Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028

www.pimag.pl


 
Opis Wrocławskie Biuro rachunkoweo PIMAG oferuje kompleksowe prowadzenie księgowości, które obejmuje Księgi Handlowe lub Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej, rejestrów VAT, rozliczeń i deklaracji do US, GUS, NBP. Świadczymy bieżące doradztwo prawne, finansowe i podatkowe. Uczestniczymy także w wyprowadzaniu zaległości. Jesteśmy partnerem FENIX TAX, a rzetelność naszych usług potwierdza certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej nr 26684. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, prosimy o kontakt.

 

Słowa kluczowe Pomoc przy rejestracji firmy Wrocław   Biuro rachunkowe śródmieście Wrocław   Biuro rachunkowe stare miasto Wrocław   Księgowy śródmieście Wrocław   Księgowość śródmieście Wrocław   Księgowy stare miasto Wrocław   Księgowość stare miasto Wrocław   Usługi rachunkowe śró
Url http://www.pimag.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Jul 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Dekret Consulting na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. W roku 2001 r. firma przedształciła się w spółke z o.o.. Zaufało nam ponad kilkadzieciąt firm o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej.
Na życzenie Państwa możemy przedstawić referencje. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg. Większość pracowników naszego biura legitymuje się wyższym wykształceniem ekonomicznym. Specyfiką naszego Biura jest informowanie klientów na bieżżco o zmianach w przepisach podatkowych. Nawiązanie współpracy z naszą firma ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.
Kategoria:

Biuro rachunkowe oraz biuro audytorskie w Lublinie. Naszą specjalnością jest badanie projektów unijnych. Obsługujemy także szereg firm w zakresie finansowo-księgowym. Realizujemy badania bilansu i sprawozdań finansowych. Zapraszamy do naszej siedzimy w Lublinie.
Kategoria:

Blog, aktualności oraz baza firm biur rachunkowych. Na blogu prezentowane są informacje, porady jak wybrać dobre biuro rachunkowe bądź znaleźć dobrego księgowego, na co należy zwrócić uwagę. W dziale aktualności prezentowane będą ciekawe i istotne informacje dla osób prowadzących firmę. Ponadto bardzo rozbudowana baza firm z całej Polski - obecnie ponad 550 stanowi cenne źródło informacji, dla małych często jednoosobowych firm chcących skorzystać z biura rachunkowego.
Kategoria:

Zachęcamy wszystkie małe i średnie firmy z województwa opolskiego do zapoznania się z propozycją firmy Eldar. Prowadzimy Biuro rachunkowe oraz doradztwo podatkowe. Nasza działalność obejmuje kompleksową opiekę księgową nad rozwijającymi się firmami, które nie zatrudniają własnych księgowych. Proponujemy między innymi prowadzenie akt osobowych specjalistów, a także stosownych ewidencji majątku przedsiębiorstwa. Kierujemy również księgi przychodów oraz rozchodów niezbędne do rozliczenia podatku od towarów oraz usług. Dbając o najwyższą jakość zaświadczanych przez nas usług, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy dostosują się do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Odznaczamy się szybkością i precyzją. Nasze usługi księgowe są wysokiej jakości, o czym przekonały się już miliony. Do tego warszawskie biuro rachunkowe charakteryzuje łatwość w nawiązywaniu kontaktu. To z tego powodu współpraca z naszymi klientami przebiega pomyślnie i bez zakłóceń. Na efekty naszej pracy nie trzeba czekać długo. Biuro księgowe w Warszawie pracuje rzetelnie, ale w szybkim tempie. Nigdy nie spóźnia się z realizacją zleceń. Ustalenia z klientami są dla nas święte. Oferujemy nie tylko prowadzenie dokumentacji, ale także doraźne porady księgowe. Każdy znajdzie u nas pomoc dla siebie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl