeprowadzanie badań i przygotowywanie orzeczeń i ewaluacji. Dostarcza przekrojowe usługi z zastosowaniem współczesnej aparatury. Koszty badań są zachęcające, lokalizacja ośrodka jest bardzo dogodna, przed nim znajduje się nieodpłatny parking.
Kategoria:

Klinika Attente zajmuje się kurowaniem uzależnień. Najczęśtrze uzależneinia to: przyzwyczajenie do hazardu, alkoholizm, narkomania czy medykamentów. Każde z tych uzależnień można wyleczyć. Nasz perfonel jest w stanie efektywnie wyleczyć niezdrowe uzależnienia. Usytuowanie ośrodka w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego gwaru. Jest to dodatkowy atut naszego ośrodka. Przebywanie w ośrodku pomaga wrócić do zdrowia fizycznego i do równowagi psychicznej. Nasi podopieczni mogą liczyć na wsparcie terapeutów, profesjonalizm oraz wysoką jakość usług medycznych, a także atrakcyjne usytuowanie ośrodka. Ośrodek istnieje od 5 lat, zdobył już trwałe miejsce na rynku usług leczenia uzależnień.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl