Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
11
65106

www.pimag.pl


 
Opis Wrocławskie Biuro rachunkoweo PIMAG oferuje kompleksowe prowadzenie księgowości, które obejmuje Księgi Handlowe lub Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej, rejestrów VAT, rozliczeń i deklaracji do US, GUS, NBP. Świadczymy bieżące doradztwo prawne, finansowe i podatkowe. Uczestniczymy także w wyprowadzaniu zaległości. Jesteśmy partnerem FENIX TAX, a rzetelność naszych usług potwierdza certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej nr 26684. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, prosimy o kontakt.

 

Słowa kluczowe Pomoc przy rejestracji firmy Wrocław   Biuro rachunkowe śródmieście Wrocław   Biuro rachunkowe stare miasto Wrocław   Księgowy śródmieście Wrocław   Księgowość śródmieście Wrocław   Księgowy stare miasto Wrocław   Księgowość stare miasto Wrocław   Usługi rachunkowe śró
Url http://www.pimag.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Od 2010 roku w Zabrzu funkcjonuje Biuro Rachunkowo Finansowe pod nazwą Meritum. To firma, jakiej aktywność opiera się na przejęciu od niewielkich jak i średnich przedsiębiorców, wszystkich zadań związanych z księgowością, obsługą kadrową bądź też płacową firmy. Na dodatek ofertę firmy Meritum stanowią: pozyskiwanie dotacji, pośrednictwo finansowe, leasing, ubezpieczenia BHP i przeciwpożarowe. Szeroka gama wykonywanych usług sprawia, że Meritum postrzegana jest jako firma fachowa, obsługująca przedsiębiorców kompleksowo. Oferta tej firmy wymierzona jest do podmiotów gospodarczych nie tylko z Zabrza, ale też z innych regionów Śląska. Bliższe informacje mieszczą się na stronie:
Kategoria:

Doskonale wiemy, że kontrolowanie finansów to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Od poprawnego rozliczania pieniędzy, księgowania kosztów oraz generowania deklaracji zależy funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Współpracując z internetowym biurem rachunkowym masz niepowtarzalną i dotąd niespotykaną na polskim rynku okazję doświadczyć profesjonalizmów wykształconych i wykwalifikowanych osób z możliwością indywidualnego wglądu w to co dla Twojej firmy najważniejsze czyli finansów.
Kategoria:

Portal udostępnia szeroką ofertę firmy, która zajmuje się działalnością prawno-finansową. Dobrze prosperujące biuro rachunkowe, to takie, które dostarcza swoim klientom kompleksową pomoc w zakresie obsługi księgowej. Nie inaczej jest z przedstawioną na stronie firmą, która wesprze nas we wszystkich najważniejszych zagadnieniach związanych z finansami w przedsiębiorstwie, uwzględniając w tym także doradztwo prawne czy pomoc w optymalizacji kosztów działalności. Jeżeli więc chcemy sporządzić umowę dla kontrahentów, opracować regulamin bądź wyliczyć dotychczasowe zyski, warto odwiedzić niniejszy portal. To tu właśnie znajdziemy kontakt do firmy, która fachowo zajmie się dla nas tymi kwestiami.
Kategoria:

Przyszedł nowy rok i konieczne jest składanie zeznań podatkowych. Czynność nie taka trudna, a jednak. Z pomocą przychodzi serwis internetowy Biura-rachunkowe.eu, gdzie znajdziesz niezbędne informacje potrzebne do złożenia zeznania podatkowego. Dowiesz się również jakie grożą Ci konsekwencje za niezłożenie zeznania podatkowego w terminie oraz jak się z tego wyplątać. Na stronie także inne przydatne informacje ze świata finansów i księgowości. Zapraszamy.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Gorzów Wlkp zajmuje się prowadzeniem małej i średniej księgowości dla swoich klientów - firm i instytucji o charakterze lokalnym o ogólnopolskim. W skład naszej oferty wchodzi księgowość, prowadzenie rachunkowości, doradztwo personalne, obsługa kadrowa firmy. Nasi zadowoleniu kliencie świadczą o nas w najlepszy sposób, polecając nas swoim znajomym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl